Konu: 1 MAYIS
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-2008, 02:06
sargon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sargon sargon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Onur Üyesi
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği Başarı Ödülü Başarı Ödülü 

Standart Re: 1 MAYIS

Dilaver, verdigin linke bilgilerimi yazdim, ama adimi listede goremedim. Ikinci defa denedigimde de kabul etmedi.

Bence hem Vali Muammer Güler'in hem Istanbul Emniyet Muduru Celalettin Cerreh'in istifasini istemek gerekir. Bu sabah oglene kadar SkyTurk'den seyrettim. Saatler boyunca alandan baglanti yapti. Tum gelismeleri en hizli sekilde aktardilar. SkyTurk'u kutlamak lazim. 100 kisiye yaklasan her gruba polis saldirdi. Boyle emir vermisler. Bu yontemi 1989 1 Mayis'inda da uygulamislardi. Binlerce kisiyi daha toplanamadan gozaltina aliyorlardi. Bu sefer de coplar ve biber gaziyla dagitmaya calisiyorlardi.

Oglen saatlerinde Celalettin Cerrah Taksim Meydanina "teftis"e geldi. Alan abluka altina alinmis, "ayaklar" Taksim'e sokulmamis, koca Taksim ruh gibi, bombos. Celalettin Cerrah'in alani hakim edasiyla bir gezisi vardi. SkyTurk'un yorumcusu "bir ati eksik, adam kendisini Fatih Sultan Mehmet saniyor" diyordu. Yaninda diger sehir fatihi Muammer Güler eksikti ne yazik ki. Buyuk bir is basarmislar, Taksim alanini buyuk fedakarliklarla "halk"tan korumuslardi. Kendi insanina dusman olan bu zihniyet son bulmadikca halka huzur yok.

Bu iki kisinin de derhal istifasini isteyelim!

"Daha önce ben televizyona bakıyordum, şimdi televizyon bana bakıyor
Mısırlı bir gösterici
http://sargon.blogcu.com/