PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu forumu alevi formu! sananlar

İlahimasal
17-09-2015, 19:25
Burası alevi forumu deildir.
Bazıları ön yargı ile alevi forumu gibi davranıyor.

Burası alevi forumu olmadığı gibi diğer inançlarin forumuda deildir.
Burası dinlerden özgürlüğün sesidir.
Burada inançların baskısı yokdur.fikirler vardır.özgürce dillendirebilirsiniz.
Burada özgür olmak demek kuralsız olmak demek deildir.

Alevilik bilindiği gibi arapların allahına,muhammedine,alisine,kitabına,meleklerine, peygamberlerine v.s inanan insanlar topluluğudur.

Sahsım alevi toplumu içerisinde doğsada aleviliğin inançlarına saygı duyar fakat sorgular .

Şahsım üzerinden küçücük beyni ile basma kalıp ezberlenmiş kelimeler ile aleviliğe saldıran henüz ne olduğuna karar verememiş basit,çürük,verimsiz,aç,ezik bir bedevi sempatizanı asla ve asla ATATÜRKÇÜ kişiliğimin karşısında başarılı olamaz.

Bu forumun kıymetini bilip gerçekden bilgi ve fikirlerini paylaşan islam,hristiyan,ateist,deist gibi düşüncelere saygi duyuyorum saygı duymam onları sorgulayıp belge ile ezmeme engel deildir.

En sevdiğim belge ile ezme bedeviler için oluyor.
Bedeviler eziklenmek için evrimleşmiş bir halk yapısı gibi.
Bedevilere asla küfür etmem fakat bedevilerin uyumsuz hallerini burada konuşur yazarım.

Doktor,mühendis,mimar,bilim adamı,devlet adamı bir bedevi hiç gormedim.
Martı kaşlı bedevi çok gördüm.

Forum gorevlisine surekli sen alevisin diyen bir salak var.
O alevi olsa allah,mhmd ali der......e be salak.

Bedevi
17-09-2015, 20:01
Sevgili ilahi komedya,

Lütfen bana darılma ama sen hiç bir halt yapamazsın. Ne çapın ne de bilgi birikimin herhangi bir siyasal, toplumsal, ideolojik veya teolojik bir konuda fikir beyan edebilmeni mümkün kılmaz. Sen ancak küfür eder, ırkçı sloganlar atar, seviyesiz bel altı espriler yaparsın hepsi bu.... Bunlar içinde seni kınamıyorum, zira bu kadarlık bir adamsın.Daha öncede belirttiğim gibi sen cahil, sefil, haysiyet ve şeref fukarası zavallı bir yaratıksın. Bana göre senin gibi birinin yaşaması için tek bir sebep dahi yok. Senin gebermen, en fazla masturbasyon sonrası üzerine boşalınan bir peçetenin çöp kutusuna atılması etkisi yaratabilir insanlık adına. Dolayısıyla bu noktada senin yapabileceğin en şerefli hareket, daha öncede belirttiğim gibi bir silah alıp kafana sıkman ya da yüksekce bir binadan kendini atmandır. En azından arkandan ne kadar zavallı bir yaratık olduğunun farkındaydı ve bu doğrultuda o sefil hayatına son verecek cesareti gösterdi deriz.

Bu sebeple seni adam yerine dahi koymadığımı, çoğu zaman yazdıklarına cevap dahi vermediğinin farkındasındır zaten. Sadece ara sıra canım sıkılınca seninle t.şak geçip, laf sokarım. Fakat söylediklerim seni rencide ediyorsa bunlarında yapmam. Çünkü; dediğim gibi benim için hiç bir anlam ifade etmiyorsun. En fazla bir b.k tobasısın gözümde. Daha fazlası değil...

İlahimasal
17-09-2015, 20:35
Evet ben bilgi konusunda çok eksiğim en az senin kadar .bilgi konusunu lise de bırakıp para kazanma yolunu seçdim.
Ezberlenmiş cümleleri sürekli kulanmam senin gibi aramızdaki fark birincisi bu.

Ben parayı çok seviyorum.güzel kazanıp güzelce tüketiyorum.
Bilgisi olan insanlara maas dağıttığım zaman bilgiye hiç ihtiyaç duymuyorum.

Ben vergi veren birisi olarak devlete ne kadar vergi verdim ise o kadar da karşılığını istiyorum.
Mesela senin gibi insanların yurdumu parçalayamamaları ,devletin kuruluş prensiplerini bozamamalari için yetişmiş ,bilgili ordu,emniyet,milli eğitim,sağlık gibi kurumları paramla besleyip senin gibilerle direkt ben uğrasmiyorum onlar uğraşiyor .
Gerçi bi haltta yiyemessinizdee .yinede tedbirimzi devletimiz tarafından alınması için ergimizi veriyoruz.

Vergiden kalanlarlada dünya yaşaminı en güzel biçimde yaşiyoruz.
Sen bilginle eziklen dur.sistem benim için çalışdığı sürece sen konuş dur.
Bayrak orada dalgalanmakdan,ordu harbe hazırlanmakdan,ögretmenler kemalist eğitimi vermekden vaz geçmiyor .
Sen ise ezber yapdığın bilgilerinle surün dur.

Ben sırtımı devletime dayamışım.
Seninlemi ugraşıcağım ezik.
ATATURKÇÜ DURUMUMUZDAN BAHSEDERKEN BUNDAN BAHSETMİSDİM.
SEN KİMSİNKİ BEN SENİN GİBİ EZİKLE UGRAŞIYIM DEVLETİM HALLEDER SENİ.

MUHATTAP OLMAKMI BEN SENİ HİÇ MUHATTAP ALMADIMKİ sen işkillenmişin.

Ha bu arada senin gibi martı kaşlar vucut traşınızı şu koyunları kïrktıkları şeylemi yaıyorsunuz.çıkan kıllarıda tenekeyemi dolduruyorsunuz.

Aşşağılamak için demedim evrim seni o halemi çevirdi.
Cevap vermek istemeyebilirsin istersen.

hnoor0011
09-01-2016, 13:03
Ben sırtımı devletime dayamışım.
Seninlemi ugraşıcağım ezik.
ATATURKÇÜ DURUMUMUZDAN BAHSEDERKEN BUNDAN BAHSETMİSDİM.
SEN KİMSİNKİ BEN SENİN GİBİ EZİKLE UGRAŞIYIM DEVLETİM HALLEDER SENİ.

İlahimasal
09-01-2016, 13:23
Unnecessary you.