Turan Dursun Sitesi Forumları

Turan Dursun Sitesi Forumları (https://turandursun.com/forumlar/index__1.php)
-   Politika (https://turandursun.com/forumlar/forumdisplay.php?f=21)
-   -   11.Cumhurbaşkanımız hayırlı olsun (https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=4683)

28-08-2007 16:16

11.Cumhurbaşkanımız hayırlı olsun

Abdullah Gül 339 oyla 11.Cumhurbaşkanımız olmuştur.

Vatana millete hayırlı olsun.

gerilla 28-08-2007 16:28

Re: 11.Cumhurbaşkanımız hayırlı olsun

kayseri'li arkadaşlarımın söylediğine göre "kafası çalışmayanlar" okula gönderilir, zeki olanlar ticaretle uğraştırılırmış. gerisini anlayın işte...

degisim 28-08-2007 16:30

Ne Vatana nede Millete hayırlı olacaktır bu durum.Lakin, ben ve benim gibi *birçok insan Abdullah Gül'ün C.Başkanımız olduğunu düşünmüyor.

gerilla 28-08-2007 16:36

Ne *Vatana *nede *Millete *hayırlı *olacaktır *bu *durum.Lakin, *ben *ve *benim *gibi * birçok *insan *Abdullah *Gül'ün *C.Başkanımız *olduğunu *düşünmüyor.

burası türkiye ya sev ya terk et!

:P

28-08-2007 16:44

Sn Abdullah Gül'ün babası yaptığı açıklamada oğlunun tüm milleti kucaklayacağını belirtti. Umarım sadece kucaklamakla bırakır, daha ileri gitmeye çalışmaz.

degisim 28-08-2007 16:52

Alıntı:

gerilla";p=&quot´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 89272)
burası türkiye ya sev ya terk et!

:P

:D *:D Anladığına eminim sevgili gerilla.

yunusum 28-08-2007 16:53

bu saatten sonra baş örtüsü *üniversitelere *girmez *saçmalığı kalkmalı.ya baş örtüsü çankayaya çıktı. üniversiteleremi giremeyecek.baş komutanımıza hürmetler dilerim

gerilla 28-08-2007 16:55

eeeeeee değişim bu ülkeden beni kovamaya can atıyordunuz, artık seninde yerin yok. beraber ispanya'ya doğru bi uzanalım. hem cigara içmekte serbestmiş.

28-08-2007 17:00

Sn Yunusum,

Öncelikle hoşgeldiniz. Ben 12 Eylül öncesi ve sonrasını üniversitede yaşadım. Üniversiteye ilk başladığımda bizim sınıfta mini etekli öğrenci de vardı, başörtülü de, kimse kimseye garip gözle bakmazdı ama o zaman da sağ-sol diye birbirimizi kırardık. Şimdi sağ-sol kavgası kalmadı bildiğiniz gibi, yerini dindar-laik, Türk-Kürt, Alevi-Sünni kavgaları aldı. Sizler muhtemelen o dönemleri bilmediğiniz için bu işin nasıl ve neden buralara getirildiğini bilmezsiniz. 12 Eylül sonrasını iyi irdelemenizi öneririm.

Saygılar

mhmd 28-08-2007 17:22

Hayırlı Uğurlu Olsun.

Hepimiz aynı gemideyiz.
Geminin kötü olması hepimizi etkiler.
Kaptan bilgisiz ve kötü ise ceremesini miçosundan makinistine, kamarotundan mühendisine kadar hepsi çeker.
İyi olursa da, hepsi memnun olur.

Daha icraatlarını görmeden "BENİM CUMHURBAŞKANIM DEĞİLDİR" demek;
Köprüde görev yapan kaptana, miçonun "Bu benim kaptanım değildir" demesi kadar komiktir.

10. Cumhurbaşkanı ne kadar bizim Cumhurbaşkanımız ise, 11. Cumhurbaşkanı da, o kadar Cumhurbaşkanımızdır.

Hatalarımı, cehaletime bağışlayın

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:48 .