Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika > Aktüel Haberler

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 23-12-2019, 10:49
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

kartopu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İmamoğlu yarın Erdoğana benziyecek korkusu
Sn Kartopu

Eminimki böyle bir korku yok.
Chp nin Akp ye benzemesinden sebep , akp ye duyulan sempatinin chp yede duyulması gerekir Akp ye sempati duyulmuyormuydu?

O korkunun başka bir korku oldugunu düşünüyorum .. tabiki akp ye sempati duyup chp akp ye benzedi diyenlerin açıkca korkularını dile getirmeleri gerekir ki bizde kolayca anlarız dertlerini

Akp ye sempati duyanların chp nin akp ye benzemiş halinden korkması akla uymuyor.başka bir dertleri var!
Alt 23-12-2019, 11:13
Turdur Turdur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

kartopu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İmamoğlu yarın Erdoğana benziyecek korkusu bize gerçekleri unuturrmamalı Benzerse onada karşı oluruz demek bence zamanı iyi kullanmamızı sağlayacaktır.
Benzeyecek mi, yoksa bir benzeri mi üretilmiş? İş işten geçtikten sonra karşı olsan ne olmasan ne. Bu senin yazdığın Davutoğlu'nun canlı bombaların eylem yapmadan gözaltına alınamazlar sözüne benzedi. Bugün Millet İttifakında dahi bulunmayan HDP'nin etkisi ve görüşleri üzerinden yapılan atamalar ancak CHP'nin kendi tabanını kandırmasıdır.
Din ile siyaset yapılmayacak, bu bu kadar basit. Şayet yapılacaksa aslı dururken neden nüshası? Ben söyleyeyim, sizin derdiniz başka. Siz Kürdistan'ın özerkliğinden yana tavır alıyorsunuz bazıları da bu tavrın karşısında duruyor. Siz sadece kendi istediğiniz kişinin iktidara gelmesini ve Erdoğan'ın yaptığı her şeyi yapmasının mübah olduğunu savunarak yarın öbür gün yapılacak rant bölüşümüne bile kılıf hazırlayacak, ama o ranttan faydalanamayacak, tipik kendi kimliklerini baskın kılmaya çalışan tiplersiniz. Birde Das Kapital'i yutmuş gibi yaptığın şu sistem eleştirileri tam bir komedi.

"İçinde ışığı olmayan insanlar, kalabalığa karışıp ışık edinmeye çalışırlar."
Arthur Schopenhauer
-
"İtin kuyruğuna basma, arkandan havlar durur."
Tecrübe
Alt 23-12-2019, 11:46
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sevgili Imamoglu 6 aylık muhteşem icraatlerini anlatıyor.

Ganimetcilerin mamalarını kesip istanbul halkına cevirdiklerini RESMİ olarak açıklıyor

Sevgili Mansur Yavaş da ganimetcilerin bir daha mama alamayacaklarını evvelki gün tv ekranlarından açıkca bildirdi .

Seviyoruz sizleri Baskanlar. Destekliyoruz.sempati duyuyoruz.

Basarılarınızın devamını bekliyoruz.
Alt 24-12-2019, 09:28
kartopu kartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

ilahimasal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sn Kartopu

Eminimki böyle bir korku yok.
Chp nin Akp ye benzemesinden sebep , akp ye duyulan sempatinin chp yede duyulması gerekir Akp ye sempati duyulmuyormuydu?
Bu korku CHP lilerde olsa gerek benim için çok enterese etmiyor. Ben sadece Türkiye de yaşayanların tahlilini yaptım. Türkiye de yaşayan insanlar çahil ama kurnazlar. Onlar için doğru menfaatleri.
Alt 24-12-2019, 09:34
kartopu kartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Turdur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Birde Das Kapital'i yutmuş gibi yaptığın şu sistem eleştirileri tam bir komedi.
Eleştiri güzeldir insanı öğrenmeye kamçılar. Ama bu Das Kapital i karıştırmasan iyi idi.
Eleştirinin bu tarafa yönelmesi bir soruyu içine alır.
HDP ye gelince ben Türkiye deki azınlıklardan biriyim. Onları ancak benim gibiler anlar her kesten anlayışta beklemiyorum.
Alt 06-05-2022, 19:05
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Zamanında ''seçimden önce camide kuran okuyan birisinin, iktidardaki kişilerden zerre farkı yoktur'' demiştim ve bazı muhalif arkadaşlar bana kızmıştı. Bugün twetterda millet öfkeden deliye dönmüş durumda.

Önerilen Siteler