Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-07-2019, 09:32
kendosertadam kendosertadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

kendosertadam´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
odamda ki duvarda beliren gölge.üzerinde oynama,hile kesinlikle yok.gölge sol tarafımda belirdi .bu gölgeye Yahuda İskariot adını verdim.çünkü yüzü aşağıya bakıyordu,yere yakındı tıpkı yere düşmekte olan biri gibi ve kaloriferin yanındaydı .resmi çevirdim yüzün daha iyi seçilebilmesi için :

İsa onlara şöyle dedi : " Şeytanın gökten yıldırım gibi düştüğünü gördüm " Luka 10/18

"Yahuda İskariot " adını verdiğim gölgenin sağ tarafında yarısı tavana uzanan devasa bir silüet daha vardı .
Yüzünü hafif öne eğmiş,gözleri yarı kapanık batıya "Yahuda' ya -iblise- dönük bir insan silüeti...
Resimlerde ki "İsa" ydı gördüğüm.bu gölgeye de " Çarmıhta ki İsa " adını verdim.fotoğrafını çektim.elimde.tabletden bilgisayara aktarma yapamadım.ilk fırsatta o resmide paylaşacağım.

Ayrıca "Yahuda İskariot "un siluetinin hemen yanında dişi bir "domuz" silüeti vardı.yani "iblis" ve "domuz" yanyanaydı.fotoğrafı elimde.
Bu gölgeleri şöyle yorumladım:

Tanrı yani İsa "iblis ve domuz" a karşı.

İncil de İsa son nefesini verdiğinde bir mucize gercekleşti,güneş karardı,ölüler dirildi ,insanlar İsa' nın Tanrı olduğunu anladılar.İsa 3 gün sonra dirildi.

İsa' nın siluetinin sanki son nefesini vermekte olan yarı açık ağız kısmına denk gelen yerde "kase" ye benzer beyaz renkte "gece lambası " var .
gece lambasına "son aksam yemeği "nde İsa' nı içtiği kase adını verdim.
lambanın hemen üzerinde yuvarlak,beyaz bir kapak var.üzeri kapakla örtülmüş elektrik kablolarının bağlantı noktası olan yer.her evde vardır bilirsiniz.kapağı kaldırınca kabloları görürsünüz.onu da "güneş" e benzettim.
Odam da ki siluetler gece beliriyor.çünkü siluetlerin ortaya çıkması için karanlığa ihtiyaç var.odamın ışığını yakmazsam gölgeler oluşmaz.

İncil de İsa "ışık" tı.son nefesini verdiğinde güneş karardı.odamda ki gölgelerin oluşması için geceye,karanlığa ve ışığa ihtiyacım var.

Bu siluetlerden aylar önce de İsa nın yüzünü yine sağ tarafımda kanapeye uzanmış şekilde görmüştüm.gece rastgele attığım elbiselerin,battaniyenin vs nin oluşturduğu bir yüzden bahsediyorum.onunda fotoğrafını çektim.yine bu yüzün yarı açık ağız kısmında beyaz bir fincan vardı."son akşam yemeği "nde İsa nın içtiği kaseyi hatırlatan her gün çay kahve içtiğim bu fincanın içinde de İsa ya benzettigim bir siluet farketmiştim.onunda fotoğrafını çektim.bağlantı sorununu hallettiğimde hepsini sizle paylaşacağım.

Tabi bunların hepsi yorum.yorumlarım hakikatin alametleri mi bekleyip göreceğiz diye umut ediyorum.görürsek,ancak o zaman benim kafadan sakat ,kaçık,şizofren olmadığımı belki anlarsınız ...bende İsa 'nın Tanrı olduğunu anlarım.