Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2020, 19:37
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yıldıztozu
Tanrıcılık oynarken birden ateist oldugunu burda yazdın. Tekrar tanrına dönüş yaptıgın ortada.
Tanrı denilince akla gelen şu yaratıcı ama öyle bir şey yok.
Tanrı gercek manada paradır.
Tapınılandır.

Senin tanrıdan ateizme oradan tekrar paraya yani tanrıya dönmen kişiliksiz bir tip oldugunu ortaya koyuyor.
Sen degilmiydin ahzab 50 tanrı delili diyen
Sen degilmiydin rekabete tanrıyı 2. Sıraya itekleyip birinci sıraya oturmak isteyen

Kalkmıs insanlara cahil demişsin.
Cahil ve karektersiz olan sensin. Dönüp duruyorsun.

Bak foruma her görüsten yüzlerce insan geliyor ama senin gibi ordan oraya dönmüyor.

Önce ne olduguna karar ver ondan sonra ahkam kes.

Senin gibi bir karektersizle komunizmde kapitalizmde tartışılmaz. Bu konular hakkında sana bir şey yazmakta hata.

Çünkü sen güvenilir birisi değilsin. Dedim ya yüzlerce insan geliyor bu foruma be hepsinin bir duruşu ve karekteri var. Sende YOK.

Defol git. Trol bozuntusu.

Sen anladıgım kadarı ile aslında siyasal islamcı ırkcı ve faydacı bir tipsin. Görgüsüzlüğünde cabası Ateist yada benzeri olamazssın. Hatta insan bile degilsin

Demistim ya sen bir p.c sin aslında anası babası olan bir p.c. huzuru alkolde arayan uyanınca gerçege dönen. Cukurunda geber ama bu forum senin yerin degil.

Dinci de olsan dinciyim de fırıldak gibi dönme. Cehalet sana girmiş çıkacak yer bulamıyor. P.ç

Ben seni bu forumda istemiyorum. Gitmen için ne yapabilirim bilmiyorum ama herkese ama herkese açık ve parasız reklamsız bu forumda karketersize yer olmamalı.

Sinsi p.c