Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2020, 12:18
kartopu kartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ahlaksız´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Komplo teorilerini ciddiye almamız mümkün değil..Virüs hakkında sürekli bu yönde haberler yapılıyor..
Bugünün bir haberi;

Buna rağmen ısrarla komplo demek,sağlıklı bir tutum değildir..
Sn Ahlaksız
Komplo teorileri üretilmese bile bu tür salgın veya bütün dünyayı ilgilendiren savaşlar sonrası sistemlerde büyük değişimler oluyor dünya merkezlerinde oynamalar da görülmekte.

5G veya Oline sistem gibi ortaya atılan bir sürü programlar var. Bu sistem bir çok taşı terinden oynatacak bir çok iflaslar veya yeni zenginler türettirecek
Bunun için insanlar düşünüyor yapay zeka ve robotlu üretim gibi teknolojik değişimler sonucu neler olabilir diye.

İşte uzaktan eğitim bir çok okula öğretmene ihtiyacı ortadan kaldırıyor Korku sürü piskolojisini yaşam a entegre ediyor. Para olayı (kağıt metal) sorgulanıyor Bunlar insanları düşündürüyor . Bu sistem yaşama geçtiğinde ABD dünya merkezi olamayacak AB sorgulanacak yeni ticaret yolları bulunacak İnsan yaşamında değişilikler olacak Çalışma zamanı belki de yeniden planlanacak İşsizler artacak ve nufus yeniden planlanacak gibi düşüncelerin olması normal bunda şaşıracak bir şey yok.

Biz bu günlerde iyi gözlem yaparsak ve kabullenirsek yaşam da krizler yaşamayız. süpriz de gelmez.
Bütün bunlar olurmu yoksa hiç bilmediğimiz şeyler mi olur bu hep kuşku ve normal düşünce.