Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2019, 11:39
kendosertadam kendosertadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Hinduizmde duygu yok...az önce bu duygusuzluğa isyan ettim ve- sözde- hindu tanrılarının resimlerini öfkeyle yırttım,attım.bunlar Tanrı falan değil.
Tanrıya inanan insan Tanrıyı sevmeli .
Tanrıya inandığı halde Tanrıyı sevmiyorsa o Tanrı ya yoktur yada kişi aslında Tanrıya inancında samimi degildir.veya Tanrı onu sevmiyor olabilir.ben bir yaratıcı güce inanıyorum.arayışım devam edecek...

Bu gün farkettim ki 6 aydır Hindu Tanrılarına dua ,secde ediyorum...artık sıkıldım.içinde duygu ,sevgi,bağlılık bulundurmayan hinduizme benim gibi sevgi,aşk,muhabbet adamının tahammül etmesi mümkün gözükmüyor.

Fakat 6 aylık sürecin bana olumlu katkılarını inkar edemem.dünya dinlerini yakından tanıma fırsatım oluyor.çabam her ne kadar sizlere gerzekçe ,şizofrence gelsede hakikati arayan sürekli sorgulayan benim gibi birinin ,bunları yaşaması herhalde gerekiyordu.eminim yorumlarımı okuyanlar karşı çıksada zihinlerinde,ruhlarında bir aydınlanma olmuştur.

İblisle savaştığımı düşünüyorum.
İblis beni ölümle ve imansızlıkla korkutuyor,tehdit ediyor.
Bu korkutma ve tehdit 8 senedir fiziki bir hal aldı.detaylara girmeyeceğim.iblis beni hasım ilan etti.
Tanrının yüzünü batıya dönük gördüm.sanki batıda yüzünü bana çeviren iblise cevap gibi ...
Doğum sancısı çekiyor olabilirim.bilemiyorum.doğum mu helak olacağımın sancısı mı bunu öğreneceğim.