Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2009, 22:58
walla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
walla walla isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bulunduğu yer: Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...

KOMİKKKK

Önce bir giriş yapayım sonra sana cevap vereyim. İslam Bilimin temelini atmıştır. Bunu ne Hristiyanı, ne İnsaflısı, ne Dinlisi, nede Dinsizi, ne de bir başkası. ve Bu Mirası birinci derece Moğol-Türkleri talan edip yakmışlar, yıkmışlar. Üç Milyon insanın katliyle sonuçlanan Bağdat soykırımının yanı sıra İslamın büyük Kültür, Bilim mirasının önüne geçilmiş ve yok edilmiştir. İkinci olarakta Endülüste parlayan İslam güneşini Batı söndürmüş ve ilermesini engelemiştir.ve İslam Bilim-KLültür mirasına konmuşalardır. Türklerin İslam bayraktarlığını yaptıkları andan sonra artık eski Türk devletlerinin Savaşçı, İşgalcı zihniyeti nedeniyle İslamlar Bilim konusunda Türklerin engelemesine uğramışlardır. ve İslamın bütün Bilim adamları Abasi, Endülüs devrinde yetişirken OSMANLI devrinde Haram sayılmış/yasaklanmıştır.

Mehmet salih, internette bir araştır, Bilim daha muhammedin doğumundan binlerce yıl önce nasıl gelişmiş. Antik roma döneminde, sezaryan yapılıyormuş, jinekolojik ve cerrahi aletler daha o zamanda kullanılıyormuş. Wikipediaya atılmış her yazıyı doğru sanmayın.

Bedenimin her zerresi Anadoludur. Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...