Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 01-09-2021, 17:48
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

İşte böyleee,
Edep,siz sanırım TUVALETE bile Allahın izniyle gidiyorsunuz.Biz TÜRKLER yedigimiz şeyleri midemiz çalkanalıp çıkardığı asitle eritip barsaklara saldımı bu barsaklardaki yiyecekler kalın barsaga gecer. arkadan gelen diger yiyecekler kalın barsaklardakine baskı yapar.Bu baskıdan rahatsız olan TUVALETE gider ve kalın barsakdakileri TUVALETE bırakır.Bizim TANRI arabınkine benzemez.

Bir gün MUHAMMET emmi güzel karısınna derki bugün Allahdan bana bir NİDA geldi ben istersem Allah bana bir garı daha verecekmiş.Ayşe ananız kızar ve ğöyle der kocası MUHAMMEDE.O srnin ALLAHININ başka işi yokda bakıyorum hep senin ETEK işlerinle uğraşıyor.Kadın USLU kadın,işkembelerden atılanlara derhal karşı çıkıyor.

Degerli din adamı HÜSEYİN ATAY ne demişti,peygamberin müslümanların müslümanları namaz kılıp kılmadıklarını kontrol yetksi bile yoktur.Buna rağmen Muhammet evlatlığının karısını elindden alabilmek için şöyle bir ayat ekliyor kurana,

ALLLAH ve MUHAMMED birseyi beyendimi o şeyyin sahipları artık o şeyin kendilerine aitt oldugunu söyleyemezler.O şeyi beyenenlere bırskırlar.

Evlatlıh eve dönünce karısı derki ,biraz önce babaiıgın burdaydı,bana çok güzel gözlerimin olduğunu söyledi.Evlatlığın bu ayattan habarı oldugundan karısına derki artık seni boşuyorum.Sen isteyenle evlenebilirsin.Bu biraz uzun gerisi sonra.Bu ARAPLARIN işi gücü garılar.

Ateist formun sahiplarınden olan doktor hacı şöyle yazmıstı birgün.Hazratı HÜSEYİNİN 200 karısı vardı.
Bir din adamı bakın ne demişti.ALLAH cennetliklere 450,000 huri, 450,000 de gılman yani parlak oglan ,8500 kızlığı olmayan huri.8500 oglanligi bozulmuş gılman verılecekmiş. bu 8500 yüzler çok yaşlılar içinmiş.Eeeeeeee bu kadar deliklerle uğraşanlar USLARINI çalıstırmaya tabiki zamman bulamazlar.Tolonbeg
Alt 02-09-2021, 12:32
Yasaklandı

İşte böyleee,
Adı usumda kalmadı.İleri gelenlerden biri peygamber Muhammede gelir,Muhammedin güzel karısı AYŞA için şöyle der.Ya Muhammed Gel karıları degiştirelim.Teklif yapan adamın karısına bir bakar garı çok çirrkin.Ben karı degiştirmem der Muhammed.Aynı adam arkadaşına derki,Muhammed ölünce AYŞEYİ alacam.Bu söz dönüp dolanıp peygamberin kulagına gelir.Peygamber bunun üzerine ben ölünce karılarımın evlenmesini yasaklıyorum der.Ayşe daha 18 yaşındayken kocası peygamberi Ömerin kızı hafsayla zehirleyerek öldürürler. Ve AYŞA ananız 50 yıl daha kocasiz yaşar.İslam büyüklerinden eceliyle ölen çok az insan vardır.

Osmanlıyada ÖLDÜRMELER araplardan MİRAS kaldı.Padışahlar ogullarını öldürdü durdular.Padışahın biri 19 evladini öldürttü.İslam ne yapsa haktır.İslamın dışındaki gavurlar ne iyilik yaparsa yapsınlar ,şansları yoktur,işlerinin tümü BOKTUR.Dedeniz
Alt 02-09-2021, 12:42
Yasaklandı

İşte böyleee,

MUHAMMED'İN ÖLÜMÜ (ZEHİRLENMESİ) VE CENAZESİhttps://www.youtube.com › watch
peygamber nasıl ve kimler tarafından öldürüldü ile ilgili video
17:21
Hz. Muhammed'in Cenazesi Nasıl Kaldırıldı? ... MUHAMMED PEYGAMBER NASIL ÖLDÜ? ... EBUBEKİR ...
24 Eyl 2019 · Din ve Mitoloji tarafından yüklendi.
Alt 02-09-2021, 12:55
Yasaklandı

