Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-10-2014, 16:45
alpha alpha isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

insan zaten toprakdan gelme diyoruzya, öylesine bir köylü sözü değil bu. İnsanın kimyasal yapısı zaten dünyanın üzerindeki yapıyla uyumlu, yani Allah biz sizi habu dünyanın materyallerine uygun olarak icat ettik, yarattık diyor, Ee zaten mantıklı olanda bu. Şimdi jupiterde olaydık, hani bi olaydık, o zaman orda ne fazla ise o kimyada olurduk. Toprak kelimeside dünyanın kimyasal olarak bir nevi özü. Dünyada en çok toprak var.

Denizler 3/4 ama karalara göre. Toprağa göre değil, Unutmayın ki dibe dalarsanız o suyun altında da toprak denilen o şey var.

Tabi hücresel faaliyetler için olmazsa olmaz "su". Susuz hayat olmaz. Reklam sözü gibi oldu. Ama öyle işte.

Bir de şuna bakıyorum;

sayın sadebiri demiş yukarda, Kuran canlılık suda başladı yada biz her canlı şeyi sudan yarattık diyor. Ee zaten evrimsel görüşde canlılık suda başlıyor gibi bir şeyler diyor, bilenler daha iyi bilir. Ee şimdi ahanda tamda burda kuran ile evrimsel görüş paralellik mi gösterdi ?

Bunun cevabını ben biliyorum, objektif olursanız sizde bilirsiniz diye düşünüyorum.

Güzel tartışmalar..