PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

anselmo
17-01-2008, 19:09
Arkadaşlar dün foruma katıldım ve birkaç yazımdan sonra "hoşgeldin" şeklinde nazikçe cevaplar verilmiş. Ben dün yazdıklarımdan sonra forumdan çıkmıştım bu nedenle yazılanları da görmemiş, bu hoş karşılamayı cevaplandıramamıştım.

Bu kısa açıklamanın ardından, ben de "hoşbulduk" demek istiyorum, teşekkür ederim.

Kendimle ilgili olarak da; İstanbul'da yaşıyorum ve grafik tasarımcıyım.. Diyalektik Materyalizm hayat görüşümün temelini oluşturuyor. Siyasi anlamda Kemalist ve Bilimsel Sosyalistim. (okuduklarım çerçevesinde söyleyebilirim ki; bu konuda bir takım tartışmalar gözüme çarptı, tartışmaya ben de açığım)

Tekrar merhaba...

thunderpoint
17-01-2008, 20:22
Sevgili anselmo, hoşgeldin..

Kalıcı olacağını umuyorum..

Sevgiler...

ozgur_beyin
17-01-2008, 20:26
sevgili anselmo hoşgeldin. '' anselmo'' *ismi tanıdık geliyor, hatırlıyamadım .ateist forumdan mı?

dilaver
17-01-2008, 20:34
sayın anselmo

* * Dinlerden Özgürlüge hoş geldiniz. Kemalizmle bilimsel sosyalizmi nasıl bagdaştırabildiginizi anlamakta biraz zorlanacagım herhalde. Bir ara Kadro dergisi buna ugraşıyordu ama herhalde onların bu konuyla tek ilgileri eski sosyalistler olmalarındandı. Hatta Vedat Nedim'in ilk Kp yi tasfiye etme gibi kötü bir de ünü vardı. Neyse önümüzdeki günlerde bu konuları tartışırız.

* * Gerçi hangi Kemalizm diye de meraklanmıyor degilim. *:lol:

* * *saygılarımla

aydoe
17-01-2008, 20:56
Hoşgeldiniz,katkılarınızı bekleriz
Saygılar

17-01-2008, 23:14
hg anselmo *bende tasarima egilimliyim