Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2011, 04:17
Lynx Lynx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Sizin icin Din Olarak Islami Sectim !

Maide-3. Size şunlar haram kılındı: Ölü, kan, domuz eti, Allah’tan başkası adına kesilen, boğulmuş, vurulmuş, yuvarlanmış, süsülmüş, yırtıcı hayvanlar tarafından yenmiş olup da henüz canlı iken kesmedikleriniz, dikili taşlar üzerinde boğazlananlar ve zararla kısmet paylaşmanız. Bunlar, birer yoldan çıkıştır. Bugün kafirler dininizi söndürebilmekten ümitlerini kestiler; onlardan korkmayın, yalnız benden korkun! İşte bugün dininizi kemale erdirdim, üzerinizdeki nimetimi tamamladım ve sizin için din olarak İslâm’ı seçtim. Her kim aşırı açlık durumunda çaresiz kalır da günaha eğilim maksadı olmaksızın, onlardan yemek zorunda olursa, elbette Allah, bağışlayandır, merhamet sahibidir.

Bu Ayette Konusan Kesinlikle Allah !

Yalniz benden Korkun demesi ile gayet net anlasiliyor !

Yalniz sizin dininizi kemale erdirdim demeyle ve sizin icin islami sectim demesiyle !

Sanki Allahin bildirdigi ve yarattikdan buyana bildirmeye calistigi islamdan önce Islam varmis gibi Sanki Islami ortaya Allah degilde bunu hos güzel ve bulan allah secmis ve kemale erdirmis !

Umarim sizde benim anladigim anliyorsunuz ki ? Bu Ayet resmen Akillara ters !

Diyelimki Allah bütün heryere peygamber gönderiyor ve Islami Ademden beri yaymaya calisiyor !

Allahin zaten ortaya koymasi gereken islam iken bu ayette sizin icin islami sectim diyor ! Dininizi Kemale erdirdim diyor ! Burda var olan dini kemale erdiriyor

Simdi Akillara söyle birseyde geliyor ! Allah insani yaratmadan önce düsünmüs tasinmis hristiyanlik mi olsun yoksa islam mi olsun yoksa musevimi olsun budistmi olsun diye düsüne dururken aha islami sectim mi demisdir !

Daha ortada insan yok , yer yok , gök yok hristyanlik yok islam yok musevilik yok bilinmiyor bile olsa ortaya cikmis ilk din bile yok ama allah dinler icinden secim yapiyor ve islami seciyor !

Evet bu secim ne olabilir ki acaba ?

Bu toprakta bir kalp çarpar hakkın bilimin aşkına
Bir kalp çarpar her bedende Cumhuriyet uğruna
Bir çarpar ki hep ileri Mustafa Kemal adına
Öyle çarpar ki ritmine cümle alemler aşina