Turan Dursun Sitesi Forumları

Turan Dursun Sitesi Forumları (https://turandursun.com/forumlar/index__1.php)
-   Konu-dışı (https://turandursun.com/forumlar/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Bu adamın kafasına vuran ortaya çıksın !! (https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=4308)

frodo 02-07-2007 18:51

Bu adamın kafasına vuran ortaya çıksın !!

HATIRLAYINCA AĞRISI GEÇMİŞ
Scientology'deki reenkarnasyon inancı gereği ve metre aracılığıyla yapılan seanslarda her tarikat üyesinin geçmişinde iz bırakan olaylar söz konusu. Zafer Yılmaz'ın da geçmişindeki yaşadıkları insanlığın ilk çağına dayanıyormuş! Yılmaz, bu çağda bir mağara kavgasında kafasına yediği bir darbe yüzünden başının ağrıdığını Scientology teknikleriyle tespit etmiş ve bundan kurtulmayı başarmış. Bu ilginç olaysa Zafer Yılmaz'ın anlatımıyla şöyle: "İnsanın yaşadığı her şey zaman şeridinde kayıtlıdır. Sürekli baş ağrısı çekiyordum. Ben çok eski çağda bir grup halinde yaşarken, başka birisinin kullandığı mağarayı kullanmak istemişim. Bu mağarayı o adamın elinden almak istemişim. Bu da anlamış, kafama bir tokmak geçirdi. Zaman şeridi üzerinde aramaya başlıyorsun bu resimleri görüyorsun. Ben şu an şurdayım elimde bunlar var. Kafama tokmağı yedim diyorsun. O ağrı uçup gidiyor

bir garip tarikat

InVitatio 02-07-2007 19:52

Re: Bu adamın kafasına vuran ortaya çıksın !!

Sevgili frodo

bu scientologlar insanligin tüm acisini para karsiligi alinan hizmetler ile kaldirilacagina inanirlar
dini tarikatdan cok kar güdümlü bir sirket yapisi var.
yani karni ac olan bunlar ile isi olmaz....karni tok'larin ...(bu parayi) buyur al ben yiyemiyorum sen ye mantigi ile huzur aradigi bir olusum...

dianektik diye bir teknik gelistirmisler
hem var olan acilari yok etmekteymis hemde insanin vucut ve ruh direnci daha saglikli bir konuma gelecegini vaad ediyorlar.
tarikata girerken bir kontrat imzaliyorsun benim bildigim kadari ile 100yillik bir üyelik icin ...

frodo 02-07-2007 20:20

Onu öğrendim de sevgili invi benim merak ettiğim taş devrinde bu zafer yılmaz denilen adamın kafasına tokmağı ekleştiren kim ? Eğer sitemizden birisi ise niye yavaş vurdun birader deyip fırça çekicem. Hızlı vursaydı da bu garip tipler sonsuza değin yok olsaydı : :twisted:

02-07-2007 22:03

Sacmalamamanin scientologistlerin cizgisini baya iyilestirecegine inaniyorum. Bu adamlar Tom Cruise'u satin aldilar acik acik. ABD'de umut saticiligi dev bir sektor olmus, titreyen iyilestiren rahipler milyonlarca insani biraraya getiriyor.

InVitatio 02-07-2007 22:22

sevgili respendial
o titreyen rahipler protestan , baptist rahipler....
bu yeni tarikatcilar ise oturumarini gayet "medeni" sekilde toplanti salonlarinda yapmaktalar.
yani burada galiba iki farkli seyi bir biri ile karistiriyorsun.

03-07-2007 00:37

yahu InVitatio, titreyen rahiplerde gayet medeni soul muzik caliyo ve Tom Jones gibi dansediyo. Al sana medenilik, ama amac ne, onemli olan bu.

mep 03-07-2007 01:15

Hayda !..
Titreyen rahip ne yahu?...
Vibratör gibi bişeymi?..
Yoksam bu adamlar titreyen rahiplerlemi ..
kendi kendilerini tatmin ediyo.. :roll:

*Frodo abim...
*Adam kafaya tokmağı yemiş ama hala akıllanmamış..
bi tokmak daha ister bana kalırsa..

sisyphos 03-07-2007 01:43

Ben vurdum. Haklısınız tam denk getiremedim. Bu adam o zaman da böyle üçkağıtçı idi, bak hala aynı, hiç değişmemiş, insan ilk çağda ne ise bu çağda da aynı oluyor. (bu da benim insanlığa armağan ettiğim bir söz olsun.Altına adımı yazmayın ki atasözü olsun. Bağışladım, öyle içimden geldi.)

