Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Cevapla
 
Başlık Düzenleme Araçları Stil
  #1  
Alt 25-01-2012, 05:19
Mutezile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mutezile Mutezile isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi
 
Üyelik tarihi: 19 May 2005
Mesajlar: 2.806
Standart Kandilde Kürt Var mı?

Var tabii. Ama Terör örgütünün çok önemli bir kesimi de kürtlerden oluşmuyor.

Ele geçirilen, ölen, firar eden örgüt mensuplarının bazıları:

- "Parmaksız zeki" kod adlı şemdin sakık, ermeni'dir. Babaannesinin ermeni olduğunu kendisi açıklamıştır.

- Milletvekili sırrı sakık ta ermeni'dir.

- Pkk'nın önderlik ettiği sürgünde kürdistan hükümeti delegesi, 1959 silvan doğumlu semra bakır, ermeni'dir. Semra'nın kardeşi orhan bakır'ın asıl adı armenak'tır. Ermeni terör örgütü mensubu idi, çatışmada öldürüldü.

- Sürgündeki hükümet delegesi meryem tabaş ermeni'dir. Dedesi hokar, ninesi haykanuş'tur.

- "zazan bertin" kod adlı 1980-silvan doğumlu ruşen tapancı ermeni'dir. Dedesinin adı ohanis'tir. "mavi çarşı"nın yakılması eylemine katılmıştır.

- 1975 doğumlu yusuf cihangir ermeni'dir. Dedesinin adı vartan'dır.

- 1965-karakaçan doğumlu adnan dizin ermeni'dir. Dedesinin adı kirkor'dur.

- 1970-siirt doğumlu nihat türksoy, hiç de Türk soylu değildir, ermeni'dir. Dedesinin adı serkis, ninesinin adı zerdo'dur.

- 1975-hazro doğumlu zanamazak yezidî'dir.

- 1973-nusaybin doğumlu mehmet zeki şaşmaz yezidî'dir.

- 1971-nusaybin doğumlu abdullah şaşmaz yezidî'dir.

- pkk'nın avrupa'daki kasası nuriye kesbir yezidî'dir.

- Batılılar'ın aleyhimize kullanmak için seçtirdiği, avrupa parlamentosu üyesi feleknaz uca, yezidî'dir.

- Feleknaz'ın babası abdullah uca, yezidî kürdistan birliği başkanıdır, o da yezidîdir.

- 1971-midyat doğumlu seyithan alpar süryânî'dir.

- 1976-midyat doğumlu metin kesenci süryânî'dir. "beth nehrin" adlı süryânî ve asurî örgütünün kurucusudur.

- 1975-midyat doğumlu adnan kesenci süryânî'dir.

- 1977-bozova doğumlu mehmet güzel ermeni'dir. Dedesinin adı mıgırdıç, ninesinin adı ilsevik'tir.

- 1983-nusaybin doğumlu bilal yürek süryânî'dir.

- 1980-midyat doğumlu şevkiye atalan yezidî'dir.

- 1966-midyat doğumlu fahrettin şahin yezidî'dir.

- 1980-pervari doğumlu salih boğdu süryânî'dir.

- "cihan" kod adlı, 1974-pertek doğumlu akif yadigâroğulları ermeni'dir. Büyük dedesi apkar, ninesi maryam'dır.

- 1973-ömerli doğumlu metin gümüş ermeni'dir.büyük dedesi artin, ninesi dihram'dır.

- 1977-silvan doğumlu bülent bakır ermenidir.

- 1977-silvan doğumlu orhan olsen ermeni'dir. Büyük dedesinin adı iliyo, ninesinin adı mari'dir. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

- 1977-karayazı doğumlu idris sefil ermeni'dir. Terörden hapis yatmış, sonra bir ara konya hadep gençlik komitesi üyeliği yapmıştır. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

- İdris'ın akrabası ersin sefil de ermeni'dir. Kuzey ırak'ta çatışmada öldürülmüştür.

- 1974-hazro doğumlu haci içer'in hacılıkla hocalıkla alâkası yoktur, ermeni'dir. Dedesi ali, ninesi gule'dir. Hadep hazro ilçe yönetim kurulu üyesi idi. O da sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

- Adana'da yakalanan pkk'lı canlı bomba hatice arat yezidî'dir.dedesi hasso, ninesi meryem de yezidî'dir.

