Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2007, 15:03
degisim degisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Re: İnadına Dinsizim! Diyebiliyor muyum acaba?

Gercektende aslında hersey egıtımden gecıyor.

evrimin işleyişinden ufak bir şüphem bile yok ,, buraya kadar tamam , ama biri kalkıp tanrı var derse ona diyebilmelisin " NASIL BÖYLE BİR SONUCA VARIYORSUN ? *TANRIYI GÖRDÜN MÜKİ BUKADAR EMİNSİN ? GÖRÜLMEYEN ÖLÇÜLMEYEN ,DENEY VE GÖZLEME TABİİ TUTULAMAYAN ,SADECE İNANÇ MESELESİ OLAN BU EFSANEYE NASIL OLUYORDA GERÇEK DİYEBİLİYORSUN ?? *hangi bilimsel verilere dayanarak bu savı destekliyorsun ? HAYIR BUNU BANA ANLAT SAMİMİYETİMLE SORUYORUM .... " Habilis.

Sevgılı habılıs bu sordugun sorulara karsılık verebılecek ınsanlar varsa cevrende *veya boyle ortamlarda yasıyorsan tabıkı soylemlerının arkasında durma sansın var ve kendıni ınkar etme kaygıların olmaz.Ama gel gorki benim gibi sıg sularda kalmıs isen ve bu tip *ınsanlarla beraber yasıyor ve calısıyorsan sen ıstedıgın kadar bu tıp sorular sor ve anlatmaya calıs veya kendını ıfade etmeye calıs her zaman tehlıke altında olacaksın demektır.Buda tabıkı senın saklanmana ve cevrende kendını ınkar etmene neden olacaktır ister istemez.Ve en nefret ettıgım seydır kendımı inkar etmek veya dusuncelerımı saklamak.O yüzden de genelde bu tip konulardan uzak durmak zorunda kalıyorum.

''..halk kimden tiksinir? Serbest ruhtan, zincir düşmanından, tapmayan adamdan, ormanda yaşayandan...Nietzsche