Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 27-07-2006, 20:01
Üye Değil

Standart cahil kalmayın yılın profesörü diyorki

Amerika Yaratılış Araştırmaları Enstitüsü (ICR)’in başkanı jeolog Prof. John D. Morris’ti. Evrim teorisinin, doğruluğuna ilişkin tek bir somut kanıt bulunamamasına, aksine geçersiz olduğunu gösteren sayısız bilimsel kanıt elde edilmesine rağmen bilim adamları tarafından savunulmasına ve topluma benimsetilmeye çalışılmasının altında, teorinin ateist bilim çevrelerinin dini inancı konumunda olmasının yattığını belirtti. Amerika’da Evrimci bilim adamlarının materyalist ve Allah’ı tanımaz felsefenin topluma işlenmesi konusunda yürüttüğü çalışmaların, Amerika’nın bugün yaşamakta olduğu ırkçılıktan homoseksüelliğe kadar birçok büyük sorunda pay sahibi olduğunu söyledi. *bu konuşmayı sahsen duyan ben size hayatınızda *başarılar *dilerim.
Washington Üniversitesi’nde 1997-1998 yıllarında “yılın profesörü” seçilen David Menton’dı. Menton konuşmasını büyük ölçüde, Evrimcilerin sürüngenlerin kuşlara dönüşümüne ilişkin iddialarına, kuşların tüylerini ve sürüngenlerin pullarının karşılaştırmasına ayırdı. Bilgisayar gösterileri eşliğinde sürdürdüğü konuşmasında Menton, dinleyicilere bu çok farklı iki kompleks yapının evrim geçirmesinin bilimsel açıdan imkansız bir ihtimal olduğunu kanıtlayıcı modern bilim bulgularını ispat etti. bitmedi bakın bunu da yazıyorum
Alt 27-07-2006, 20:12
jayjay jayjay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Re: cahil kalmayın yılın profesörü diyorki

www.bilimarastirmavakfi.org/evrim_istanbul2.html

David Menton 1997-1998 yıllarında "yılın profesoru" seçilmiştir.

Ayrıca bilim adamlarının hepsi yaradılışçı, dikkatini çekerim.
Alt 28-07-2006, 00:47
painkiller painkiller isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

yuh artık...evrim tartışılamayınca böyle komikliklere sapılmaya başlandı...dikkat ettim yaradılışçıların tek yaptığı harun yahya sitelerinden alıntı yapıp kendi alıntılarıyla rezil olup yeni başlık açmaları...ne evrimi tartışabilecek bilgi birikimleri var ne de konuyla ilgileri...bir elimde harun yahya bir elimde kuran umurumda mı ki bilim?

rezil olmaktan da bıkmıyorlar işin ilginç yanı...
Alt 28-07-2006, 01:03
Üye Değil

Cevheri arkadaşım,
Bir konuyu tartışmaya açarken lütfen biraz araştıralım. Bundan dolayı başlığını kilitliyorum.

Önerilen Siteler