Turan Dursun Sitesi Forumları

Turan Dursun Sitesi Forumları (https://turandursun.com/forumlar/index__1.php)
-   Aktüel Haberler (https://turandursun.com/forumlar/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Celal Şengör ve İlber Ortaylı aydın mı? (https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=41213)

ForumKirpisi 29-12-2018 05:24

Alıntı:

Nihilist´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630223)
sen modern tıp denen şeye pek inanmıyosun sanırım.
tıpla sorunun yoksa doktara falan bi git
balatalar yanmış sende

var mı öğretebileceğin düzgün bişey silahları artık sevmiyorum
hala şu muhabbet olayına takıldım ben
niye bu kadar meraklısın sen birilerini tanımaya
hele de o birisi senden haz etmediğini defalarca açıkça ifade etmişken

ne bu salya sümük ısrarcılık

hastalığın mı bunları yapıyo
bu kepazeliğin başka sebebi varsa söyle de bilelim
haksızlık yapan durumuna düşmeyelim

gelip çıkıntılık yapan, daha önce de hakaretvari olan sensin. sadece
bana da değilsin.
ama ne yazık ki seni banlamıyorlar, hem ılık su ezilenlerin solcususun
hem eski üyesin diye falan fişmekan. banlasalar ne olacak zaten :D

sadece sana mı atıyorum pm, bi kaç kişiye atıyorum. çok garipsin de ondan. ama bu garipliğin altından bi marifet çıkmadı. muhtemelen garip de değilsin.

bişey öğretsem nolcak boşver hexagonun kutuplarında olsak 45 derece olur aramızda ben bi kere terorislere karşıyım.

Khaos 29-12-2018 05:36

Alıntı:

NikolaTeslis´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630224)
gelip çıkıntılık yapan, daha önce de hakaretvari olan sensin. sadece
bana da değilsin.
ama ne yazık ki seni banlamıyorlar, hem ılık su ezilenlerin solcususun
hem eski üyesin diye falan fişmekan. banlasalar ne olacak zaten :D

sadece sana mı atıyorum pm, bi kaç kişiye atıyorum. çok garipsin de ondan. ama bu garipliğin altından bi marifet çıkmadı. muhtemelen garip de değilsin.

bişey öğretsem nolcak boşver hexagonun kutuplarında olsak 45 derece olur aramızda ben bi kere terorislere karşıyım.

neyse boşver
senin gibi aklını aldıklarım
filmin sonunda hem bu nakaratı geveliyolar

başka cephaneniz yok
daha önce de söyledim
o cephane kurusıkı ve onu elinize veren benim
hadi şimdi ikile

bi daha da bana pm falan aklından bile geçirme

git tedavi ol

ForumKirpisi 29-12-2018 05:44

Alıntı:

Nihilist´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630226)
neyse boşver
senin gibi aklını aldıklarım
filmin sonunda hem bu nakaratı geveliyolar

başka cephaneniz yok
daha önce de söyledim
o cephane kurusıkı ve onu elinize veren benim
hadi şimdi ikile

bi daha da bana pm falan aklından bile geçirme

git tedavi ol

:D çok kalitelisin reiz.

Felâsife 29-12-2018 06:03

Alıntı:

Nihilist´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630214)
sevgili dostum

beni bilirsin ben materyalistim.
sezgi vs senin işin benim değil.

Bu gün bir şey demiştin "Biz kırk kişiyiz, kırkımız da kırkımızı biliriz" diye, eyvallah.
Alıntı:

Nihilist´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630214)
ama bende bi şey var
sakın bi çeşit övünme olarak algılama

kripto tipleri sanki hissediyorum
mistik bi içerik asla yüklemeden bu cümleleri kuruyorum

karşındaki adam sana da kirli bi tip gibi geliyo mu
ilk günden beri bu heriften hiç hazetmedim

Farkındayım sevgili Nihilist, öyle ki gıpta da etmiyor değilim hani bu tip özelliklere, ama nedir; bende olmayan bir şey bu, bana göre iyi bir şeyde aslında, deşarj olmak gibi ama neden sen yapmıyorsun denirse de yapı meselesi herhalde olmuyor asla, hiç olmadı zaten.

Kirliğe gelince, aspergerim dediğinde, bunun da farkında olduğu sürece, benim açımdan kirli olması bile mazur görülür elbet, sanrım sende öyle düşüyorsun.
Gerçi bir yargıçta görmem kendimi, yargılamam da ama bunu aspergeri öne sürüp, sonrada ben her istediğimi derime getirirse, demek ki aspergeri koz olarak kullanıyormuşa dönüyor olay.
Bu mazur olmaz elbet, belkide özür dilemesi bile gerek, lakin böyle bir şey görmedik daha.

