Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 24-10-2009, 02:54
evrensel-insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evrensel-insan evrensel-insan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

evrensel-insan - MSN üzeri Mesaj gönder

Saygideger yoneticiler;

Bir yonetim gorevlisi arkadasimizin; yaptiklari, tuzuk ve sitemizin yonetimi adinadir. Kisisel olamaz. Bu baglamda, yonetimin bu konudaki uygulamayi yapan yonetici arkadasi bulmak ve ondan site adina aciklama istemek; yapmak zorunda oldugu bir uygulamadir.

Sonucta; tum uygulamalar, site uyeleri uzerinde yapilmakta ve bu yugulamalarin uygulanis nedeni de site adina aciklanmak durumundadir.

Biran evvel; en azindan ileride olabilecek bu tip hatalari "onleme" adina; yonetimin, kah uygulamayi yapan olarak; kah yonetimin uyguladigi adina bir aciklama yapmasi en kisa zamanda aciklanmasi gereken bir durumdur.

Bu durumun "ort-bas edilmesi" yoluna gidilisi, hem sitemize, hem yonetimine, hem de uyelerini uzun vadede "zararlar" verecektir.

Bu ayni zamanda sitemize herhangibir "saldiri" icin, firsat kollayanlarin da; ekmegine yag surecektir. Boyle bir durumun dogmasindan, "saldiri" yi gerceklestirenler degil; yonetim sorumlu olacaktir. Umarim, yonetim ve yoneticiler; bunu kavrayabilecek ve algilayabilecek, bilinctedir.

Saygilarimla;
evrensel-insan

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 24-10-2009, 03:36
byspy byspy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Geçmiş olsun dilaver abim en kısa zamanda iyileşmen dileği ile

Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e...
Alt 24-10-2009, 06:52
vartor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
vartor vartor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Onur Üyeliği 

Sevgili evrensel insan, hic Dilaver'in kendiyle ilgili sag;lik durumunun, umum site halkina aciklanmasini istemedigi tercihi akliniza gelmez mi?
Benim anladigim dilaver arzulamamis herkesin bilmesini, ama minik kuslar dinlememis olacak ki haberi hemen ucurmus, cafeye tasimis. ayrica dilaverin rahatsizligi ustunden yine polemik yapmak ne derecede durustluktur? Ben olsam onu sorgulardim senin yerinde.

Iman, ask gibidir,gozleri koreltir,beyni muhurler.
Alt 24-10-2009, 07:09
Kıdemli Üye

Saygideger vartor;

Peki anladigim kadariyle; tuzukten bu konuya cevap verilemeyecegini anladin. Soylermisin polemik nerde?

Saygilarimla;
evrensel-insan

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 24-10-2009, 07:24
Kıdemli Üye

Saygideger vartor;

Birde gelen mesajlarin lakaplarina baktin mi, ya dindar, ya da ulusalci v.s. cevreden. Istersen bunu da insanlik disina cikarip; politik bir taktik olarak yorumla, ne dersin?

Bazilari dusuncelerinde insanligi "oldurmus (olmek)" olabilir. Ama; kendi boyle yapti diye, baskalarindan da ayni dusunceyi beklemek; hem insanlik disi; hem de politikanin insanligin onune gectiginin bir gostergesidir. Bumuydu istenen, yoksa?

Bazi zihniyetler, insanligi oldurmek icin "k.clarini da yirtsa" bunu ancak bu zihniyete sahip olanlara asilarlar. Ama; hala insanlik, arkadaslik, dostluk, hatir, yardim v.s. gibi duygu ve dusunceler henuz gecerlidir ve benim gibi dusunenler var oldukca da gecerli kalacaktir.

Saygilarimla;
evrensel-insan

Alt 24-10-2009, 07:49
3.yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
3.yol 3.yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Sevgili arkadaslar,

Dilaver arkadasimiz bu kisisel haberin , hakli olarak , haber edilmemesini isteyebilir .... Bu onun en dogal hakkidir .... kendisini , cevresini ve yakin arkadaslarini ilgilendiren bir konudur ... Bir modumuz yanlislikla bu hatayi yapip sonradan duzeltme yapmis olabilir ....

Ben herkesten ozur dilerim ... lutfen bu konuyu uzerinize alinmayin , ya da politik bir davranis olarak algilamayin, sadece ve sadece bir insanin ozel hayatinin ozel kalmasini istemesine yorumlayin ....

