Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2012, 21:10
DEMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DEMAN DEMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

jadi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Muslumanlik Kurtler icin o kadar onemliyse nasil oluyorda Ocalan gibi ateist oldugunu acikca beyan eden birini Kurt halki onderi olarak benimsiyorlar? Aleviler bugune kadar Kurtlere bir destek eli uzatti da Kurtler geri mi cevirdi? Ayrica akp'ye oy atan herkezin dinci oldugunu mu saniyorsun gercekten? Aleviler kemalizmden kendini kurtarip Kurt direnisine destek verseydi su an cok daha demokratik bir ulkede yasiyor olabilirdik. Istatistiklere gore chp oylarinin yarisini, yani toplamda %10'luk bir oyu Alevilerden aliyormus. Yani chp bugun hala var olmasini Alevilere borcludur. Onlarin verdigi oylar olmasa tarihe gomulmek zorunda kalacakti. Islamci partiye oy atan Kurtler alet oluyorlar da gidip her secim fasist bir partiye oy yagdiran Aleviler ne oluyorlar?
Görende sanki ebedi sef basbug sizin dininizi yasaklamis. Asil sikayet etmesi gereken biz Aleviler olmaliyken, sizin timsah göz yaslari dökmeniz, bana cok garip geliyor, sn. jadi
Sn. jadi, Aleviler kötünün azbucuk daha iyisine oy vermekteler. Akp ye oy verirlerse, daha karanlik günler göreceklerini biliyorlar, dolayisiyla kimileri dislerini sika sika, kimileride gönül rahatligiyla oylarini bu devletci kemalilst partiye aktariyorlar. Keske hepimiz topyekun bir sosyalist partiye oy versek ve onu meclise sokabilsek...

Appoyu lider olarak gördüklerini sanmiyorum, cünkü o liderlik vasiflari tasimadigini ispatlamistir. Yakalandiktan sonra verdigi beyanatlar ve Dersim katliamiyla ilgili verdigi beyanatlar hatirlarsaniz, bunu rahatlikla anlarsiniz...

Not: Konuyu daha fazla kaynatmamak icin, bu size son yazimdir, sevgili jadi, lütfen alinip darilmayiniz, sevgiyle kaliniz

"Ben senin yalanlarınla ve hilelerinle baş edemedim, bu bana dert oldu. Ama bende senin önünde diz çökmedim, bu da sana dert olsun"...Pir Sêy Rıza

4 MAYIS: DÉSIM JENOSİDİNİ ANMA GÜNÜ

https://www.facebook.com/Alevism

https://www.facebook.com/BirAlevininKimlikMucadelesi