Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2021, 12:34
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Dincilerin Sigara Alerjisi

Bu beynini miktiklerimin sigara alerjisi bizim sağlığımızı düşündükleri için filan değildir.

Öncelikle şunu yasal uyarı olarak yazayım, sigara sağlığa zararlıdır. Bu yazı, sigaranın zararlarını küçümseme amaçlı değildir. Sigara karşıtı grupların içinde bir grubun sigara karşıtlığının nedenini araştırma amaçlıdır.

Şimdi bu namıssızlar 15 temmuz'da onlarca insanı acımadan katlettiler, Ergenekon ve Balyoz kumpasıyla ordumuzun en değerli yüzlerce komutanını hapse attı, bir çoğunun ölümüne ve intiharına neden oldular, şimdi de aşı yapıyoruz diyerek halkımızı kısırlaştırmanın, aşıya muhtaç ve mahkum etmenin, köleleştirmenin derdindeler.

Şimdi bu ahlaksız, namussuzların sağlığımızı düşündükleri için sigara içmemizi eleştirdiklerine ben inanmam. Bunların sigaraya karşıt olmalarının nedeni, sağlığımızı düşündükleri için değildir, bu namussuzlar sağlığımızla ilgili olarak "gebersin gitsin kafirler" düşüncesindedir. Bunlara göre kendileri dışındaki herkes kafirdir ve ölmeleri iyidir. Bunların sigara karşıtlığının sebebi şudur:

Budur:

Biraz şudur:

Birazda budur:

Azıcık da şudur:

Birazcık da budur:

Sigara Atatürk'e ayrı bir hava veriyor. Ben Atatürk'ü düşündüğüm zaman hep sigara içen bir Atatürk gözümde canlanıyor. Yani adam ülkeyi kurtarmış, ununu elemiş, eleğini asmış, keyif sigarası tüttürüyor. Ben bu gözle bakıyorum. Sağlığıma zararlı olduğunu bile bile içiyorum. Bu benim hür tercihim.

Beynini miktiğim bazı dincilerin bakış açısı şöyle: Atatürk ajandı, sırf çocukların sağlığı bozulsun diye sigara içerken pozlar verdi, falan filan. Ben bunu takmıyorum.

Şimdi bir Atatürkçü olarak sağlığıma zarar vereceğim ve onu yad edeceğim. Ayrıca fikirlerini de birebir taşıyorum onu da söyliyim bak, yanlış anlama olmasın.

Evet, sigara karşıtları kimlerdi?

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.