Saygilarimla,
Alt 24-10-2009, 10:30
Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cem Cem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Onur Üyesi

Başarı Ödülü Başarı Ödülü Başarı Ödülü Onur Üyeliği 

Bu konuyu DÖG forumunda açmıştım ve dilaver konuyu genel forumlarda açmadığmız için teşekür etmişti. Belki de hangi mod arkadaşımızsa artık bu nedenle başlğı kaldırmış olmalı.

pante'nin bu durumdan bile siyasi anti-propaganda malzeme çıkarmasını kınıyorum.

Konu Cem tarafından (24-10-2009 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.
Alt 24-10-2009, 11:44
pante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
pante pante isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Bu konuyu DÖG forumunda açmıştım ve dilaver konuyu genel forumlarda açmadığmız için teşekür etmişti. Belki de hangi mod arkadaşımız bu nedenle başlğı kaldırmıştır.

pante'nin bu durumdan bile siyasi anti-propaganda malzeme çıkarmasını kınıyorum.
Adımın aleyhimde geçtiği yerde yanıtımı bulacaksınız.
Yalanları, ithamları sesimi duyurabildiğim ölçüde cevaplandıracağım, silinene kadar birkaç üye okur, doğruyu görür hiç olmazsa.

Yalan söyleniyor.
Dilaver'in konunun genel forumda açılıp açılmadığını düşünecek hali yok.
Başlığı kaldıran mod'un da böyle bir bilgiden haberi yok.

Varsayalım ki doğru söyleniyor.
Yani, Dilaver rica etmiş olsun; herkese duyurulmasın diye.
Niye siz de başlık açtınız o zaman DÖ'de?
DÖ'dekiler adam da, DÖ'dekiler Dilaver'in arkadaşı da forumdakiler değil mi?

Ayrıca madem bu moderatör, Dilaver'in isteğini biliyordu da öyle kaldırdı diyelim:
Bu nasıl bir moderatör ki insanları insan yerine koymuyor, hiçbir açıklama yapmadan, durumu izah etmeden söküp alıyor.
İki cümle yazıp, bilgi verdikten sonra kaldıramaz mı?
"Arkadaşlar, Dilaver'in isteği nedeniyle rahatsızlığı konusunda polemik yapılmaması için bu başlığı kaldırmak zorundayım. 10 dk. sonra başlık taşınacaktır." demiş olsa ne kaybederdi?

E baştaki böyle olursa altındakinin de öyle olması normaldir tabi.
Zihniyet böyle şekilleniyor çünkü.
Yıllarca dost olduğu, bilgilerinden, yazılarından istifade ettiği güzel insana zıt düşünce ona "yılan" diyen bir kafa, tabi ki kalkıp forumdan özür dilemek ve moderatörü kınamak yerine; "antisiyasi propaganda" diye demagoji yapıp beni kınayacaktır.

Ben sizi kınamaya bile gerek duymuyorum artık.
Kınanmaya bile layık değilsiniz.
Alt 24-10-2009, 12:19
Psiko Psiko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

3.yol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili arkadaslar,

Dilaver arkadasimiz bu kisisel haberin , hakli olarak , haber edilmemesini isteyebilir .... Bu onun en dogal hakkidir .... kendisini , cevresini ve yakin arkadaslarini ilgilendiren bir konudur ... Bir modumuz yanlislikla bu hatayi yapip sonradan duzeltme yapmis olabilir ....

Ben herkesten ozur dilerim ... lutfen bu konuyu uzerinize alinmayin , ya da politik bir davranis olarak algilamayin, sadece ve sadece bir insanin ozel hayatinin ozel kalmasini istemesine yorumlayin ....

Saygilarimla,
Daha önce bir kaç kez
"Hanım etti hayrola,halayık etti iki gözü körola." diye
dile getirmiştim.

Sitenin katılımcılarının büyük çoğunluğunun sevdiği bir arkadaşlarının hastalığını duyma hakkı yok mu ?
Sadece DÖG unun mu var ?

Pante bu konuda sonuna kadar haklı.
Bu yapılan hiçbir etiğe sığmıyor ne yazık ki

Kendin için istemediğini,başkaları için de isteme.
Alt 24-10-2009, 12:34
Psiko Psiko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Belki bilmek istenebilir.
Sevgili dilaver ile şimdi telefonda konuştum.
Sigarayı bırakmış ve sesi daha önceki duyduğumdan çok daha sıhhatli geliyordu.
Bu duruma çok sevindim ve sizlerle de paylaşmak istedim

Kendin için istemediğini,başkaları için de isteme.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil