Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2010, 21:06
cin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cin cin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

barudi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Türklerin putu da M.Kemal putu diyebiliriz kanaatimce, her yere kelle kısmını dikmeler, karşısında saygı duruşu durmalar, iş yerlerinde en gözde yerlere asmalar vs. vs....

demek ki dünya putperest bir dünya...

yani demem o ki sende bir putperestsin

Saygıdeğer barudi,

Sonunda sizinle ortak düşüncelerimiz olduğunu görmek beni sevindirdi açıkcası,

Tabiki Türklerin Put'u M.Kemal Atatürk tür ben bunu kendi şahsi fikrimle inkar edecek değilim çok haklısınız pirim,

Bakın M.Kemal'i şahsen ve canlı görmüş tanışmış yada onunla aynı ortamı paylaşmış insan'lar içinden hala yaşayanlar varken bile Paşa bugün devletin her zirvesinde kendine bir resimlik alan bir heykellik boşluk bulmaktadır Bence Artık buna bir son vermek yada sınırlama getirmek gerekir,

Her okula her boş alana bir Atatürk heykelli yapmaktan vazgeçmeliyiz Atatürk türk milleti için çok önemli bir insandır elbette inkarı mümkün değildir, Ancak atatürk'ü anmak ve saygı göstergemiz için Anıtkabir Yeterlidir fazlası bize birşey katmaz aksine eksiltir diye düşünüyorum,

Bugünden korkmayın hemen tedirgin olmayın sayın barudi, 100 sene sonra bütün canlı tanıklar yokolduğu zaman M.Kemal de bir efsane ve kulaktan kulağa hikayeleri efsaneleri olan bir şahıs olacaktır,

Çanakkale de ki Yüzbinlerce Şehit unutulabilir,

Efane bu şekle gelebilir,

Düşman her yerden saldırıyordu milyonlarcası akın akın ilerliyordu, Tek başına M.Kemal elini göğe kaldırdı ve dediki allah'ım yardım et, işte o an gök gürledi şimşekler çaktı bütün kafirleri "Afrika sinekleri" oldukları yerlerde yedi bitirdi, Öyleyse Allah'ın hangi nimetlerini yalanlarsınız,;

Saygı ve sevgilerimle

Cevabı Bilinmeyen oLanın Çözümü, Teoride Sonsuzdur,,