Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2016, 23:35
spartacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spartacus spartacus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

kut´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Spartacus sen tam bir saman kafalısın, senin gibi biriyle tartışmak gerçekten anlamsız, Cübbeli Ahmet ile tartışmak bile çok daha yararlı olabilir. Ayrıca şu pandikleme meselesine ne çok takmışsın, sen de dinciler gibi taciz meraklısısın anlaşılan, dilinden pandikleme düşmüyor...

Kurt masallarının masal olduğunu söyleyen zaten benim. Ergenegon destanı ve kurt simgesi Moğollara aittir Türklere değil, bunu daha önce de yazmıştım ama saman kafan almamış anlaşılan.
IRKÇI MASALLARIN HEPSİ yalan, milliyetçi(ki ırkçılar!) masallarda yalan, resmi ideolojilerde yalan, bu konuya benim girişim resmi ideolojinin yalanları üzerineydi, tabiki senin gibi boş tenekeler sazan atlayabilirdi... Irkçı masallar diyorum, kurt masalları diyorum, kurt konusunda ne düşündüğünden banane, alayı yalan, ırkçılığında, milliyetçiliğinde, resmi ideolojinde, kendini bir bok namına yüceltimlerinde yalan, egosuna tükürdüğüm...

Konuya girdin, safsata, ad hominem, fırıldak ne kadar saçma-salak şey varsa üfürdün cevaba mecbur bıraktın, heleki cümle içlerinde geçen kelimeleri bile tartışma konusu edecek kadar avarelik, asıl senle tartışmak yobaz bir dinciyle tartışmaktan farksız.

Irkçılığınıza tüküreyim...

Dini konularda da aynen bazı dinciler bunu yapıyor her girdikleri konular provake, safsata, troll yöntemleriyle sapıyor...

Sersemler akıllıların 7 yılda cevaplandıramayacağı soruları 1 günde sorarlar.
-------
Korku ve menfaat dalkavukluğa yol açar.
-------
İnsan korktuğuna ya da arzuladığına çok kolay inanır. La Fontaine
-------
Öküz tahta çıkarsa padişah olmaz, saray ahır olur. Çerkes Atasözü
-------
Akıllı bizi arayıp sormaz, aptal bacadan akar.
------
Su dağları kemirir, vadileri doldurur.
------
Aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir.
------
Hürriyet, başkalarına vermedikçe alamayacağımız tek şeydir. William Allen White
------
Belki söylendi herşey,/ belki de gece bekleniyor/ yazılsın diye aynı cümle. Tüm nedenleri yeryüzünün/ bir çakıltaşına takılıp kaldı. Esteban
------
Sıradan insan kendini evrenin merkezi yapmanın yolunu arar; bilge kişinin evreni onun merkezindedir. Lao Tzu