Olay şöyle vuku buldu:

Ben, ailem ile kendime güzel bir mağara ayarlamış, çocuk odası, salon ve yatak odasından oluşan üç bölmeli bir hanede yaşamaya başlamıştım. Çok mutluyduk o zamanlar. Gündüzleri çıkar dışarıda dolaşır akşam oldu mu mağarımıza dönerdik. Taşımızı kapıya dayar, huzur içinde oyunlar oynar, taş yontar, vıcırdaşır durur idik.

Ne zaman ki bu gözü dönmüş adam çıktı geldi, yuvamızda geçirdiğimiz mutlu günlerimiz son buldu. Artık bir tedirginlik içinde yaşar olduk. Tutturdu, burası benim mağaram, çıkın, çocuğum olacak, biz iki göz mağaraya sığmıyoruz, bize çocuk odası lazım diye. Yahu kardeşim bu bir mağara, *ilk çağdayız daha diyorum. Yok olmaz, ben oturcam hem belki oğlum gelcek dağın ötesinden onu oturturum diyor. Allem ettik, kalem ettik ikna edemedik. Her akşam biz çoluk çocuk mağarımıza doluşup hoş zaman geçirmeye başladık mı, bu densiz tak diye kapıdaki taşı devirip içeri dalıyor.

Dayanamadım, burası benim mağaram kardeşim, çıkmıyorum, git kendine bir oda yont dedim. Nerden senin oluyor, göster bakim tapunu demez mi? Birden gözüm dönmüş, de get lan deyip sopamı kaptığım gibi adamın üzerine çullanmışım. Ama o, benden önce davranıp elindeki sopayı savurduğu için ( bakın burasını hiç anlatmıyor, önce o vurdu) ben de tam tutturamadım tabi kafayı. Zaten küçücük bir kafası vardı bunun, komik bir adamdı yani. Hatta hiçbir kız beğenmemişti de, babası akrabalarından birini yalvar yakar ayarlamıştı.

Bak şimdi tekrar aynı çağda çıktı karşıma. Ama benden bahsetmeyin sakın ona, yine çıkar gelir bu densiz, şimdi oturduğum evi de ister. Hep böyledir bu. Ama bana onun adresini verin, şu yarım kalmış işi tamamlayayım, insanlık adına.

dilaver 03-07-2007 02:49

demek özel mülkiyet böyle başlamış *:lol:

* *saygılarımla

neuron006 03-07-2007 05:18

herkese merhabalar, yeni üyeyim hepinizi kucaklıyorum ,belki sizler için olagan bir şey ama benim için böylesi bir düşünce etrafında başka insanlarla sosyal bir ilişki sanal da olsa heyecan ve mutluluk verici,
yalnız olmadıgımı hissetmek...

konulara gözatıyordum, *linkteki haberi göremedim ama konuya şurasından müdahil olabilirim sanırım,

okudugum kitaplar içinde en sıradışı saydıgım bir kitap, Jack London- Ademden Önce, konusu itibariyle bu konuya müdahil olmalı diye düşündüm, *ancak o tarikatçılar mı bu eserden esinlenmiştir yoksa jack london mu onlardan bilemem , ama bana öyle geliyor ki (hiçbir bilimsel kanıtı yok) böyle bir şey ,yani "yaşam tecrübelerinin genlerle aktarılması" mümkün,tabi konuyu açan Frodo nun yazdıgı tarikatçıların söylediklerini kastedmiyorum*, *belki başka bir konuda daha geniş konuşurum.
eger bu durum ilginizi çekiyorsa bu esere gözatmak isteyebilirsiniz diye düşündüm.

*(mesela, büyük bir yıkım,felaket yaşayan bir çiftin daha sonra dünyaya gelen çocukları, o trawma izlerini genlerinde taşıyor gibi---- tabi bunun bir kanıtı ıspatı yoktur
*ben *inanıyorum buna

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:24 .