Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2017, 20:20
bilgivehis bilgivehis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Osmanlı hükümdarları Yahudi olduğu için sekiz köşeli yıldızı kullanmışlar. Sekiz köşeli yıldız, diğer simgeler, örgütler ve kişilikleri toparladığımızda aynı noktada buluştukları görülüyor, Mısır piramidi ve tek gözlü iblis.

ABDde adı hürriyet olan heykelin elindeki meşale başındaki yedi ışık hüzmesi, İsrail'in 7 mumlu şamdanı (T.C başbakanlık konutunda duvarda ve masada bulunmaktadır), gözüsulunun ışık okulları, AKP nin 7 hüzmeli ampulü, Tevratın ışık olarak tanımlanması, kabalistlerin ampul ile simgelenen ışığı: aynı simgede, aynı merkezde, aynı hedefte buluşmaları elbette sıradan bir simge benzerliği değildir.

Dünyanın çeşitli yönetim merkezlerini ele geçirmiş olan bu örgütlerin amacı bilinmeyen bir şey değildir, ancak benim öğrenmeye çalıştığım kullandıkları simgelerin neye dayandığıdır, neden ışık, piramid, yedi hüzme ve tek gözlü iblis.
Bu örgütlerin esasen ateist olmasına ragmen dini, dinsel öğeleri ve kendilerine göre simgeler kullanmalarının dinsel sömürüden başka anlamı nedir?
Tanrı biziz-biz iblisiz diyen bu örgütler tanrı benim diyen Firavun'u mu temel almışlardır?