Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2021, 22:50
"ictenlik" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
"ictenlik" "ictenlik" isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Şüpheci Dinsiz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Mesele, sitenin sunduğu özgürlük ortamı değil. Son 1-2 haftadır yazdıklarınızı cevaplayan üyeleri size karşı birlik olmakla suçladınız. Bu komploya site yönetiminin de dahil olduğuna, hatta organize ettiğine dair imalarınız oldu.

Bu mesnetsiz iddialarınız, düşünceleriniz paranoya ise ben hoşgörebilirim, zaten incinmemeniz elimden geleni yapıyorum. Paranoya değilse, yaptığınız haksızlık, ayıp. Size gösterilen hoşgörüyü haketmiyorsunuz demektir.

Daha önce günde bilmem kaç kilo et yemekle ilgili bir başlıkta yazdıklarınıza zırva dediğim için hakaret ettiniz, hoşgördüm. Bu davranışınızdan sonra mesajlarınıza cevap yazmamaya karar verdim. Ama zırvaya zırva denir, kim yazıyorsa yazsın.

Cevap vermenize gerek yok. Birşey sormadım, gözlemlerimi aktardım. O öyle değildi böyleydi gibi bir tartışmaya girmek istemem. Herkes kendisine yakışanı yapmaya devam etsin.

Peki benim yerimde olsanız buna ne yazardınız?

Yazdıklarımın zırva oluşunu bana kabulden başka hiç bir açık kapıyı şu an site yöneticisi olarak siz bırakmadınız

Genel moderasyon tavrınızdan bu site özelinde mutluyum bunun yarısı kadar özgürlüğü bir çok yerde bulamadım. Onun üzerinden fazlasıyla haklısınız evet

Site yönetiminden ziyade genel grup topluluk özelinde bir eleştiri verdim

Zaten forumu ve yazdıklarımı burayı özgür addettiğim için hem yazıyor hem savunuyorum.

Zırvaya zırva denir. subjektif
Bunu tartışacak mısın? Hayır . O halde subjektif

Senin fikrin evrensel zırvayı simgelemiyor.

Evrensel ölçütte bunun zırva olup olmadığını gerçek olma olasılığını sen ya da burada yazan 5 kişi belirlemiyor. Bilginin ölçütü bu.
Altına zırva yazmadan bunu tartışacak mısınız?
Hayır.
Tartıştıracak mısınız?
Grup eliyle zırva yazdıktan sonra

O halde tek soru kalıyor burada zırva yazmaya izin var mı? Ve burada zırvalama özgürlüğüm var mı? Bunun sınırı nedir?
Zırva oluşu kabul edersem altına tekrar tekrar zırva yazılmadan bunu yazabilir miyim?
Forumda hangi alanda?

İsterseniz zırva diye bir kategori açın orda yazayım ama özgür olsun ve bir daha kimse zırva demesin. Anladım size göre zırva

Zaten size göre zırva oluşu ben bu tarafta çözmeye çalışıyorum. Sorun da zaten bu.
Teşekkürler

Sen ve buradaki grubun buna zırva diyeceğini zaten daha buraya gelmeden biliyoruz. Baştan yazamıyoruz. Zaten bunun için üye olarak 3 sene laf dolaştırıp gönderi ve post yığını oluşturuyoruz ve ara ara girişim sergiliyoruz.

Zaten yukarıda verilen eleştiri de bu.

ve tam şu an bu zırvalığı çözmek için uğraşıyorum...

ve şunu ekleyebilirim umarım benim paranoyamdır ve verilen rahatsızlık için herkesten tek tek özür dilerim. Buradaki üyelere derin bir saygı besliyorum...

İçtenlik yazıları ve yazarlığı açık/özgür kaynak kodlu yazılım mantığının ve duygusunun tam aynını paylaşarak, mülkiyetsiz, anonim, yazarca sahiplenilmeyen, isteyenin istediği gibi izinsiz alıp dağıtıp çoğaltabileceği ve isterse kendi geliştirebileceği, katabileceği imzasız yazımlar olma felsefesi taşır. Özel olarak kaynak kişi alıntı kaynağı belirti tutulmamışsa yayımsız basımsızdır. İnternette yazılmıştır. Dileyen kullanır.