Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-11-2013, 22:04
nogada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nogada nogada isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Algıda seçicilikten bahsettim.Bu konu çok önemlidir dikkat etmenizi öneririm.

Mevlana dediğiniz şahıs olsun,Hacı Bektş olsun.Kurana sıkı sıkıya bağlıdır.Onlar başka kitaba uygun konuşmamışlardır.Sizin dediğinize göre tek gören sizlersiniz yani içindeki kötülükleri.Mevlanalar yanıldı,benim gibi düşünen milyonlar yanıldı,siz akıllısınız biz değil yani.Biz kör siz ise ileriyi görebilen...

Dediğim gibi KURAN bir kapı ise onun anahtarıda insandır.Önemli olan o anahtarın gerçek bir ustanın elindenmi çıktığı yoksa her kapıyı hileli şekilde açabilen bir maymuncukmu olduğudura yani kendi hüsnükuruntularına göre cımbızlayanmıdır başka bir deyişle,kendi yeteneklerine yada bakmak istediği gibi gören...

Bu arada Hadisler bakımından diyosanız.Hadislerin kim tarafından denildiğini yada gerçekten söylenip söylenmediğini kimse kestiremez...

Ben bir inanan olarak hiçbir ateistin düşüncesine karışmadım ve saygı duydum,benim siyasi bir şekilde dünya düzenini ve o düzen içinde yaşanan gelişmelerin insanlığı tehtit ettiğini açıkladığım yazımda,yine alıp benim düşüncelerimi eleştirme noktasına getirecekseniz,daha bana cevap yazmayın...

Yobaz sadece inananlardan çıkmaz,her daim görüyoruz ateistinde yobazı,müslümanında yobazından farksız...

Ben bir inanır olarak bu güne kadar hiç bir yorumunda 2300 küsür yorumda,islamcılık yapmadım,kimseyi yadırgamadım,kimsenin düşüncesine karşıda saçma sözler sarfetmedim(yok onu ispat et,yok bunu ispat et gibi ergen triplerine girmedim)herkezin aklı var,okuması var.okusun ararştırsın.ama konularda laf kalabalığı yapmasın...Ve tek taraflı değil,tarafsız bir şekilde çok taraflı olarak araştırsın.Siyasi komploları rahatlıkla görecektir her okuyan,her dönemde ve özellikle 19YY ve 21YY arasındaki dönemde,nelerin yaşandığını görmek yeter ve bunları görmek içinde az biraz araştırma bile kafidir...

Sevgi ve Saygılarımla...

Görmeyipte Korktuklarımız Sevmediklerimiz,Görmeyipte Sevdiklerimiz İnandıklarımızdır...!!!