- 1937-ceylanpınar doğumlu şemsi emen süryânî'dir. Hadep üyesi idi.

- 1948-palu doğumlu zülküf demirtaş ermeni'dir. Bu hıristiyan herif, "hadep imamlar birliği" üyesi olmuştur!..

- 1978-silvan doğumlu sidar şimşek ermeni'dir. Dehap ilçe teşkilatında görev yapmıştır. Büyük dedesi bedros, ninesi luşin'dir.

- 1977-diyarbakır doğumlu mehmet sami geniş ermeni'dir. Uyuşturucu madde kaçakçısıdır, yakalanıp, 6 yıl hapse mahkûm edilmiştir. Büyük dedesi serkis, ninesi şuşi'dir.

- 1975-afşin doğumlu özgür erbil ermeni'dir. Almanya'da, uyuşturucu tâciridir. Büyük dedesi akup (agop), ninesi lüsye'dir.

- 1969-kurtalan doğumlu ihsan kaya süryânî'dir. Romanya'da pkk insan, silah, ve uyuşturucu kaçakçılığı yapmaktadır. Büyük dedesi görgis, ninesi şemuni'dir.

- 1968-muş doğumlu kutbettin akşula ermeni'dir. Silah kaçakçılığından tutuklanmıştır. Büyük dedesi vartan, ninesi zelha'dır. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

- 1979-yurtbeyi doğumlu barış başak ermeni'dir. Büyük ninesinin adı kotine'dir. Dtp kurucu üyesidir.

- 1953-idil doğumlu abdülaziz özdemir ermeni'dir. Dedesi yusuf, ninesi kazo'dur. 21.2.1991 günkü çatışmada ölü ele geçirilmiş, sünnetsiz olduğu tesbit edilmiştir.

- 1972-siverek doğumlu levent kayadağ ermeni'dir. Dedesi mikdat, ninesi havuş adındadır. 16.10.1993 günü çatışmada ölü ele geç irilmiş, sünnetsiz olduğu görülmüştür.

- 1954-beştüşşebap doğumlu mehmet öztunç ermeni'dir. Dedesinin adı musa, ninesinin adı miran'dır. Pkk'ya yardım ve yataklıktan tutuklanmış, sünnetsiz olduğu tesbit edilmiştir. Daha sonra hadep antalya il kurulu'na seçilmiştir.

- 1955-beşin doğumlu osman ergin yezidî'dir. Dtp merkez yönetim kurulu üyesidir.

- 1962-siirt doğumlu basri kaysi süryânî'dir. Büyük dedesi gorgis, ninesi şemuni'dir. Ihd şiirt şubesi üyesi, ve dehap şiirt il teşkilatı delegesi idi.

- 1980-siirt doğumlu ayhan kaysi süryâni'dir. Büyük dedesi gorgis, ninesi şemuni'dir. Pek çok olaya karışmış, 1997'de teslim olmuştur. Itirafçı olmuş, 1999'da tahliye edilmiştir.

- 1973-yaylayanı doğumlu dilâver öncü ermeni'dir. Hadep konak şubesi yönetim kurulu üyesi idi. Izmir'de misyonerlik faaliyetinde bulunmuş, kilisede vaaz vererek hıristiyanlık propogandası yapmıştır.

- 1965-firke doğumlu edip yıldız ermeni'dir. Büyük dedesi ğaço, ninesi rihan'dır. Hadep parti meclisi üyesi idi. Pkk'lı suçluların avukatlığını yapmaktadır.

- 1964-benek doğumlu haşim benek ermeni'dir. Büyük dedesinin adı şiho, ninesinin adı kitro'dur. çatışmada sağ yakalanmış, hapis yatmış, sonra dep antalya-muratpaşa belediye encümeni adayı olmuştur.

- 1954-kamberşeyh doğumlu mahmut hakkı eşiyok ermeni'dir. Büyük dedesinin adrı hokar, ninesinin adı haykanuş'tur. Hadep istanbul il teşkilatı sekreterliği yapmıştır.

