Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2009, 13:14
OQONUC OQONUC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

Hımmm;
Konu başlığını DreiMal Alye Matematik Sorusu diye açmışım. Cevaplar ise Evrensel İnsan ve Ayejj den gelmiş.

Dahi matematik bilgimle hemen bir hesaba girişeyim bari.

Cevap Verenler=E.İ+Ayejj=1=Var olan Cevaplar.
Ortada olmayan=DreiMalAli=0=Var olmayan Cevaplar
Aranan=DreiMalAlinin toplam mesajlardaki adedi=X

Formülüze edersek;
X=1/0
Anaaaaaa evraka; evraka; X'i buldum... Şimdi bulduum sonucu yazıyorum...

Bu sitede farklı nicklerle yazan kişiler var demek ki.. :eek::eek::eek:

Evrensel İnsan=DreiMalAli
Ayejj=DreiMalAli

Eğer tersi düşünülecek olursa;
E.İ ve Ayejj in mesajlarının bir anlamı olmaz. Oysa var olanın bir de anlamı olmalı.
hımmm;
E.İ ve Ayejj in mesajları tanımsız olamayacağına göre; Başlığa göre demek ki anlamsız oluyor.

Yani;
Ya;
E.İ&Ayejj=DreiMalAli
Veya;
E.İ&ayejj=0
Veyahut;
E.İ=Ayejj=DreiMal Ali
Ve hatta hatta
Muhammed'e 40 yaşında elçilik geldiyse; 1/0 = E.İ. + Ayejj dir.
Belki de hiç olmadı hiç birşey; kimim ben; ohha; Düşünüyorum öyleyse varım..
Nasıl Yani;
Yav düşüne düşüne düşüne var olduğumu bulunca oluyorda; düşüne düşüne düşüne 1/0=1 diye bulunca bulunca niye olmuyor ki...

İyi de;
Varı yoka bölemezsin..
Niye?
Yav yok yok yok.. Yok olan var olmamış demektir.

Yok bir tanım ise; yok aslında var demek değilmidir. Bak şimdi. 100 nasıl okuyorsun bunu.. Yüz diye değil mi?
Eğer Sıfır yok ise; biryokyok demen lazımdı.

Oysa sıfır yüzün içinde bir anlam bulmuş. Demek ki var.
Bak; O yüz demektir. Sadece sıfırın görevi birin yüzler basamağında olduğunu göstermek için simgedir.

Bak bak simge dedin. olmayan şey simge nasıl olur ki... Hem yoku nedne göstersinler ki. Altmışlı sayı sisteminde mesela bundan binlerce yıl önce sıfırı kullanmadan adamlar yüzü yazmışlar. Ne olmuşta şimdi sıfır girmiş işin içine.

Bak şimdi Sıfır bir simge ise var demektir. Ama aslında yokluğu temsil eder. yokluk ise izafidir. Algısal bir çok etken yokluğun tanımını etkiler.

Bizim algılarımıza göre; yok olanın mutlak yokluğunu ispat etmek için; Mutlak olmak gerekir. Çoğunluğun kabulu esasını mantıkta kabul ederseniz; Mantığınız çöker. Zira çoğunluk Tanrı varlığında birleşmiş. Öyleyse kabul ve tercih yokluğu ispat edemez.

Oki ne anlatıyorsun.., nerden nereyeeee geldin...İyimisin sen ?

Hiççç Saçmalıyorum. Çoğunluğun yaptığı gibi

Selamlar