Nihayetinde burası "derviş tekkesi değil kurtlar sofrası", ya hiç aspergerim demeyecekti, ya da asperger gibi davranacaktı.

Değişimi her ne kadar reddetse de, değişebilir belki.
Alıntı:

NikolaTeslis´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630215)
yaşama şansı ve refah şansı vermeyecekler. o yüzden.
ya benzin döküp kendini yak yok et ya da mücadele et istilayı sürdür.

Bunun adı: Paranoya.
Alıntı:

Turdur´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630217)
Felâsife bazen abartıyorsunuz gibime geliyor. Sizinle pikniğe mangala gitsek orada ağaç olup kalacak gibisiniz :D
Size KÂMİL diye bağırasım geliyor :D

Eheh,
Bağırırsın da bu kısa zamanda, öfke ve kine bile dönüşebilir bağırmaların, emin olabilirsin. :D
Referansım en yakınımdakilerdir çünkü, onları da az sinir etmiyorum demek ki bağırmaları hiç kesilmiyor, tabii iltifat babında da olmuyor bağırmaları. :D

Pasif olmak iyi bir şey değil, insan çok eziliyor, eziyorlar ama işte hayat bazılarını da pasif yapıyor, belkide bitki gibi yapıyor demeliyiz, ata bitkilerden kalma bişi olsa gerek bu da.
Artı yanları da yok değil ama ben herkesle geçinirim de herkes benle geçinmiyor, o biraz sıkıntılı.

Sevgiler
Alıntı:

NikolaTeslis´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630218)
moğol orduları karşısında da bağırabilirdin. şimdi adamlar soğukla cebelleşiyor, moğolistan baya soğuk hatta en soğuk yerleşke.
thanks god artık ne kalenderi var ne dönem sufileri. anamızı belletirler.

Paranoyaya devam. :\

ForumKirpisi 29-12-2018 06:07

probleminiz nedir anlamadım?

nihilistin gönlündeki terör yandaşlığına dokundurduğumda böğürmüş.
ha ben yorumu siteye yapmıştım onun alacağını ve dokunacağını ne bileyim.
malum dinsiz sitesi, dinsizlik ülkemde bu aşırı solla oradan başka odaklarla özdeşleşmiş.
sonra çözemediğinden ötürü saçmalamış. sonra felasife de arka çıkmış.

felasife, sen yaşını başını almış birisin. değil mi? tutarlı birisin evet.
peki bu magazine niye yorumunla destek oluyorsun?

şaşırdım şimdi. bak nasıl da güzel yönlendirildin bir anda.
paranoya dedin geçtin. bu yaşlı tayfa bu kadar basit, bu memleket bu yüzden doğrulamamış.

kardeşim, lanet olası bir özelliktir asperger. bunu ağzınıza niye tesbih ettiniz anlamadım. bunun kişiyi yönlendirmesi olası ama bunun konuyla ne alakası var?

kripto mripto size ne? kimse hakaret etme yetkisi vermiyor aynen iade ediyorum :D

ForumKirpisi 29-12-2018 06:14

sizin algınız adaletiniz çöp. yazılı kaynaktır bu yazılı. 2 sayfa geriye dönersin bakarsın, bu herif haz etmiyorum bilmemne lagaluga hakaret etmiş ve bu platformda bu herifin hakaretleri serbest olmuş. buyurun eğlenin felasife.

Felâsife 29-12-2018 06:53

Alıntı:

NikolaTeslis´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630229)
felasife, sen yaşını başını almış birisin. değil mi? tutarlı birisin evet.
peki bu magazine niye yorumunla destek oluyorsun?

Madem öyle Felasife'yi bu kadar önemsedin, gözünde büyüttün, dediğini niye yapmıyorsun? Belki bir bildiği vardı, tecrübe önemliydi belki, ama yok Felasife de yanlışmış diyorsun.
Sebep seni desteklemedi!
Felasife robot değil ki? emirle çalışsın! Destek olayını kafandan çıkar, ben ayrıca sana köstekte olmadım, onuda kafandan çıkart, ben neysem oyum.

Eskiler ne demiş, Seni eleştiren dostundur.
Zekisin ama zeka da kendi içinde çökebiliyor unutma, onunda kontrolü gerekiyor. Korkular ile hayat dizayn edilmez, kurtulmalısın ondan.