- 1959-urfa doğumlu izzettin kalaycı ermeni'dir. 8 yıl 8 ay hapis yatmış, sonra şanlıurfa hadep il teşkilatında görev almıştır.

- 1948-kölük doğumlu mehmet cantekin ermeni'dir. Büyük dedesi bedros, ninesi meryem'dir. 1995 yılında hadep diyarbakır milletvekili adayı olmuştur.

- 1952-nusaybin doğumlu mehmet zeki kanşiray süryânî'dir. Büyük dedesi zeytun, ninesi meryem'dir. 1990'da orman bakanlığı personelinin maaşlarının gasbedilmesi olandan dolayı tutuklanmış, hapis yatmış, sonra hadep gaziemir ilçesi yönetim kurulu üyesi olmuştur.

- 1953-siirt doğumlu maruf altın ermeni'dir. Büyük dedesi ohanis, ninesi pori'dir. Ama babasının dönme adı hüseyin, annesinin dönme adı nafiye'dir. Böylece ermeni olduklarını gizlemişlerdir. Dep izmir-konak ilçe teşkilatı üyesi idi. Terörden 12 yıl hapse mahkûm olmuştur.

- 1975-hazro doğumlu nevzat tedik yezidî'dir. Terörden 12 yıl hapse mahkûm olmuştur.

- 1973-urfa doğumlu mehmet sait yalçın ermeni'dir. Dedesi girbuş, ninesi varti'dir. Ancak babasının dönme adı mehmet kerim, annesinin dönme adı mevlude'dir. 1997'deki bodrum bombalı saldırısının sorumlusudur. Müebbet hapse mahkûm olmuştur.

- 1968-derik doğumlu fethi oktay süryânî'dir. Dedesi turnas, ninesi mennuş'tur. 1997'de yakalanmış, müebbed hapse mahkûm olmuştur.

- 1948-palu doğumlu zülküf demirtaş ermeni'dir. Büyük dedesi kinkos, ninesi nazlı'dır. Ikisi de ermeni idi. Ermeniler'de görülen Türk adları ve özellikle "Türk" soyadları kendilerini gizlemek için alınmıştır. O yüzden dedelerin adlarını veriyoruz, babalar-analar takma Türk adları taşımaktadır.

Bütün olay, ASALA eliyle 1973'den beri yürütülen Hıristiyan Ermeni terörünün, artık dünya kamu oyunda tepki çekmeye başlaması, Batılı emperyalist devletlerin yeni bir kuklaya ihtiyaç duymasından kaynaklanmıştır... Bu öyle bir kukla olmalıydı ki, ne Hıristiyanlar, ne Batılılar göze batsın!.. Tam tersine, hem Türkiye mesgul edilsin, hem de Türklerle Kürtler birbirini kırsın!.. Ustelik Türkiye'nin Suriye, Irak, İran, Filistin, Libya gibi müslüman devlet ve topluluklar ile arası bozulsun!.. Müslümanları öldüren, kendi insanına zulmeden bir duruma düşsün!..

Yani PKK içerisindeki Kürtler sadece bir piyon. PKK'nın arkasında büyük güçler var. Siyonistler, Ermeniler, ABD ve AB gibi büyük güçler var. PKK'yı ve PKK içerisinde yer alan Kürtleri kendi çıkarları için kullanıyorlar. İşleri bittiğinde ve ihtiyaçları kalmadığında PKK'yıda, Kürtleride çok kolay gözden çıkaracaklar

‘Barışı sabote etmek için Türklerle savaştık. Öldük ve öldürdük… Sevr Antlaşması ve ‘büyük Ermenistan’ hayali gözlerimizi kör etti. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık… Tehcir doğruydu ve gerekliydi…’

''Askerî operasyonlara katıldık. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık. Tehcir doğruydu ve gerekliydi. Gerçekleri göremedik, olayların sebebi biziz. Türklerin millî mücadelesi haklıydı. Barışı reddetmemiz ve silahlanmamız büyük bir hataydı. ''
Ovanes Kaçaznuni (Ermenistan'ın 1. Başbakanı)
Alıntı ile Cevapla
  #2  
Alt 25-01-2012, 06:34
AlbatrosS AlbatrosS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi
 
