Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-12-2013, 02:08
nogada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nogada nogada isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

GeziParkı olayları başladığında,çok ümitlenmiştim.Bizzat destekdede bulunduğum bu güzel halk hareketi içimde bir ışık yakmıştı ve benim için bu korku imparatorluğunun kçşeye sılıkştırıldığı hissiyatını oluşturdu.Lakin Medya,Kolluk kuvvetleri,güçlü bazı çevreler ile o halkın o muhteşem hareketini gönüllerde olmasada,sokaklarda bastırdılar...

Şimdi ise bu olaylar çıktı.Heyecanlımıyım peki???

Kesinlikle hayır...!!!

Adamların elinde bu medya varken,heryeri parsellemişken,ortalıkta metrekare başına 10'da 8 badem bıyıklılar varken ve en önemliside eğitimsiz,cahil,sorgulamayan ve araştırmayan bir %50 nufus varken çok zor görünüyor.Gerçekten T.C bence 2002 yılında nihai olarak son bulmuştur.Bunun dönüşüde artık çok zordur...

Bunun yanında birbirlerini yemeye çalışanlarda aynı davanın ve ideolojinin takipçileridir.Al birini vur ötekine...!!!

Bir korku imparatorluğu bitirilip başka bir korku imparatorluğunun başa gelmesiyle sonuçlanabilir bu sürecin sonu;bana göre durum bu...!!!

Türkiye malesef ATATÜRK'ün ölümünden beri adı Laik Cumhuriyet oldu.Onun dışında tam bir kukla devlet idi.Başka bir deyişle ortadoğu ülkesi.Bu son 11 yıldırda tavan yapmış durumda.Ve memleketin bütün kaleleride zapt edilmişken ülkemisiz ve Laik Cumhuriyetimizin Ruhuna El Fatiha demek kalıyor bize sadece...

Bilmiyorum belkide ben çok karamsarım.Ama bu olayların sonunda bu korku imparatorluğunun kurallarının değişeceğini sanmıyorum.Olsa olsa figüranlar,oyuncular değişirler,film ise aynı konu üzerinde devam eder...!!!

Görmeyipte Korktuklarımız Sevmediklerimiz,Görmeyipte Sevdiklerimiz İnandıklarımızdır...!!!