Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2009, 21:42
diagoras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
diagoras diagoras isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Degerli akhenaton, bu forumda ilk defa bir konu basliginda tartismalarina tanik oldum ve bu konu basligindaki uslubunun diger konulardakiyle ayni olup olmadigi merak ettim. burda misir veya romaya girip cikma lutfunda bulunup , iddialarina aciklik getirerek bizi aydinlatmadin, belki diger basliklarda yapmissindir diye dusundum. ama gordugum su ayni kendince eglence ve tatmin oyunun surdurmussun hep.

Yazilarini inceledim, en azindan 200 tanesini. Ve tartisma tarzinla ilgili sahsi dusunce ve izlenimlerimi yazmak istiyorum. oncelikle forumda aktif olarak katkida bulundugun icin bir forum uyesi olarak teseekur ederek basliyorum.

1- yaklasik 200 yazina teker teker baktim(ilk 150 yazinda bir farklilik yoksa su istatistik cikti ortaya), forumda 350 yazi yazmissin en az %80 i bir veya iki cumleden ibaret.
2- kontrol ettigim yulzerce yazinda birkac tane c\p ve guncel siyasetle ilgili konu disinda bir paragraftan uzun yazin yok.
3- hep biseyleri kesin dogru olarak kisa sekilde iddia etmissin ve bunu maddeler halinde yapmissin ama aciklik getirip dusuncelerini yazmamissin.
4- cevap veremiyecegin ya da vermek istemedigin bir soru geldiginde hemen soruyla karsilik vermissin ya da git sunu bunu arastir demissin.
5- surekli iddialarini ispatlama yada aciklama konusunda kacak dovusmussun yada kabizlik cekmissin
6- Ertugrul Ozkok yazilari kivaminda genelde her cumle arasina bir bos satir birakmissin.
7- nedense surekli bold yazi kullaniyorsun
8- bazi yerlerde, dogru veya yanlis ayrintili sekilde yazilan dusuncelere verdigin karislik "Kesinlikle yanlis" , "tamamen uydurma" gibi bikac kelimden olusan cumleler olmus.
9-...........................

umarim kendi yazdiklarini soyle bir gozden gecirirsin, yukardaki gozlemlerim kendi nacizane sahsi cikarimlarim ve yaniliyorda olabilirim. fakat ayni forumun uyesi olarak belirtmek istedim.

bu konu basliginda su ana kadar yazan kisileri ciddiye almayip godot'u beklemene istinaden bunlari yazmak istedim. umarim godot gelir ve ilgili konu basliklarinda tum birikimini bizimle paylasmaya baslarsin artik.

Herkese Saygilar.

İnanç, gerçeği öğrenmeyi istememektir. ~Nietzche