Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2008, 10:15
Aydınus
Üye Değil

''İran basını Türkiye'nin İslam devriminin eşiğinde olduğunu öne sürdü. ''

İran basınının bu sevincine ortak olamayacağım nedense .

Olamayacağım , çünkü :

1 - Türkiye , İran değildir .

2 - Türkiye'deki dinciler korkaktır , hepsi istisnasız birer tatlı su mücahididir .

( Özellikle sanal alemde çok cesurlar mübarekler , küfürbaz ağızlarıyla tam da İslam adabına yaraşır tarzda nasıl da küfrediyorlar , her ne kadar bu sitede o kadar da cesur olamasalar da ...)

Örnek : 28 Şubat'ta Erbakan'a asker tarafından resmen posta konurken , sine-i millete dönme teklifi yapan RP'li vekillere Erbakan'ın dediği aynen şöyledir :

- Menderes idam edilirken bu ülkede kimse karşı çıkmadı . Benim sonumu da mı Menderes'e çevireceksiniz ?

3 - AKP...

Peh !..

Amerika'nın icazetiyle başa gelen , işi bitince de yine onlar tarafından deliğe süpürülecek bir parti ...

Ama yine de tedbirli olmakta yarar var , fakat böylesi kişiliksiz bir partinin ülkeye İslam devrimi getirebileceğini söylemek olsa olsa abesle iştigal olur . Bunlar kendi çapında müslüman burjuvazi sınıfını oluşturmaya çalışıyorlar , tek dertleri de bu zaten .

Ama merak etmeyin dostlar ; hele bir devran dönsün , o sınıfın külleri bir çırpıda ve de kısa bir sürede nasıl havaya savrulurmuş siz de göreceksiniz ben de .

4 - Bu ülkede öyle veya böyle , tüm eksikliklerine rağmen bir demokrasi kültürü yerleşmiştir ki , bunu artık ne içimizdeki İrancılar ne de İran basını anlayabilir veya değiştirebilir .

5 - Atatürk İlke ve İnkilapları'nın yolundan ayrılmamaya yeminli ordu ve TSK , böyle bir tehlike başgösterdiği takdirde NE AMERİKA DİNLER , NE DE AB .

Bundan emin olun .

Beni , onu , şunu bunu kandırabilir veya satın alabilirsiniz , ama TSK'yı asla .

6 - Şeriatçılar boşuna heveslenmesin !

7 - Hani bana ''millet bir infilak ederse var ya... '' diye tehdit savuran şahıs var ya , şimdi ona sesleniyorum :

Bu milletin şeriat istediğini hiç mi hiç zannetmiyorum .

Senin bile istediğini sanmadığım gibi ...

Konu Aydınus tarafından (28-05-2008 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.