Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2018, 23:04
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şuanda  online konumundadır
Üye

Fabula´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ahlaksız

Bu diyanet başkanı islam inancının gereği olan kitaplara imanı dibine kadar biliyordur. Bundan en ufak şüphem yok. Yokta bu adamın bu şekilde konuşmasının altında muhakkak bir sebep vardır. İmam hatiplerde ki durum gibi deist hatta ateist bile olabilir.

Adam zaten siz kendi kitabınıza bakın derken bile , kuranda ki iddia edilen durumları aleni KABUL ediyorum diyor... red etmiyor ki !

Bu durumları islam sempatizanlarının değilde bizim fark etmemiz islamcıların ne derece taptıkları dinden kopuk olduğunu gösteriyor.
Fabula;Başkanın böyle konuşmasının nedeni,başkanın siyasete boğulmasından kaynaklanıyor..Zaten söylem,politik bir söylem..
''Benim kitabımda bunlar var ama senin kitabında da şunlar var'' filan..Politika bu..

Daha usturuplu cümleler kurması lazım ama kurmuyor..Kimseden çekinmiyor..Sırtını devlete dayamış,batıya sallıyor ama bu sözler birilerinin mutlaka düşünmesine yol açıyor..Bunun farkında değiller..
Dinin siyasetle bu kadar içiçe geçmesi,dindarları muhakkak rahatsız edecektir..Tabi ki azınlıktan bahsediyorum..Çoğunluk,zaten bu haberlerin bile farkında değil..