Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-02-2010, 13:42
LJLJLJ LJLJLJ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Bu Programdan önce, Harun Yahya ve ekibini amerikan evanjelistlerin evrim ile ilgili arastirma ve yorumlarini pek ciddiye almiyordum, nihayetinde görevi Yayincilik olan Harun Yahya ve ekibini bu Evrim isini pek fazla ciddiye almadigi icin, söylediklerininde ciddiye alinmadigini düsünüyordum, ama Ender Helvacioglunun Progam icindeki son derce "yenik", "cekingen" ve yer yer "ezik" durumu beni Harun Yahya ekibin savunduklari hakkinda ciddi bir süpheye sürükledi !
Eger bugün toplumuzun büyük kismi halen Evrimin ne olup olmadigini anlamadi ise, bunda ilk suclu, Harun Yahya gibileri yüzünden degil, Enver Helavciogulu gibilerinin kendi dogrularini, din karsitligi bir jargon kullanmaktan dolayi, anlatamamasindan ve anlasilmamasindan dolayi oldugunu düsünüyorum. Eger insan tutar, "evrimi" , insanlarin dinsel ögelerini kücük görebilmek icin bir arac olarak kullanmaktan öteye gidemiyorsa, bu toplumda, bu tür hareket etmekten ileri gidemeyen insanlardan hic bir "ögüt" kabul etmez.
Ne hikmektir ki, Laik Türkiyde nedense "Evrim" bir sorun olarak lanse edilebiliniyorken, begenmedigimz Iran'in Egitim Sisteminde "Evrim" bilgisi zaruridir !

Saygilarim ile