Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2018, 22:27
"ictenlik" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
"ictenlik" "ictenlik" isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Iodine- Klordan Korunmanın Önemi ve Lugol İyot Çözeltisi

google'a "lugol iodine" yazarak amazon.com da satılan ve lugol iyot çözeltisinin mucizevi bir ürün olacağından ve küresel iyot eksikliğinden ve gerekliliğinden sözeden bir kaç kitap bulabiliriz.

Aşağıdaki alıntıları google translate kullanarak bir bağlantıdan aldım.

Kanser ve Klor : Daha Fazla Yapar
Sadece Displace İyot

"Çalışmamıza dayanarak, kanser ve klorlu su arasında bir ilişki olduğu konusunda ikna olduk."

Tıp fakültesi -Wisconsin Araştırma Takım

"Klorlu su içen insanlar arasındaki kanser riski, suyu klor içermeyenlerden% 93 daha fazladır."

ABD Konseyi -Çevre kalitesi

"Su kaynaklarına klor koymak, bir zaman bomba başlatmak gibidir. Kanser, kalp rahatsızlığı, erken yaşlanma, zihinsel ve fiziksel, klorlu arıtılmış su kaynaklarına atfedilebilecek şartlardır.Yaşlanma semptomları üreterek zamanımızın önüne geçmemizi sağlamıştır. Arterlerin sertleşmesi gibi. "

Herbert Schwarts -Biyolojik Kimyager

"İnka edilemez olguyu, aterosklerozun temel nedenini ve kalp krizi ve felç gibi ortaya çıkan varlıkları hiçbir şeyden mahrum tutamaz, klordur."

Joseph Price, MD -Koroner, Kolesterol Klor

"Hayvan kanserlerine, özellikle kedi lösemisine, mast hücresi tümörlerine, vb. Odaklanan çeşitli haber gruplarına yoğun olarak katılıyorum. Bu tür vakalardaki yükselişe hayran kaldım ve hepsinde bulabildiğim tek ortak unsur su. 28 kedim var ve hepsi bir göletten içiyorlar - hiçbiri hiçbir zaman herhangi bir kanser geliştirmedi, klorlu sudan sakınmak için kararlı olan arkadaşlarıma sahip değil. el. "

"Jim" sunwatt@starband.net

Kamusal alanda klorlu sudan uzak durmayı destekleyen ve hatta suyu temizlemek için halojen kullanan havuzları ve kaplıcaları (hatta klor ve brom) kullanan pek çok iyi malzeme vardır. (Bu aslında, H3O'yu Spas & Pools için yaratmamızın sebebi.)
En iyi kaynaklardan biri WaterWarning.com ve H3O Spa sayfamızın kendisinde çok daha fazlası var.
Klordan korunmanın önemi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, küçük bir araştırma yapmak için kendinize borçlusunuz ...

https://www.altcancer.com/lugols.htm
Lugol İyot aslında bilinen (anılan-sayılan) detoks-lanma protkollerinden sadece biridir.

lugol iyot özellikle ağır metal detoksu kavramıyla birlikte anılmaktadır.

Bir tür mucize ürün olarak sunuluyor.

http://alternativa-za-vas.com/en/ind...ugols-solution

su kaynaklarına klor doldurmak yerine potasyum iyodür gibi ve potasyum permanganant gibi sayılacak başka ürünler de var.

Hatırlarsanız Kanada da musluk suları pembe akmıştı ve bunun zararsız olacağı söylenmişti

Önemi var mı bilmiyorum ancak ekleyenin bir notu daha;
bunun dışında yaşamımızdan çıkarılan, değiştirilen ya da azaltılan eski oksidanları sayacağız, anacağız.
Tentürdiyot üretilmiyor, batikonlaştırıldı..
Oksijenli suyun (Hidrojen Peroksit) tıbbi kullanımı azalmıştır-hiçleştirilmiştir.
Bu yukarıda sayılan iki ürün hem harici kullanımda hem oral gargarada ve hijyende bir çok hastalıkla mücadele etmiştir sanırım.
Ve harici kulanımda bir çok antifungalden sanırım kolayca ve hızlıca etkililer...

Eskiden Aspirin vardı. Dedem her gün bir tane yutardı

İçtenlik yazıları ve yazarlığı açık/özgür kaynak kodlu yazılım mantığının ve duygusunun tam aynını paylaşarak, mülkiyetsiz, anonim, yazarca sahiplenilmeyen, isteyenin istediği gibi izinsiz alıp dağıtıp çoğaltabileceği ve isterse kendi geliştirebileceği, katabileceği imzasız yazımlar olma felsefesi taşır. Özel olarak kaynak kişi alıntı kaynağı belirti tutulmamışsa yayımsız basımsızdır. İnternette yazılmıştır. Dileyen kullanır.