Neyse benden bu kadar, daha da yazmayım,bu kadar kişiselleştirmek hoş değil. Sitemli öm de atmışın ama durum da bu.

Sevgiler

ForumKirpisi 29-12-2018 07:07

Sufiler en son Doğu Anadolu'da onu dediğinde Moğol ordusu kolayca ilerlememiş mi? Bunu kastetmiştim ben.

Sınırda şimdi donan bir er var. Soğuktan termal kamerası bile etkilenecek, normalde o ekipman -50 ama teorik. Bu adam burada bir kaç saat olmazsa orası suistimal olur ve tehlike arz eder. Memleket tesadüfen ayakta durmuyor, özverili insanlar ile duruyor.
Bilmem anlatabildim mi? Bunun şakası olmaz. Bunu bi hatırlayalım :D .

Şimdi nereden ne oldu anlamanız zor, bu işin Karl Marxı, Engelsi de olmaz. Bu heriflerin ciğerini biliyorum ben. Yaşım yarısı onun ama öyle.

Önemsiz gibi şiddet hezeyanlı tutarsız birisinin lafıyla gaza gelmemeni öneririm, o sitede daha eski olabilir ama bunun önemi yok. Kendisi de söylüyor, değersiz. Onu bilmen lazım önce.

Eski olmuşsun yeni olmuşsun onun da önemi yok. Kimse kimseye hakaret edemez bu böyle. Bu kontak herife müsamaha etmişler yardırıyor. Bilmem anlatabildim mi

Paranoya falan değil. Sen arkanı döndüğünde seni halledecek elemanlar var. Yine anlatabilmem çok zor. Dünyanın işleyişi çok basit. Öyle kompleks koruma mekanizmaları yok. O yüzden affetmek mazur görmek tekerlek işleri onları tekerlekler gayler falan yapabilir.
Ciğersizler yüzünden refahımı eziyorum ben. :D Hedef 2023 bizde. Yine biraz mistik. Şiir falan yazayım en iyisi ona da ajan falan dersiniz.

ilahimasal 29-12-2018 11:26

Ganimetten pay alanların durmadan değiştiği bir yerdeki insanların ÖZVERİSİNDEN bahsetmek gerizekalılıktır.

Khaos 29-12-2018 12:03

Alıntı:

NikolaTeslis´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 630233)
Sufiler en son Doğu Anadolu'da onu dediğinde Moğol ordusu kolayca ilerlememiş mi? Bunu kastetmiştim ben.

Sınırda şimdi donan bir er var. Soğuktan termal kamerası bile etkilenecek, normalde o ekipman -50 ama teorik. Bu adam burada bir kaç saat olmazsa orası suistimal olur ve tehlike arz eder. Memleket tesadüfen ayakta durmuyor, özverili insanlar ile duruyor.
Bilmem anlatabildim mi? Bunun şakası olmaz. Bunu bi hatırlayalım :D .

Şimdi nereden ne oldu anlamanız zor, bu işin Karl Marxı, Engelsi de olmaz. Bu heriflerin ciğerini biliyorum ben. Yaşım yarısı onun ama öyle.

Önemsiz gibi şiddet hezeyanlı tutarsız birisinin lafıyla gaza gelmemeni öneririm, o sitede daha eski olabilir ama bunun önemi yok. Kendisi de söylüyor, değersiz. Onu bilmen lazım önce.

Eski olmuşsun yeni olmuşsun onun da önemi yok. Kimse kimseye hakaret edemez bu böyle. Bu kontak herife müsamaha etmişler yardırıyor. Bilmem anlatabildim mi

Paranoya falan değil. Sen arkanı döndüğünde seni halledecek elemanlar var. Yine anlatabilmem çok zor. Dünyanın işleyişi çok basit. Öyle kompleks koruma mekanizmaları yok. O yüzden affetmek mazur görmek tekerlek işleri onları tekerlekler gayler falan yapabilir.
Ciğersizler yüzünden refahımı eziyorum ben. :D Hedef 2023 bizde. Yine biraz mistik. Şiir falan yazayım en iyisi ona da ajan falan dersiniz.

özelden bana

seni tanımak istiyorum
evlimisin kaç yaşındasın

senin çocuğunu taşımak istiyorum

diyen yavşağın homofobik cümlelerine bakın

senden bakalım daha neler dökülecek

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:42 .