Üyelik tarihi: 14 Jul 2010
Mesajlar: 1.606
Standart

Bu ırkçılarda zerre kadar mantık varsa ne olayım. TC'nin kurucu kadrolarının kaçta kaçı halis muhlis Türk IRKIndandı arkadaş diye sormaz mı bir İNSAN? Türkçülüğün esaslarını yazan ZİYA GÖKALP örneğin KÜRT asıllıydı. Kendisi DİYARBEKİRlidir. Hepsini geçtim şu an Anadolu topraklarında yaşayan insanların kaçta kaçı safkan TÜRKLERDİR? %3'ü bulursanız öpün de başınıza koyun. Yahu bir insan önce biraz tefekkür eder:

Bu topraklar yüzlerce yıl sayıları belki yüzü bulan kadim kavimlerin yaşadığı coğrafyaydı. Urartular, hititler, asurlar, iyonlar, süryaniler, ermeniler, rumlar, yahudiler, lidyalılar... liste uzar gider. Bu herifler BUHAR mı oldu? Buhar olmadıysa bunlar nasıl ve kimlerle kaynaştılar?

Hepsini geçelim,modern Türk milliyetçiliğinin doğuşuna gelelim:

Modern Türk milliyetçiliğinin doğuşuna zemin hazırlayan Tarihsel, folklorik, antrapolojik tüm bilim ve araştırmaları BATILI BİLİMCİLER başlatmıştır. Bu durumda bir zeusun kulu modern Türk milliyetçiliğinin doğuşunun örneğin Avusturya-Macar hatta MASON komplosu olduğunu söylese yeri midir? Vallahi yapılan bilimsel araştırmaları incelediğimizde BU KAFAYLA PEKALA OLUR.

Kürtlerin uluslaşma evresini geç tamamlayan bir Kavim olduğunu hazmedemeyen TÜRK IRKÇISI Modern Kürt Uluslaşmasına olan garezini her daim çeşitli şekillerde gösterdi. Bunların en favorileri Kürtlerin KUYRUKLU mahluklatlar olması ile Kürtlerin Aslında ERMENİ DÖLÜ olmasıydı.

Devlet-i ali'de oyun bitmez...

2000'li yıllara kadar Kürtlerin KART-KURT olduğunu yani aslında VAR OLMADIĞINI iddia eden geleneksel yöntemler iş başındaydı. Bu yıllarda hakim Türk ırkçılarında bir nebze paradigma değişikliği yaşandı. Artık KÜRTLERİN ''wat iz di metriks'' olduğu söylenmiyor, hatta dilleri bile olduğu kabul ediliyordu. Geleneksel teorilerse bir parça değişti:

Kürtlerin değil ama aslında PKK'NİN KUYRUKLU VE ERMENİ ASILLI olduğunu söylemek moda oldu. Bu kadar kaba ifade etmekten çekinen birileriyse senaryoyu biraz daha değiştirdi ve PKK'yi aslında devletin kurduğunu söyledi. Onlara da göre de : MOSSAD, CİA gibi kalibreli emperyaliss örgütler iş başındaydı.

Senaryolar çeşitli ve bunlara birkaç örnek daha ilave etmek mümkün. Yine de akıllara şöyle bir soru geliyor:

Efendim Mossad, CİA, Pentagon vs hepsi tamam. Bu hain emperyalissler Kürtleri hep kışkırttı, kardeşliğimize dinamit neyim koydular. Tamam.

Pekiiii!...

Bu ülkenin 21'den beri anayasasını da Mossad ve CİA mi yazdı?

Uluuu bilge şefimiz Atatürk, tee o zamanlar Kürtlerin varlığından habersiz olup Kürt Kardeşlerimiz'e bazı haklarını vermekten aciz miydi? Uluuu bilge'miz teee 1920'lerde tüm dünyanın TÜRKLERDEN TÜREDİĞİ enfes teorilerini ispata gayret yerine ''eşşeğe EŞŞEHHH'' DEYİP hakkını hukukunu vermeyi akledemedi mi?

