Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2020, 07:30
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

iste böyleee,
Kerbela olayiyla aslinda Alevilerin hicbir bagi yoktur.
Arapla ALEViNiN nasil bagi olurku?
Arap fellahdir Aleviyse TÜRK.Osmanli yamyamlari araplasmamis Türklere karsi büyük düsmandi.Bunlar kizilbaslar ,Türkmenler ve ALUViLERDILER.
Aluviler osmanli katliamlarindan kurtulmak icin bir yol denediler.Kendilerini ALICI göstermeye basladilar.Zamanlada gercektende ALICi oldular Aluvilik yaparak nasil Alici olunursa.Ama Ali Alevici olmadi.Türk olan Aleviler Ali icin yüz takla atsalardaAlici araplar Alici Türkleri görecek gözleri yoktur.Dedikya bizdeki aleviler 14 kola ayrilmistir.Kimi gercekten muhammedci kimisi,ateist kimi Alici olmus.Düsünmezki Ali sunni arap,senseAluvi TÜRK nasil korkak Alici olursun,onlarda karismislar müslümanlarin bölündügü gibi.Ali alevilerin anlattigi aslanlar aslani,kaplanlar kaplani degil bir korkak tilki gibidir.Ömerden korkudan altina kacirirdi.Ömer 3 dafa evini basti,evde oldugu halde kapiya cikmadida karisi cikti kapiya son baskinda FAdime kapiyi acmadi Ömere, Ömer kizip kapiya yüklenince kapi acilir kapininardinda olan Fadimenin karnida kapinin civisi batar bir aysonrada Fadime ölür.Ali aslan falan degil.Ama Alevilerin büyük bir bölümü Aliyi pek cok severmisler.Ali oruc tutar,namaz kilar,haccada gider Alevilerse bunlarin hicbirini yapmadan Alici oluyorlar,Yani kendilerini kandiriyorlar.

Mevlana derki gidiyim bakiyim Semse verdigim cariyem gene kactimi.Mevlana kapiyi calmadan iceri girerki semsin sirti kapiya dönük verdigi cariyesini pompaliyor.Kapiyi ceker disari cikar ULU muazzam Ahlakli Mevülana,.Az sonra Sems icerden seslenir Mevlanaya ,Mevlanada iceri girerki yalniz icerde SEMS var.Mevlana derki nerde benim sana vrdigim cariye.Sems derki o iki gün önce evden kacti.Mevlana derki yahu ben kapiyi calmadam iceri girdigimde gördüm senin altinda benim sana verdigim cariye vardi.Evet görünüsü senin cariye seklineydi ama o senin cariye deyildi,beni cokmu cok seven ALLAHTI.Ben kimi arzu etsem hemen onun sekline girip geliyor yatagima der.Ve bunlarin kitaplarinda bu SAPIKLLIKLAR yaza dursun biz bu Allahla yattigini kitaplarinda yazanlara ALLAHINA kadar inanip ve GÖTLERINI yaladikca yaliyoruz. Daha %0 de 999,9 umuz bu TANRIYA enbüyük hakaretleri edenlerin daha kitaplarini okumadan ondan bunday duyduklarimizla bu iki TANRI düsmanini tanrinin en yakin dostlari sanip götlerini yalamakztan dillerimiz zara dönmüstür.
Bir gün CHPli kanali actimki adam mevlanayi övüp duruyor.
Actim telefonu dedimki sen Mevlanayi övüyorsun bu sapigin kitaplarini okudunuzmu?Dediki nasil öyle konusuyorsun?Dedimki söyle bakiyim okudunmu okumadinmi?.Okumadim dedi.Peki adamin nasil bir adam oldugunu okuyup ögrenmeden nasil bu adamin sen bize övebiliirsin.Adam tak deye telefonu kapatti.
Almanya kölnde DiTiP e biri sorar kuranda kadini dövme konusu varmi diyenetin almanya temsilcisi derki kuranda öyle bir ayet yok.Almanyada bir alman almancaya cevrilen bir kuran alir,okurku kuranda kadini dövme ayeti var.Alman alir almanca kurani gider kölünde diyenet temsilciligine derki,sIz gazatada demisinizki kuranda kadini dövme konusunda bir ayet yok.Alma Almanca kurani acip gösteriyor pekiiii bu kitapdaki karinizi su durumda dövebilirsiniz ayetini buuraya yazan siz degilmisiniz der?Diyenetin Almanya temsilciligi TUTUSÜR,efendim bir yanlislik yapmisiz,siz okittabi verin bize istede kitabin parasi derler.Almanca yayinlanan kuranlar piyasadan toplanir.
-

Bir gün Hürriyette adamin birinin kocaman resmiyle bu konuda birseyler yumurtlar adam bu yayini inkar eder.Actim telefonu hurriyete dedimki yaptiklarini inkar edIP,kadini dövme diye bir ayetin kuranda olmadigina iddia eden din adamina karsi ben size o ayati söyliyecem sizde benim söylediklarime gazatada ver vereceksiniz dedim.Gazata biz bunu yapamayiz demesinmi?Verelim adamin telefon numarasini onlan konusun bu konuyu,Dedimki YALAN söyleyenin yalanini yayinliyorsunuzda dogru söyleyenin sözlerini neden yayinlamiyorsunuz deyince TAK deye telefon kapatildi.Bizim en akillilarimiz böyle,normal sanilanlari siz hesap edin.
Bizde EGRi DOGRUDUR,DOGRUDA cogunlukla EGRiDiR.
Dedeniz

ONUN ICIN BATTIKCA BATIYORUZ: