Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-11-2009, 17:10
AhbAp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AhbAp AhbAp isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Bu ve benzeri sitelerde müslüman arkadaşların bazen bir sitemi olur, "Ateistler, bizimle neden dalga geçiyorsunuz" diye. Konu burada da tartışıldığında, "İslam'ı eleştirelim ancak müslüman arkadaşlarla dalga geçmeyelim" olarak özetlenecek görüşlerimi yazmıştım.

Peki, ben de şimdi müslüman arkadaşlara soruyorum, sizin dininizle dalga geçen kendi yandaşlarınıza da sitem edecek misiniz?

Yorumları değiştirerek konuşan müslümanlara alışığız da, komple ayet değiştirenlerin en cüretkarlarını ben bu sitede gördüm.

Çaydanlık isimli üye, daha önce bir tartışmamızda, Muhammed ve karıları arasında bir eşitsizliğin bulunmadığını ispat edebilmek adına "Kuran'da peygamber eşlerinin, kendi babalarından, erkek kardeşlerinden, oğullarından vs. seks zinciri kurabilecekleri yazar" gibi bir cümle sarfetmişti ki, benim müslümanlarla yaptığım tartışmalar içersinde duyduğum en ciddi laf hala budur.

Birşeyleri ispat etmek adına ayetleri nasıl değiştirdiğinizi görün!

"İkişer, üçer ve dörder eş almak" ibaresi işinize gelmediğinden, aklınıza-mantığınıza kabul ettiremediğinizden, Allah'a yakıştıramadığınızdan, saçma bulduğunuzdan işte böyle değiştiriyorsunuz.

Hep söylüyorum Mindar, sen kafandan din uyduruyorsun. Müslüman olsaydın, Allah'ın emri budur diyerek iman etmen ve uygulaman gerekirdi, çarpıtman değil.

Denk gelsin diye yazdığın kelimelere bak, "İkişerini, üçerini, dörderini"... Ne demek bunlar? Bu meal kime ait?

Sizi gidi marjinal müslümanlar!

Aslında böyle iyi, değişik şeylerle gelmeniz hep aynı şeylerden konuşmamızı önlüyor ve sizin dininizi ne kadar bil(me)diğinizi tekrar tekrar ortaya koyuyor.

Yakında "Allah ikişerdir" diyip buna dair ayet gösterirseniz şaşırmam.

When You Kill A Man, You're A Murderer
Kill Many And You're A Conqueror
Kill Them All And You're A God!

----------------

war is over
(if you want it)