Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-06-2020, 23:44
antkanser antkanser isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yıldıztozu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Komünizmi savunan insanların çoğunda gözlemlediğim 2 tane kötü huy var. Burada da sıkça gözlemliyorum.

Zenginler kapitalizmi, fakirler komünizmi savunmalıdır.!! zannediyorlar. Öyle bir şey yok.
Zengin de olsam fakir de olsam, köle de olsam efendi de olsam fark etmez ben komünist sistemde yaşamayı istemezdim.
Örneğin Bill Gates de kapitalizmden faydalanmış olmasına rağmen sosyalizmi savunduğu oluyor.

Demek ki komünistlerin çoğu parayı bulamadıkları için komünist oluyor. Bulsalar hemen komünizmden vazgeçip kendilerine köle edinecekler.

İkinci kötü alışkanlıkları da komünizme yöneltilen tüm eleştirilere ''sistem size böyle düşündürüyor, bunu düşünen siz değilsiniz'' diyip durmaları.
Tamam bazı düşünceler sistemin yönlendirmesinden olabilir, ama buna kendilerini kaptırmışlar ve her düşünceyi sistem kaynaklı sanıyorlar.
yine anlamamışsın zeka yoksunu mal...

ben sana yazımda hiç parayı ima eden bir söz yada cümle kurdum mu? hayır,kurmadım, ama senin zeka seviyen o kadar düşük ki her b.ku para ile yorumluyorsun. o kadar salaksın ki san dediğimi bile anlamıyorsun. istesende burjuva olamazsın. o kadar kolay değil diyorum neden diye bile soramıyorsun. aslında biliyorsun nedenini de olamayacağını da onun için sormuyorsun.

çünkü sen bu forumda ki en süzme salaksın.bir de masken iyi niyetli değişebilir.

aslında sen değişmezsin değişmemeye şartlanmış bir şarlatandan başa bir halt değilsin.

işte komünist olanların yada komüzmi anlayanların ve anlatlamaya çalışanların handikapı da bu. senin gibilerle değişir belki diye umut edip uğraşmaları.

senden b.k bile olmaz.

değil ki yıldız tozu..

yine tekrarlıyorum.

siktir git. beş para etmez embesil.