Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-03-2022, 15:51
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yıldıztozu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Levh büyük resmi görmüş. Ya da büyük simülasyonu mu desek.

Aklıma yeni bir soru geldi, gezegenler arası savaş çıkar mı? (şimdi komünistler evren de mi kapitalist diyecekler, evet öyle zaten kapitalizm bir doğa kanunudur.)
Hazır kafam güzelken bunu düşünmek istiyorum.

Gezegenlerin birbirine çarpışmasını da aralarında bir savaş sayabilirim. İki gezegenin birbirine çarpışması. Ölmeden önce görülmesi gereken bir şey.

Tanrı çok şanslı. Ölmeden önce her şeyi görüp yaşayabiliyor.
Filozofun biri demişti, sonsuza kadar yaşıyor olsaydık hayatı bölümlere ayırırdık. 50 yılında futbolcu, 50 yılında fakir, zengin, sanatçı, işçi, patron vs hepsini deneyimlerdik.
Belki de tanrı, insan olma deneyimini benimle kazanıyordur. Tanrının gücü kendisine tanrı olduğunu unutturma gücünü de verir. O halde benim tanrı olmam gayet ihtimal dahilinde.
Sayın Yıldıztozu,

Çok önemli bir konuya değindiniz. Senin Tanrı olma ihtimalini de kendi Tanrı olma ihtimalimi savunduğum kadar savunabilirim. Sonuçta yalandan da olsa, göstermelik de olsa fikir özgürlüğü olan bir dünyada yaşıyoruz, en azından, şimdilik.

Ben de zaten bu noktadaydım, aynı noktaya gelmenize ne kadar sevindim desem azdır. Elbette, Tanrı olsaydım bunu kendime unutturmuş olmam gerekirdi, yoksa bu dünyaya gelmemim bir anlamı kalmazdı. Şimdi başka bazılarına göre bunları konuştuğum için aslında amacım insanları Tanrı fikrine alıştırmak ve bu sayede subliminal mesaj vermek. Şu şekilde oluyor: Ben varım, benim Tanrı olma ihtimalim var, o halde Tanrı'nın var olma ihtimali vardır. Bunu işliyorum, inana biliyor musun, ne kafadan kontak şizofrenik teoriler var etrafta. Tanrı var olabilir de, olmayabilir de, bu beni ya da bizi ilgilendirmiyor, konumuz bu değil zaten. Neyse.

Sonuçta gezegenler çarpışamaz çünkü gezegen diye bir şey yok. Ehehehe. Aynı nedenden dolayı gezegenlerarası savaş da çıkamaz doğal olarak. Ama bunu yavaştan televizyonda filan işliyorlar. Bu halka korku pompalamak lazım azizim.

Koronaaaa, korktun mu? Yok. Gıda kriziiiiii, korktun mu? I-ıh. Uzaylı istilasııııı, korktun mu? De get.

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.