Bu MOSSAD VE CİA o zamanlar dahi ATAMIZ'ın aklını çelecek hain planlar içinde miydi?

DERSİM vb operasyonlarda BİNLERCE KÜRDÜ FARE GİBİ zehirleten ÜBER ŞEFİMİZ bunun Kürt kardeşlerimizle aramıza çooooook FECİ HUSUMETLER sokacağını akletmekten ACİZ BİR AYYAŞ MIYDI? (Tabiri bağışlayın, bu tabirin bizzat İnönü'nün olduğu hususunda güçlü deliller vardır)
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Alt 26-01-2012, 00:13
Mutezile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mutezile Mutezile isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi
 
Üyelik tarihi: 19 May 2005
Mesajlar: 2.806
Standart

Sayın Albatros

Diğer topic altında da yazmıştım. Siz dilinize hakim olamıyor, hakaret etmeyi kendinizde bir hak olarak görüyorsunuz. Benim başlığımın altına şimdilik bir şeyler yazmayın isterseniz.

Karşınızdakine saygı duymayı şimdilik başaramıyorsunuz.

Zaten farkında iseniz yazdıklarınıza doğrudan bir cevapta yazmıyorum-diğer başlık altında olduğu gibi - bu bozuk ve karşınızdakini haddiniz olmadan aşağılayan üslubunuz ile yazdıklarınızı muhatabınıza okutmayı da başaramıyorsunuz.

Yazınızdaki hakaretlerden, üslup fukaralığınızdan, karşınızdaki insana en ufak bir saygı duymamanızdan ve bunu her cümlede dile getirmenizden ötürü sizden ciddi olarak şikayetçiyim.

Boşuna benim açtığım topiclerle siz zaman yitirmeyin sayın albatros.

‘Barışı sabote etmek için Türklerle savaştık. Öldük ve öldürdük… Sevr Antlaşması ve ‘büyük Ermenistan’ hayali gözlerimizi kör etti. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık… Tehcir doğruydu ve gerekliydi…’

''Askerî operasyonlara katıldık. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık. Tehcir doğruydu ve gerekliydi. Gerçekleri göremedik, olayların sebebi biziz. Türklerin millî mücadelesi haklıydı. Barışı reddetmemiz ve silahlanmamız büyük bir hataydı. ''
Ovanes Kaçaznuni (Ermenistan'ın 1. Başbakanı)
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Alt 26-01-2012, 00:21
AlbatrosS AlbatrosS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi
 
Üyelik tarihi: 14 Jul 2010
Mesajlar: 1.606
Standart

Mutezile´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Albatros

Diğer topic altında da yazmıştım. Siz dilinize hakim olamıyor, hakaret etmeyi kendinizde bir hak olarak görüyorsunuz. Benim başlığımın altına şimdilik bir şeyler yazmayın isterseniz.

Karşınızdakine saygı duymayı şimdilik başaramıyorsunuz.

Zaten farkında iseniz yazdıklarınıza doğrudan bir cevapta yazmıyorum-diğer başlık altında olduğu gibi - bu bozuk ve karşınızdakini haddiniz olmadan aşağılayan üslubunuz ile yazdıklarınızı muhatabınıza okutmayı da başaramıyorsunuz.

Yazınızdaki hakaretlerden, üslup fukaralığınızdan, karşınızdaki insana en ufak bir saygı duymamanızdan ve bunu her cümlede dile getirmenizden ötürü sizden ciddi olarak şikayetçiyim.

Boşuna benim açtığım topiclerle siz zaman yitirmeyin sayın albatros.
Envai çeşit hayal ötesi komplolarla IRKÇI imalarda bulunmak hakaret değil; benim IRKÇI'ya ırkçı demem mi hakaret oldu?

Şahsınıza bir tane HAKARET gösterin?

İftira atmak da sizde moda olmuş anlaşılan?

Kime nerede ne şekilde hakaret etmişim?

İsmet İnönün bir dost meclisinde Atatürk'e ettiği ''ayyaş'' sözü mü hakaret?
Alıntı ile Cevapla
  #5  
Alt 26-01-2012, 00:25
Olimpiyat Olimpiyat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
 
Üyelik tarihi: 30 Apr 2011
Bulunduğu yer: İstanbul-İzmir hattı :)
Mesajlar: 1.480
Standart

Türkiye de Türk var mı?
Alıntı ile Cevapla
  #6  
Alt 26-01-2012, 00:34
Mutezile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mutezile Mutezile isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi
 
Üyelik tarihi: 19 May 2005
Mesajlar: 2.806
Standart

Sayın Albatros;

Bu üslubunuzu sadece kendi açtığı başlıklarda görüpte serzenişte bulunuyor değilim. Genel bir tarzınız olarak bunu benimsemişsiniz. İnsanları da bu saldırgan ve aşağılayan tarzınız ile yıldırabilirsiniz, belki de bazılarını yıldırmışsınızdır.

Az önce bir müslümana yazdıklarınızı okudum, üzüldüm. Hoş, mesele müslüman, kafir, agnostik meselesi değil. İNSANA, Karşınızdakilere sadece saygı duymak z o r u n d a s ı n ı z..Buna mecbursunuz.

Bu sitenin forum kurallarında yazılı olmasaydı da buna mecburdunuz.

Ben size saygı duyuyorum, ama sizden bu konuda mukabele göremiyorum.

Öyleyse sizin saldırgan ve aşağılayan söylemlerinizi başlığım altında görmeyi arzu etmiyorum.

‘Barışı sabote etmek için Türklerle savaştık. Öldük ve öldürdük… Sevr Antlaşması ve ‘büyük Ermenistan’ hayali gözlerimizi kör etti. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık… Tehcir doğruydu ve gerekliydi…’

''Askerî operasyonlara katıldık. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık. Tehcir doğruydu ve gerekliydi. Gerçekleri göremedik, olayların sebebi biziz. Türklerin millî mücadelesi haklıydı. Barışı reddetmemiz ve silahlanmamız büyük bir hataydı. ''
Ovanes Kaçaznuni (Ermenistan'ın 1. Başbakanı)
Alıntı ile Cevapla
  #7  
Alt 26-01-2012, 00:35
Anti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Anti Anti isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
 
Üyelik tarihi: 04 Aug 2011
Mesajlar: 261
Standart

Mutezile´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Albatros

Diğer topic altında da yazmıştım. Siz dilinize hakim olamıyor, hakaret etmeyi kendinizde bir hak olarak görüyorsunuz. Benim başlığımın altına şimdilik bir şeyler yazmayın isterseniz.

Karşınızdakine saygı duymayı şimdilik başaramıyorsunuz.
Bu güzel izahatinizden dolayı sizi kutlarım.
Fakat aynı zamanda böyle bir başlık açarak, bu ve benzeri arkadaşlara, içlerindeki Kürtçü-şövenist-anticumhuriyetçi görüşlerini "kusma" imkânı verdiğiniz için de sitemde bulunmak istiyorum.
Tabi sitem kısmı işin latifesi, bunların pis kusmuklarını görünce bittabi kendilerinden daha bir tiksinti duyuyoruz ve dinç kalmamız gerektiğini anımsıyoruz...

Tanrı, insanı yarattı ve ona "yürü ya kulum" dedi, "ben artık yokum."
Alıntı ile Cevapla
  #8  
Alt 26-01-2012, 01:10
AlbatrosS AlbatrosS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi
 
Üyelik tarihi: 14 Jul 2010
Mesajlar: 1.606
Standart

Mutezile´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Albatros;

Bu üslubunuzu sadece kendi açtığı başlıklarda görüpte serzenişte bulunuyor değilim. Genel bir tarzınız olarak bunu benimsemişsiniz. İnsanları da bu saldırgan ve aşağılayan tarzınız ile yıldırabilirsiniz, belki de bazılarını yıldırmışsınızdır.

Az önce bir müslümana yazdıklarınızı okudum, üzüldüm. Hoş, mesele müslüman, kafir, agnostik meselesi değil. İNSANA, Karşınızdakilere sadece saygı duymak z o r u n d a s ı n ı z..Buna mecbursunuz.

Bu sitenin forum kurallarında yazılı olmasaydı da buna mecburdunuz.

Ben size saygı duyuyorum, ama sizden bu konuda mukabele göremiyorum.

Öyleyse sizin saldırgan ve aşağılayan söylemlerinizi başlığım altında görmeyi arzu etmiyorum.
Sayın Mutezile,

Hakaret etmediğim sürece ÜSLUP yalnızca benim sorunumdur ki bu sizin bir KAÇIŞ yönteminizdir. Tavizi tek taraflı veremeyiz. Öncelikle siz, şahsınız adına ülkemizde yaşayan diğer etnik gruplar üzerinde-örneğin kürtler- IRKÇI-ŞÖVEN imalar yapmayın ki benden saygı görün.

Zira biriyle ironik biçimde alay etmek ifade özgürlüğü kapsamına girer; ancak IRKÇI İMALAR girmez.

Bu farkı anlar ve buna asgari saygıyı gösterirseniz en azından size karşı kendi üslubumda daha itidalli olacağımın sözünü veririm.
Alıntı ile Cevapla
  #9  
Alt 26-01-2012, 01:17
Mutezile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mutezile Mutezile isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi
 
Üyelik tarihi: 19 May 2005
Mesajlar: 2.806
Standart

Sayın Albatros,

Yazmayın; bana hitap etmeyin..

Bu sitenin 11 bin küsur üyesi var.. İstediğinizle fikir teatisi yapın.

Sizin saygısız, aşağılayan sözlerinizi bana hitaben kesinlikle görmek istemiyorum. Yazdıklarınızı okumuyorum, fikirlerinizi merak etmiyorum.

Ben son derece açık ve net konuştuğumu düşünüyorum.

‘Barışı sabote etmek için Türklerle savaştık. Öldük ve öldürdük… Sevr Antlaşması ve ‘büyük Ermenistan’ hayali gözlerimizi kör etti. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık… Tehcir doğruydu ve gerekliydi…’

''Askerî operasyonlara katıldık. Kandırıldık ve Rusya’ya bağlandık. Tehcir doğruydu ve gerekliydi. Gerçekleri göremedik, olayların sebebi biziz. Türklerin millî mücadelesi haklıydı. Barışı reddetmemiz ve silahlanmamız büyük bir hataydı. ''
Ovanes Kaçaznuni (Ermenistan'ın 1. Başbakanı)
Alıntı ile Cevapla
  #10  
Alt 26-01-2012, 01:55
AlbatrosS AlbatrosS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi
 
Üyelik tarihi: 14 Jul 2010
Mesajlar: 1.606
Standart

Mutezile´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Albatros,

Yazmayın; bana hitap etmeyin..

Bu sitenin 11 bin küsur üyesi var.. İstediğinizle fikir teatisi yapın.

Sizin saygısız, aşağılayan sözlerinizi bana hitaben kesinlikle görmek istemiyorum. Yazdıklarınızı okumuyorum, fikirlerinizi merak etmiyorum.

Ben son derece açık ve net konuştuğumu düşünüyorum.
Bu sitede FAŞİSTLİK VE IRKÇILIK YAPTIĞINız SÜRECE benim yazılarımı göreceksiniz. Siz değil kim olursa olsun görecektir. Dilerseniz okumayınız; ancak, faşistlik ve ırkçılık yapıp sonra da HAKARET' buyurmanız beni enterese etmez.

Şahsınıza son yazım; ancak, bir konuda sizi dostane ihtar etmemde sakınca yok:

Irkçılık yaptığınız her başlıkta alayın da ironinin de daniskasını yapıp tüm ANARŞİZAN CÜMLE KADROMLA karşınızdayım.

Hadi, şimdi eğlenmeye devam edin...
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Kürt Tarihi evrensel-insan Tarih 128 01-04-2012 01:50
Kürt Devleti Kurulsa Kürt Devletinde Yaşar Mısınız? tyd13 Politika 64 02-12-2009 01:40
Kürt Kültürü Neferkamin Anu Cafe 285 19-09-2009 17:05

Yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz Aktif değil dir.
Mesajlara cevap verme yetkiniz aktif değil dir.
Eklenti ekleme yetkiniz aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı

Gitmek istediğiniz forumu seçiniz


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:43 .