PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basında Kafir karşıtlığı

SHADOWofGODonEARTH
02-07-2011, 18:10
Bundan bir yıl önce bir forumda belki de bu forumdur, unuttum..
Bir üyenin koyduğu resim dikkatimi çekmişti.

Fetullah Gülenin kanallarından birinde bir program vardı, hala da vardır belki.. Programda alt yazı olarak 'Annesini öldüren ateist' gibi bir şey yazıyordu...

O zaman dikkatimi çekmişti ama bugün konuyu açmaya karar verdim..

Bu yobaz beyinler, acaba neden

'Tavuğa tecavüz eden Müslüman' diye başlık atmıyorlar?

http://img146.imageshack.us/img146/8782/19930806003rcopy5knmz5.jpg

groupxr
24-07-2011, 22:12
mantıksal temellendirmeleriniz de hata var, bıçaklama olaylarını sadece müslümanlar değil bir hindu ya da pagan dindar biri de yapabilirdi kıstas aramayın

Bronx
24-07-2011, 23:32
Bu mantıksal temellendirme hatasının konuyu açan arkadaşta olduğuna emin misiniz? Neticede annesini bıçaklayan ateist başlığını atan yeşil medyadan bir kanal bu arkadaş değil?

Meraklı33
24-07-2011, 23:51
Bugün buna benzer bir şeyi Hürriyet'ye gördüm. Norveç olaylarını hepimiz duyduk, atılan manşet şuydu. Hristiyan Terörü. Adam sanki boynunda asılı İncil'le saldırıya geçti. Yazıda defalarca sarışın hristiyan terörist kelimeleri kullanıldı ve "ateist" Geert Wilders takipcisi olduğuna dikkat çekilmiş. Ama söz konusu El Kaide, Hamas, Taliban, İslami Cihad oldumu sadece terör ve terörist oluyor. Kendi pisliklerini kapatacaklar ya bir ateist ya da hristiyan bir şey yaptımı; dev puntolarla manşetler, yazılar.

SHADOWofGODonEARTH
25-07-2011, 11:05
mantıksal temellendirmeleriniz de hata var, bıçaklama olaylarını sadece müslümanlar değil bir hindu ya da pagan dindar biri de yapabilirdi kıstas aramayın

hiçbir hata yok, annesini öldüren kişi için, 'Annesini öldüren Ateist' gibi başlık atanların,
'Tavuğuna tecavüz eden Müslümanı bıçaklayan Müslüman' diye de başlık atmaları gerekirdi..

xzed
25-07-2011, 11:14
Sayın SHADOWofGODonEARTH;

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Bakış açısının ne denli önemli olduğunu burdan görebiliyoruz.

Ayrıca sevgili kutsal kanal, annesini öldüren hiç bir müslümanın olmadığına dayanarak mı böyle bir yazı yazma cesareti gösteriyor?

SHADOWofGODonEARTH
25-07-2011, 11:23
Sayın SHADOWofGODonEARTH;

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Bakış açısının ne denli önemli olduğunu burdan görebiliyoruz.

Ayrıca sevgili kutsal kanal, annesini öldüren hiç bir müslümanın olmadığına dayanarak mı böyle bir yazı yazma cesareti gösteriyor?

Evet, Onlara göre müslümanlar sütten çıkmış ak kaşıktır,
hep mazlumdurlar, hep kurbandırlar, onlar kötülük yapmazlar..

Bunu yapmalarının diğer sebebi de, cahil millete Ateistler annelerini öldürür, onlar kötüdür izlenim vermek..

Normal bir müslüman araştırma yapmadığı için de inanır..
küfürler var zaten, dinsiz misin, Allahın yok mu, imansız vs..
yani onlara göre bir tanrıya inanmayan, daha doğrusu Müslüman olmayan herşey kötüdür, herkes kötüdür, küfür tek milletir, onlar kara biz akız mantığı var..
Norveçte 90 kişiyi öldüren hırıstiyan davası 10 yıl müslümanlar tarafından dile getirilir, hırıstiyanlar dinsizler kötü olur..
Ama son bir haftaki müslümanların yaptıkları saldırılarda en az 300 müslüman öldü.. bunu görmezler..

Meraklı33
25-07-2011, 11:40
Norveçte 90 kişiyi öldüren hırıstiyan davası 10 yıl müslümanlar tarafından dile getirilir, hırıstiyanlar dinsizler kötü olur..
Ama son bir haftaki müslümanların yaptıkları saldırılarda en az 300 müslüman öldü.. bunu görmezler..

10 yıl dile getirilse iyi hala haçlı seferleriyle savunma yapıyorlar. :D Bu dava kaç yüzyıl dillerinden düşmez düşünemiyorum bile.

Neva
25-07-2011, 12:42
Bundan bir yıl önce bir forumda belki de bu forumdur, unuttum..
Bir üyenin koyduğu resim dikkatimi çekmişti.

Fetullah Gülenin kanallarından birinde bir program vardı, hala da vardır belki.. Programda alt yazı olarak 'Annesini öldüren ateist' gibi bir şey yazıyordu...

O zaman dikkatimi çekmişti ama bugün konuyu açmaya karar verdim..

Bu yobaz beyinler, acaba neden

'Tavuğa tecavüz eden Müslüman' diye başlık atmıyorlar?

Tecavuz eden bir hayvan, tecavuz edilen hayvan ise deve olmadigindan dolayi olabilir mi?

SHADOWofGODonEARTH
25-07-2011, 17:32
Tecavuz eden bir hayvan, tecavuz edilen hayvan ise deve olmadigindan dolayi olabilir mi?

olabilir :)

YasasinBilim
26-07-2011, 13:59
Norveç katliamını yapan hrıstiyan da olsa, bir dindardır. hem de fanatik bir dindar.
Cinayetlerin arkasında da bu din unsurunun olduğu aşikar (basındaki yazılardan).

Sivas katliamını yapan kafanın hristiyan versiyonudur.

Bir ateist kolay kolay ortaya çıkıp ben ateistim demez. Feto'nun kutsal TV kanalı neye dayanarak "annesini öldüren ateist" diyebilmiş, o da ayrı konu.

sonuç olarak, din zararlı bir bombadır, ehliyetsiz kişilerin elinde rahatlıkla bir cinayet aracı (en azından itici bir güç) olabiliyor.

İşte bunun için dine karşıyız. İş sadece öküze, taşa, taşağa tapmakla kalmıyor.

saygılar...

Olimpiyat
26-07-2011, 14:01
ve dahası onların taptığına inanmıyorsun diye saldıya uğrayabiliyorsun..