şte böyleee,
SÜPER müslüman Edeb efendiye sorıyım,Peygamber öldürüldümü yoksaaaaaaaa öldümü?Doğrusunu yaz amburıya.Senin nekadar doğrucu olduğunu görsün millett, hadi görem seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.Dedeniz.
Alt 02-09-2021, 15:57
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

MUHAFAZAKAR AILE YAŞANTISI
Eşleri ortak olan muslumanlar

https://www.google.com/amp/s/amp.one...nlatti-1001324

"Kocasını kayınpederiyle aldatan kadın olayında şok eden gelişmeler ortaya çıktı. Kocasının babasıyla birlikte olan kadın, "Eşim askere gittikten sonra kayınpederim benimle ilgilenmeye başladı. Kayınvalideme anlatınca, ‘O senin babandır, iftira atma' dedi" diye konuştu"

Bütün köy biliyormuş

Kadın musluman
Kayın peder musluman
Koca musluman
Kayın valide musluman
Çocuklar musluman
Köy musluman

Konuya dair yorumlara baktım

Muslumanlar bu olayın aleni konuşulmasından rahatsız
Nasıl olurda bu konu halka acık konuşulurmuş
Kesinlikle gizlenmeliymiş.
Alt 02-09-2021, 19:24
Bacon Bacon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

ilahimasal Diyor ki
İste tam burda laiklik sorgulanabilir
Kemalist düzen laikmidir ?
El cevap
Kemalizm musluman olması hasebi ile laik degildir.

Sanırım Atatrük' ün ömrü yetmedi. Ben sanmıyorum, ki Atatürk din hakkında ki son yorumları ile diyanet diye bir kurumu lahv etmeyi düşünmemiş olsun. Halkın hurafeleri, örflerini öyle bir çırpıda atamazsınız. Hele ki, o günün şartlarında. Bugün ise kolay; teknoloji ve para ve kapitalizm var oğlu var. O zaman para olsaydı, bi almanlar kadar kalkınabilmişlik söz konusu olabilseydi, şu an gerçekten gelişmiş olurduk. 18, 19 senede akp neler başardı(türbana boğdu heryeri). Aynı imkanlara Atatürk gibi bir şahsiyet sahip olsayıdı, şu an bunların alayı dinsizlik takiyesi yapan münafıklar olacaktı. Tıpkı Tayyip Erdoğan elindeki güce ve maddeye tapan dinci takiyesi yapanlar gibi. Bilirsiniz at sinekleri m*k gördülermi üşüşürler. En basitinden, magazinsel ünlü, sanatçı müsfettesi kişiliklere bakıp hayretler içerisinde kalabiliyorsunuz. Bunlar şimdi imanamı gelmiş oldu. Kimi kandırıyorsunuz? Ben yemem, katolik yemez, hatta ortadoks(teşbih) müslim bile yemez. Akıl var nizam var. RTE imamhatip mezunudur. Hadis, kuran bilir. Dinde, gerçek dindar arasında şarkı, türkü v.s. haramcının, haramı helalleyenin işi yoktur. İkiside birbirini kullanıyor modundadır. Takke er yada geç düşecektir.
Alt 02-09-2021, 19:38
Üye

Gerçekten Atatürk yolunda veya görüşü veya çizgisinde olan kendisini seven kişiler olsaydı şayet.
Kamuda dinci-laik süslişler cirit atamazdı.(1939 sonrası CHP veya diğerlerinin, siyasetçi, bürokrat, asker, savcı, hakim, polis v.b. gibi ciddi görev üstlenenlerin Atatürk ile alakası yoktur. İstedikleri kadar Atatürk boyasına boyansınlar, rozeti taksınlar, yalandan tapsınlar dursunlar. Alt paragraf da çok basit, bilalin anlayacağı hali ile tez' i mevcuttur.)

Konuyu basit tutmakta, örneklemekte fayda görüyorum.

Misal kamuda memur olmak için bir takım şartlara tabi tutulursunuz. Etik midir tartışılır. Hatta o başka bir konu başlığıdır.
Bu şartlardan kastım öyle saçma sapan okullarda okutulan sorulara dayalı sınavlardaki ezberci başarı puanı değil. Hani adamın inciğini cinciğini iğdiş ediyorlar ya sözde onu kastediyorum. Yani şahıs necidir, neci değildir birilerince inceleniyor ya. Bu incelemede sözde anayasa' ya dayandırılıyor ya.

