Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Bilim > Biyoloji > Evrim

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 31-01-2007, 01:22
Üye Değil

Standart Re: Bilimsel yaratılışçılara tek bir soru

Sevgili Da Vinci hocam,

İlk olarak monitör, televizyon geyiği komik olmuş. Çocukça bir çabadan başka birşey değil ve konumuzla uzaktan yakından alakası yok.

Bunun samimi dusuncen olduguna inanmiyorum, lakin korelmis hocam guzel bir ornek verdi. Simdi butun yasami evrim teorisine indirgemek biraz kolaylik olur. Yani bu pante hocamin dedigi gibi ayni sartlara sahip iki gezegende hayatin tamamen ayni yolu izleyecegi anlamina gelir. Yani o gezegendede insanlar olmali, yengecler olmali. Eger evrim bu kadar salt bir gercekse ayni sartlarda ayni yolu izlemeli. Evrim sadece kucuk duzeltmelere aciklama olur benim kanaatim.

Beni rahatsiz eden insanlarin evrim teorisine inanmalari degil, evrim teorisini herseyin aciklamasi olduguna sorgusuz sualsiz inanmalaridir.
Alt 05-09-2007, 20:24
Da Vinci Da Vinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Re: Bilimsel yaratılışçılara tek bir soru

GÜNCELLEME

Bir soru sorduk hala cevap verebilen çıkmadı. 1 yıldan fazla zaman olmuş bu başlığı açalı. Olay çok basit aslında:

İlk mesajımda anlattığım durumun evrimci bakış açısı dışında nasıl açıklanabileceğini görmek istiyorum. Yani tüm canlıları tanrının yrattığını iddia eden bir yaratılışçının veya bir tasarımcının canlıları tasarladığını iddia eden AT'cilerin bu durumu akılcı ve kendi düşünceleriyle tutarlı bir şekilde açıklamalarını bekliyorum.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil