Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-04-2018, 12:17
"ictenlik" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
"ictenlik" "ictenlik" isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart KUTSAL KASE

Hanım danışanlarıma ‘Önce kutsal kasenizi keşfedin, libidonuz olması gereken yerde olsun, sonra hamile kalın' önerisinde bulunurum.

Tam bu sırada da Da Vinci Şifresi'nde bahsedilen kutsal kasenin rahim değil vajina olduğunu birlikte inceleyelim.Kitabın bir yerlerinde Dan Brown der ki: Katolik Kilisesi kutsal dişiden (İsis-Kadim Mısır'daki ismi- hiyeroglif simgesi; elinde sopanın ucunda yıldız tutan beyaz giysili bir kraliçe) korktu. Onun için kutsal kaseyi sakladı. Anlamayanlar için ilerde bir paragraf daha açar: " Seksi ayıp ve günah gibi kavramların altına sokarak ." Bu paragraf, bahsedilenin vajina olduğunun açıklayıcısıdır. Çünkü rahim ve doğurganlık hiçbir zaman ayıp ve günah kabul edilmemiştir. Halen de tavşanlar gibi çoğalmaktayız. Daha zor anlaşılanı peki kardeşim, Katolik Kilisesi niye kutsal dişiden korksun? Bana göre cevap:

Çünkü savaşı bitirecek tek güçtür. Kadın kutsal kaseyi keşfedip kutsal dişi gücüne ulaştığında, alt uçtaki kapısı çalıştığı için omuriliğindeki vajinal sinirin çalışmasıyla beyin kapısı da kozmosun iyileştirici, sulhçu, kubbedeki hoş sedalara uygun yaratıcı "Saliha" bir güce ulaşır. İsis'in elindeki ucunda yıldız bulunan sopanın simge açılımı budur. Eğer Da Vinci Şifresi'nin filmini izlediyseniz kız çocuğunun kapı aralığından izlediği sahnenin doğuran bir kadın yerine seyircili bir seks sahnesi olduğu dikkatinizi çekmiştir. Ayrıca kutsal dişi sembolleri isimli kitap da ellerde dolaşmaktaydı.

Böylece kadını rahim libidosuna mahkum etmenin en basit yolunun kutsal kase bilgisini saklı kutmak olduğunu anlıyoruz. İzlanda'da Roseline Şapeli'ndeki çıplak kadın heykelciklerinin kalplerini bacak aralarına koyan sanatkarın da bu bilgiyi bildiğini düşünürsek; bu evrensel bilginin niçin bir azınlığın eilnde olduğunu tekrar düşünmemiz gerekir. Kanımca rahimde kaptığımız virüslerin en zor anlaşılanı ve en serti olduğu için…Bir toplumu kazlaştırıp kazıklamak istiyorsan kadınları doğurgan ve sağılan bir inek haline getiren rahim libidosuna izin ver, kutsal kase bilgisini saklı tut, büyümeyi çoğalma ile eşleştir. IMF, Dünya Bankası vs ile zaten kazıklarsın. Kutsal kasesini keşfeden bir rahminde libido olmayacağı için rahmine düşeni karartarak doğurmaz. Kısaca şöyle bir sonuca varmak mümkündür:" Kutsal kase yoksa kutsal dişi yok, kutsal dişi yoksa, savaşçı rahim var, savaşçı rahim varsa pipili-erkeksi kızlar ve çocuk alt beyinli adamlar var ( rahim libidosu doğurduğu erkek çocukların alt beyinlerini büyütmez). Bunlar varsa kaçınılmaz olarak dayak var, şiddet var, terör var, savaş var, namus ve töre cinayetleri var, rüşvet var, hırsızlık var, mafya var, uyuşturucu var, cinsel sapmalar var, hastalık var, aptallaşma var…

Bütün bunlardan öte; hadislerde kadınları aşağılayan sözlerin ve yazıların çıkartılma çalışmaları lafta kalmamalı. Unutmayalım ki hepimiz en temel inşaatımızı onların rahimlerinde geçiriyoruz.Sert psikolojik virüsler kapmamanın en birinci ve akılcı yolu kadınları kutsal dişi mertebesine yüceltmektir. Bunun için hamile bir kadına çok ihtimam göstermemiz gibi daha kolay anlaşılacak önlemlerin yanında, kaybettirilmiş kutsal kaselerini bulmalarını sağlamak hepimizin en önemli görev ve yaklaşımı olmalıdır."Şehveti geçiniz" global deyişi bunu önermektedir. Çünkü klitoris şehvet kaynağıdır.

Tabiidir ki bazı tutucu İslam tarikatların Mısır ve Afrika'da uyguladıkları kadın sünneti değildir anlattıklarım. (Ayrıca kadim Mısır'da kadın mumyaların klitorislerinin kesik olması çok ilgi çekicidir.) Kadının evlendikten bir süre sonra klitoristen vazgeçip vajinasını öğrenmesinin gerekliliğidir. Bu olmadığı takdirde omurilikteki vajinal sinir çalışmadığı için beyin kadın olamaz. Doğurduğu zaman da yaşam ağacı kökteki su kaynaklarından rahim sinirini kullanmak zorunda kalacağı için kadın alt beyinde kendisini verici sağmal bir inek gibi hisseder. Böyle olunca da içteki ben'le kavga dışarıyla kavgaya, dışarıyla kavga da kötülüklere, sağlıksızlıklara, kin ve intikam duygularına, yani kızgınlıklara ateşin güçlenmesine, hatta cehennem ateşine neden olur. (Öfke ve kibir ateşi besler.) Böylece bütün dünyada bir rahim hakimiyeti, silah ve savaş severlik oluşur. Bütün dinlerde cehennemin ateşle dolu olduğunu ve cehennemin efendisinin şeytan-ateş rahim olduğunu unutmayalım. Ateşi söndürmenin akarsu ile mümkün olduğunu, hareketli suyun rüya analizlerinde rahmani simgelerden olduğunu, akarsuyu iyi kullanabilmek için erkeklerin erken boşalmalarını mutlaka tedavi ettirmek zorunda olduklarını da unutmayalım. Klitoris orgazmının erken boşalmalı erkeklerin işine gelmiş olması bu konuda en büyük engel olarak gözükmektedir. Öyle ya,kutsal kase için e az 15 dakika boşalmadan çalışmak zorunda kalacaklar…Böylece ben pipimden memnunum, bu zındık doktor da nereden çıktı diyebilecek erkeksi ve fanatik feminist kadınların yanında erken boşalmalı erkekler de bu bilgilere karşı çıkacaklar ve "Yaşasın klitoris" nutukları atmaya başlayacaklardır. Unutmasınlar ki bir zamanlar güzelce bir manken "Ben her bisiklete binişte 20 kere orgazm olurum" demiş ve magazin mecmualarına baş sayfa olmuştu. Unutmayın ki klitoris kadını penise, dolayısıyla erkeğe ihtiyaç duymaz ve bu nedenle de hakiki aşk yerine sadece fotoroman yaşar. Ey erkek okurlarım, lütfen kendi sağlığınız için eşinize, partnerinize kutsal kaselerini öğretin, yoksa ya rahim ya klitoris dayağı yersiniz. Kutsal kaseyi öğretmediğiniz veya yaşatmadığınız hiçbir kadın size altbeyinsel olarak erkeğim demeyecektir. Çünkü içimizdeki evrensel canlı priz dengesini oluşturarak kadın ve erkek farklılığı mertebesine ulaşamayacaktır.Bu konularda elimdeki veri ve birikimler çok arttığı için önemini tüm topluma anlatabilmek amacıyla bu satırlarda biraz ayrıntılara girdim. Rüya analizleri bölümünde daha da ayrıntılaşmak zorunda kalacağız. Öyle ya "Şeytan ayrıntılarda gizlidir." İzlediyseniz Şeytanın Avukatı filminde Al Pacino şeytan rolündeydi ve film "Benim en sevdiğim günahım kibirdir" diye bitiyordu.Anadolu'daki " Merhametten maraz gelir" sözcüğünün ayrıntısı gibi geliyor bana, çünkü ikisinde de evrensel eşit canlı hissedememenin yanlışları var. Zavallı kadıncağız, çocukcağız, adamcağız gibi sözlerin özündeki kibiri bulmayı size bırakıyorum. Büyük devletlerin küçüklere yukarıdan ve kibirle bakışını da siyaset (at terbiyeciliği-Arapça) uzmanlarına.

Birkaç ayrıntı daha; geçenlerde TRT2'de "Kutsal Kase Arayışları" başlıklı bir belgeselde, gecenin geç saatlerinde kutsal kasenin bulunduğu varsayılan İzlanda'daki Roseline Şapeli'nde kameraman çekim yapıyordu.Ekrana akseden görüntülerde kalpleri bacak aralarında çok sayıda çıplak kadın heykelleri olduğu halde anlatıcı bunları gene rahim olarak yorumlamaktaydı.Aşk ve dişilik sembolü olan kalbin bile rahim diye nitelendirilmesi beni, azınlık bir grubun bunları bildiği, fakat insanların akıllanıp sulhsever olmalarını istemedikleri için, topluma bu bilgileri vermek istemedikleri fikrine götürdü. Daha son zamanlarda da bir İngiliz filmi izlerken, sokağa düşmüş ve uyuşturucuyla uğraşan bir genç kızın "Ben soylu muyum ki klitorisimi bağlasınlar?" cümlesi dikkat çekiciydi. Bütün bunlar kuyruk bilimin önemini sizlere de anlatmıyor mu artık?
sanırım yazım Nusret Kaya etiketli olmalı ve bir de bu Nusret Kaya ve Rahim olayı var..

Bir kere orda kutsal dişi saklandıysa (dişilik) Meryem kılığına sokulmuş kadınlık adı anlamı ya da onuru böyle de bozulmuş değil midir?
Meryem İsis'i gizliyor o zaman hem hem bir de kadını Meryemleştiriyor ve Meryem postuna ve kılığına çekiyor. ikili işlev...
Sanmıyorum
Sanırım Hristiyanlık seksi örtülü biçimde ayıplıyor ve örtülüyor mu? gibi bir çağrışım var
emin değilim

Meryem'e de dua yaygındır İsaya da yani Meryem bir kaltak olsa ona dua edilemez miydi?
Dua merkezini ve dua merkezindeki kadın imgesini mi saflaştırıyor. Sanırım analaştırıyor.
Tamam Hristiyanlar da İsa ya dua topluyor. İnsanlık için çırpınmış bir insan merkezi
Burda sanırım dua merkezlerinin saflaştırılmassı var. Tanrı belirsiz baba -erkek
Saf genç oğlan isa ve meryem
bence isa ve meryem yakın konumlanıyor yan yana gibi kadın ve erkek olarak birbirine yakın gibi.
değil de tanrının oğlu ve kızı gibi
sanki isa onun oğlu değilde gibi.. meryemin taşıyıcılığından çok bir kadım imajı işleniyor gibi.. bağımsız

Kutsal Kaseyle birlikte saklanan pek çok sembol olabilir
Bunlardan biri de insanın kadın ve erkek olarak ikiye yarılması. bu bilincin yansıtılması

Seks bir deneyim kılığına sokuluyor ve büründürülüyor ve bu zaten daha öncesinde oluşturulan engel ve kısıtlamalarla birlikte yapılıyor
zaten seks özgürleşirse tür özgürleşir ama seksin anlamı kalmaz
bunu deneyen bir nesil olur

bir yorum daha var
isa gibiler annesinin bir penisle delindiğini bilmek istemiyor
anne ya da kadın rolünün sevmediği seks imajı ya da sikme/sikilme izlemi ,erkeğin geçmesi doğurtması döllemesi
erkeğin bu işi baskın yapmasındaki olay
eşit dengesiz seks anlayışı ya da iki tarafın dengeli edimli işlevi ay da iki tarafında feromonal eşit istemediği ve oluşturmadığı ay da erkeğin geçtiği seks çocukları ve
-istenmeyen çocuk ve seks çağrışımları da olabileceğini de öne süreceğiz...

Sonuçta seks ve delinme olgusu, (ki burda delinme girilme gibi olgu var) bu kadın imajına ve olgusuna zarar veriyor mu vermiyor mu? Kadın saflığını yitiriyor mu yitir miyor mu?
Kadın erkek birbirine göre hasetleri ama rolsel konumlamalar çarpıtması..

Önüne gelenle yatmış bir Meryem'e ya da canının istediğiyle sevişmiş bir Meryem'e Hristiyanlar dua eder miydi?
Kadınlık imgesinin süründüğü yer burası...

Kutsal Kase seksin ve tür olmanın kendisini belki gizliyor
Eğer kutsal kase ya da insana göre gerçeğin bilgisi, saklanan bilgisi, aranan gerçek-kutsal kase diye bir şey olsaydı?
seksin mutluluğu ya da seksin vajinanın dibine ve içine -kovuğuna- çekilmesi doyumu ya da seksi ve erkeği
kadını, rahimi, cenini, mitosu keşfetmenin bilgisi değil de, özgürce seksin ve seks yapmanın bir süre sonra seksi işlevsizleştireceği insanı kaynaşma yoluna götüreceği, türsel ayrılığı indirgeyeceği ve bir süre sonunda insanın seks yapmasının zevksizleşip-önemsizleşip özgürleşeceği ve muhtemelen biteceği, seks altında orgazm-yüksek doyum ya da tanrısal ilahi ileri aşkın zevk bulunmayacağı ve bunları aramanın saçmalığı olurdu
hiç kimse bunu duymak istemiyor..

İçtenlik yazıları ve yazarlığı açık/özgür kaynak kodlu yazılım mantığının ve duygusunun tam aynını paylaşarak, mülkiyetsiz, anonim, yazarca sahiplenilmeyen, isteyenin istediği gibi izinsiz alıp dağıtıp çoğaltabileceği ve isterse kendi geliştirebileceği, katabileceği imzasız yazımlar olma felsefesi taşır. Özel olarak kaynak kişi alıntı kaynağı belirti tutulmamışsa yayımsız basımsızdır. İnternette yazılmıştır. Dileyen kullanır.