Turan Dursun Sitesi Forumları

Turan Dursun Sitesi Forumları (https://turandursun.com/forumlar/index__1.php)
-   Konu-dışı (https://turandursun.com/forumlar/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Merhaba ben ileney; (https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=3148)

22-11-2006 19:50

Merhaba ben ileney;

merhaba ben ileney yanılmıyorsam ağustos ayında islamiyet gerçekleri org u ziyaret ediyordum gözüme bu site takılmıştı,girdim inceledim üye olayım dedim ama bir türlü olamadım yaw ...en son geçen haftalarda tekrar denedim ve oldum şimdi yazmak kısmet oldu

müslümanım ama öylesine müslüman olmamak için *devamlı butür siteleri merak ederim,bana zararından çok yararı dokunuyor açıkçası araştırmak gibi güzel birşey yok herhalde bilgili müslümanlar kızacak ama butür sitelerin olması daha iyi (hakaret ve küfür olmadığı sürece)

ayrıca turan dursun benim dedeme benziyor bunuda söylemeden geçmeyeyim

inşaAllah olmuştur sevgili frodo, post ikinin sahibi hoşbulduk,teşekkür ederim

frodo 22-11-2006 19:58

Re: SİTENİN NUFUSU 50.000 mi

Sn İleney :

Doğru forumda yanlış başlamışsınız.Yeni üyelerimize
cafe bölümünde kendilerini anlatabilecekleri bir başlık açmalarını istiyoruz.
Başlığınızı değiştireceğim.Sizden ricam bu başlık altında kısaca kendinizi anlatmanız.
Sitemizin nüfusu çok ilgi çekici olmaya başladı galiba.
Bu soruyu soran ikinci kişisiniz.Ayrıca 50.000 rakamını nerde gördünüz merak ettim.

Forum kurallarını okumanızı rica edeceğim...

kuvvaci 22-11-2006 20:09

Re: Merhaba ben ileney;

Sayılara takılıp kalmamak gerek Ne yani 6 milyar olsak böyle düşünenler 6 milyar diye hep doğrumu olacak yada ben olsam frodo olsa psiko olsa üç kişiyiz diye düşüncelerimiz yanlış mı olacak önemli olan bence düşüncelerin özgürce dile getirilebilmesi Hoşgeldin ileney

ozgur_beyin 22-11-2006 21:01

ileney * buraya muhtar *olmayamı düşünüyorsun!!!!!!!!

22-11-2006 21:03

Değerli ileney;
Sayılara takılıp kalmamak gerek Ne yani 6 milyar olsak böyle düşünenler 6 milyar diye hep doğrumu olacak yada ben olsam frodo olsa kuvvacı olsa üç kişiyiz diye düşüncelerimiz yanlış mı olacak önemli olan bence düşüncelerin özgürce dile getirilebilmesi.
Önemli olan ne getirdiğin ve nasıl geldiğin hoş mu geldin boş mu geldin ?

22-11-2006 22:44

İleney arkadaşım,
Önce aramıza hoş geldiniz. Az çok sitemiz hakkında bilgi edinmişsiniz. İlk yazınızda sizi uyarma gereği duydum. Gönül isterdi ki bu şekilde aramıza katılmandı. Size şunu sadece belirtmek istiyorum. Kurallarımıza uyduğunuz sürece kalıcı bir üyemiz olursunuz. Site olarak farklı da olsak saygı ve sevgiyi temel alıyoruz. Forumlarımızda seviye düşürenlere müsade etmiyoruz. Umarım siz de bu doğrultuda hareket eder ve kalıcı bir üyemiz olursunuz. Sevgiyle kalın...

istavrit 22-11-2006 22:50

sevgili ileney,

kispetini giy, bolca sivi yag dokun ve er meydanina cik..

bizim sitede bazilari tereyag suruyorlar..bazilarida kuyruk yagi..gerci kuyruk yagi kokusu fena degil ama herkesin midesi kaldirmiyor..

hosgeldin cehenneme :)

22-11-2006 22:59

Alıntı:

ezkamo";p=&quot´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 56330)
İleney arkadaşım,
Önce aramıza hoş geldiniz. Az çok sitemiz hakkında bilgi edinmişsiniz. İlk yazınızda sizi uyarma gereği duydum. Gönül isterdi ki bu şekilde aramıza katılmandı. Size şunu sadece belirtmek istiyorum. Kurallarımıza uyduğunuz sürece kalıcı bir üyemiz olursunuz. Site olarak farklı da olsak saygı ve sevgiyi temel alıyoruz. Forumlarımızda seviye düşürenlere müsade etmiyoruz. Umarım siz de bu doğrultuda hareket eder ve kalıcı bir üyemiz olursunuz. Sevgiyle kalın...

sayın ezkamo ,hatalı bir başlangıç oldu,nasıl bir insan olursa olsun bulundğu yerin kurallarına uymak zorundadır,benimde bu doğrultuda olacağıma emin olabilirisiniz,

saygılar

sayın istavrit siz burası ermeydanı değil fikir meydanı sen yanlış yerdesin bence senin yerin kırkpınar fikrlerinle çık karşıma

hadi bakiiim saygılar

istavrit 23-11-2006 08:26

biz bazen gureste tutuyoruz..
gormedinmi giristeki minderi :D

mhmd 23-11-2006 09:30

Sn. İleney,

Sitemize hoş geldiniz. Renginiz; rengimize, renk katacak.

Hatalarımızı, cehaletimize bağışlayın

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:29 .