Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-10-2020, 21:41
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İşte böyleee,
MUHO,nun 11 tane karısı vardı.Soruyorum AKÇAYA.Bır erkek 11 karıya yetebilirmi?
Birde evlatlığın karısını aldı etti 12.
Ben ilk evlendigimde hanımla günde 9 kere birleştigimiz çok oldu.Benim ve hanımın istegiyle
MUHO nun 12 karısı vardı 12 x 9 la çarpalım eder 108 hadi 8 ini ona bağışladım MUHO hergün genç karılarıyla o yaşda günde 100 kere kadınlarıyla ilişkiye girebilirmi?Dünyanın en azgın adamı bile bunu yapamaz.
12 garıyla iş yapmak için h her iş için enaz birr saat gerekir.Buu konuyu konuşmak,yatağa gitmek,cilveleşmek ,işe başlamak,işi bitirmek,yataktan kalkıp banyoya girip banyo yapmak ,banyodan çıkıp üstbaşı giymek enaz 1 saatt tutat.12 garıyı günde 9 kere yapmaksa günde 100 sata ihtiyaç verdır.Günde kaç saat var 24 saat.Daha 5 vakit namazı,3 öyün yemeyi,evin ihtiyaçlarını almayı,TUVALETE gitmekide hesap etmedik.
Yeterli ilişkiye girmeyen kadın olsun erkek olsun ilişki için aranır.Burda MUHONUN CARİYELERİNİDE daha hesaba katmadık.
Dedenin bukadar dişisi yanında torunu HÜSEYİNİN 200 tane cariyesinin oldugunu bir dafasında hacımız yazmıştı.Bu ne demektir müslümanlarda garının ihtiyaçları degil erkegininkilerdir önemli.
Ayette ne diyor kadınlara ALLAH,kocalarınıza fazla dirdir etmeyin,o sizi boşarsa ben ona sizden daha genç ve güzel karılar veririm.Demekki Arabın Allahı KARI işlerinede bakiyor öylemi AKÇAY.Nasıl ALLAHIN kuluysa kendi yaptıklarını,kendi yazdıklarını Allah yaptı deyebiliyorlar sizde buna inaniyorsunuz.
Katip MUHONUN şöyle bir ayatı var,ALLAH ve peygamber birşeyi beyendimi artık O ŞEEYİ kimse sahiplenemez.Evlatlıhda bu ayatı bildigi için babalığı karısına ne güzel gözlerin var dedigini evlatlıh eve gelince kocasına söyler Zeynep.Bunun üzerine karısına evlatlıh şöyle der.Babam seni beyendi,artik ayete göre sen bana karılık yapamazsın der.Seni BOŞAMAK zorundayım der ve boşar.
Çokmu çok möherem babalıkta evlatlıgına ne der biliyormusunuz.ZEYRD git boşadığın karını boşadıgın karından bana iste.MUHOYA bakın MUHOYA.
Muhoyu çok hazreti ÖMERİN kızı HAFSA vede çok hazreti EBUBEKİRİN kızı AYŞA babalarının dürtüsüylede ZEHİRLEYİP öldürmüşlerdir.Veeeeeeeee MÖHTEREM MUHONUN cesedi 3 gün kimse gelip kaldıramamış çok möhterem vede çok hazreti ÖMERİN korkusundan.3 gün sonra çok hazreti ALİ 3 arkadaşıyla gelip cesedi kaldırırlar.Ceset MEZERE bir söylentiye göre 3 kişiyle bir söylentiye görede 17 kişyle MEZERE götürülmüştür.Ulan bir tarikat dervişi ölse onbinlerce kişi katılır ceneze namazına.MUHONUN cenezesineyse çok hazratı ÖMERİN korkusundan kimse katılamamıstır.
Bunlardan habarınız yoksa profesör İHSAN ELİAÇIK HOCAYA sorunda gerçekleri size anlatsınla degerli dinadamı hocamız.
İbrahin suresi 4 ayat:Kuran araplara arapca inmiştir.Bu nedenlede peygamberde araplardan seçilmiştir aynı dili konuştuğu için.
Allah güye demişki AKLINI kullanmayanların başına pislik yağdırırım.Bu Allahın sözüne karşı ,ALLAHI çokmu çok seven ulu müslüman din adamları bakım nasıl bir KURAL koymuşlar dine.DİN AKIL İŞİ DEGİL NAKIL İŞİDİR.Bu islami kural ALLAHIN ayatını geçersiz saymıştır.Bunlara benzer daha neler var neler.
AKÇAY,islamdan 30 yıl önce yasamış meşhur arap şairin şiirlerinden kurana yüzlerce şiir alınıp AYET yapılmıştır.Bunlarıda bilirde aKÇAY fakat SÜLEMEZ.MUHONUN kutsal kitabının bazı sayfalarını AYŞENİN odasına giren KEÇİDE yemış.AKÇAYIN bundan habarın varmı?:-))) mutlaka vardırda ama SÜLÜYEMEZ.Daha yazılacak neler var neler.Eski yazdıklarımda onlarda vardır.Ama gerekirse belgeleriylede tekrar yazarım.
Tolonbey
Dedeniz