Misal kişi kafasında türbanla(din amaçlı taktığı aleni) tıp fakültesinin pskiyatr/nöroloji v.b. bölümünü okuyabilmiş ve de bitirmiş.

Şimdi bu kişi akp döneminde türbanı ile çalışabiliyor. Daha öncesinde bunlar yokmuydu? Vardı. Bırakın çalışmasını daha öğrencilik aşamasında; isterse üniversite sınavında bütün soruları cevaplayıp birincilikle gelse ben dekan/rektör olsam fakülteme bu şahsı al(a)mam. Aksi bilme ve insanlığa ve vatana ihanet olur. İnancı veya kıyafetinden ötürü değil. Kişiler gökten indiği sanılan sanrılara elbet inanabilir. Ama melek şeytan, cin gibi varlıklara inanarak bu bölümde insanlara zarar verebilir. Gerçekten ilaca ihtiyacı olanları mağdur edebilirsiniz. Hatta normal hekim bile olmanız sakıncalıdır. Ciddi ağrısı olanı içeriğinden ötürü ağrı kesicsiz veya etksizi ağrı kesici ile eve yolayabilrisiniz. Belki antibiyotik içeriği, belki bir başka ilaçta kendinizce dince mahsuru olduğunu düşünerek v.s. v.b. örnekler çoğaltılabilir. Gitsin inancına uygun bir üni okusun. O alanda çalışsın. İnsanları mağdur etmesin bu hem laik hem dinci(akp-chp ve diğerleri). Aklımızla alay etmesinler v.s. v.s. yani... Biz din düşmanı değiliz. Kim neye istiyorsa inansın bize ne? Biz aydınlığı karatmaya çalışan zararlı insanlara ve düşüncesini hak sananlara karşıyız!.

Akp den önce derken, ulan(Uygun sözcüğü bulamadım, varsayın Kemal Sunal konuşuyor. Hakaret amacı yoktur) sormazlar mı adama? Bu adamın, kızın nüfus cüzdanında dini islam veya xdin yazıyor. Bu adam kendisi olmayan varlıklara(in, cin mim, şeytan, melek v.s.) inanıyor iken. Hastaları nasol tedavi edecek? Kendisi hasta çünkü. Tıp bilimi olmayan şeyleri varlayanlara şizo demiyor mu? Şizo tanımlaması bana ait değil yani. Yanlışsam bi dinsiz düzeltebilir. Dinci(yalacı/inkarcı) itirazları kabul etmiyorum.

Hakikaten nasıl olacka bu iş? Hem bilim hem din? Hem laik, hem müslim RTE tabiri ile. Diye sesli düşünmemi sonlandırıyorum.
Alt 02-09-2021, 20:04
Barlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barlas Barlas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bu adam kendisi olmayan varlıklara(in, cin mim, şeytan, melek v.s.) inanıyor iken. Hastaları nasol tedavi edecek? Kendisi hasta çünkü.
Süper tespit. Bravo @bacon...

Görsellerle İslam eleştirisi arşivim: https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=37384
"İşte İslam" / blogger: https://isteislam.blogspot.com/
"İşte İslam" / facebook: https://www.facebook.com/islamdinibu/
Alt 02-09-2021, 20:05
Üye

Teşekkürler dostum.
Alt 03-09-2021, 16:18
Yasaklandı

İşte hapoyleee,
Tindar TEMELLA Tindar TURSUN paluk tutmağa kiterler.İlk başlangıcda heva eyidur.Sora heva pozar paşlar furtuna.TEMEL tutilan hamsilardan pirtane olur havaya kaldurup Ellaha terki hapu furtunayi TURTURURSAN hapu hamsiyi sağa verecoğum deyip hamsiyi bir kenara kor.Fırtına durmaz ve devam eder.TEMEL yakalanan hamsilerden birtane daha alıp Allaha derki ,Ellahum şu fuurtunayi TURDURURSAN hapu hamsiyida sağa vereceğum der.Ordan TURSUN ola TEMEL ne yapayursun biturdun hamsilari deyince,TEMEL TURSUNUN kulağına derki ola konuşma Ellahi kanduruyurum ayirduğum paluklari Ellaha vermeyecoğum der:-))) Temelda has müslimanlardandur:-))))TEdenuz

Önerilen Siteler

Etiket
karmatiler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil