Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2015, 00:02
Neva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Neva Neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Başarı Ödülü 

Asinus Orientalis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Biliyorum burada mesaj kirliliği yaratıyoruz. Belki moderatör, alakasız mesajlarımızı silerek işe başlayabilir. Herkesten af diliyorum. Tanrı kompleksli şahıs, go get a life !
Hayir yaratmiyorsunuz. Tartisma olgunlasip baslibasina, farkli baslik gerekirse, elbette kaydiririz supheniz olmasin.Ancak kisisel olarak rahatsiz oldugunuz hitaplar vs. mevcutsa, baslik altinda tartismayip, lutfen yonetime raporlayiniz. Yok rahatsiz degilseniz devam edebilirsiniz.

upuaut´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Yani inanılır gibi değil, senin bir şey anlamadığın bu mesaj sonrasında İlahi Komedya, Hasan AKÇAY'ın uzun mesajını alıntı yaparak, 14. mesajında leb demeden anlamış bile! Anlamakla kalmamış; KURAN'daki Yusuf suresinden çıkarımlar yaparak,

sonucu vermiş.

Sevgili Asinus Orientalis'in birseyi anlamakta zorlandigini dusunmuyorum pek, tersine kendisi de, objektif olmaya calisarak sevgili Hasan Akcay'in astigi mesaja dair, inanci geregi onun da orjinal kabul edebilecegini savunmus. Ustelik gerekcesi de gayet mantikli.

Yani burada simdi kalkip, Netanyahu'nun kendinden emin durusunu delil gostermek, bu tur tartismalarda(dinsel arastirma) zerre onem tasimaz.

Kaldi sayin Ilahi Komedya, bu tur derinlemesine tartismalara girmiyor izledigim kadariyla, daha yuzeysel elestiri getirmekte dinsel metinlere iliskin.

Ama nedir ki, ogrenmenin yasi yoktur degil mi?

Konu Neva tarafından (28-05-2015 Saat 05:48 ) değiştirilmiştir.