Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 19-02-2022, 03:25
Pasteur Pasteur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

RAISED BY WOLVES Season 2 Trailer (2022)

"SOL" u yaratan ateist "father" robot, hurafeci insanlar, boş yapmayın, izleyin bu haftaki bölümde sahte peygamber Caleb' in(Travis Fimmel) takke düştü...
Alt 21-02-2022, 09:11
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Seyyit Muhammed Zalimoğlu'nun gönderilerini görmüyorum. Böylece canım sıkılmıyor, boş işlere vaktim gitmiyor.

Şu konuları yıllaar yıllar önce açmışım, bugüne ışık tutan ne kadar anlamlı konular değil mi?

Bireysel Yaratma Mekanizmasi (2012) https://turandursun.com/forumlar/sho...hp?start=27496

Rab kelimesi islama sonradan girmiştir ve Allah'ın isimlerinden değildir (2012) https://turandursun.com/forumlar/sho...hp?start=28160

Tevrata göre İbrahim Karısını Uygunsuz bir ticarete sürüklüyor (2013) https://turandursun.com/forumlar/sho...hp?start=32645

Sanki bugün yazacaklarımın ön hazırlığı, Vayy bee, na kader enteresan değil mi?

"ictenlik"´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim bir şeyi çürütmem gerekmiyor ya da gerekmediği gibi bir şeyi çürütmüyorum ya da çürütmeye de kalkmıyorum

Neyse odur ne değilse o değildir
Anladım.

Pasteur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
RAISED BY WOLVES Season 2 Trailer (2022)

"SOL" u yaratan ateist "father" robot, hurafeci insanlar, boş yapmayın, izleyin bu haftaki bölümde sahte peygamber Caleb' in(Travis Fimmel) takke düştü...
Bu filmi izlemedim.

Bugünlerde bu tarz filmler sıkça yayınlanır oldu. Acaba insanları bir şeye alıştırmaya mı çalışıyorlar?

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Bazen o kadar kızıyorum ki, "Hay yaa lan salak" diyesim geliyor. Hatta,

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

E salaak tuuu e salaaak, al ey kenya!
E salatuu e salata, al eken yaa!
Alt 21-02-2022, 09:19
Üye

Benim üzerinde durduğum noktalardan birisi, simülasyoncunun neden bu yaşanılan dünyanın simülasyon olmadığını kanıtlamak için bu kadar enerji harcaması ama simülasyonun gerçekçi olması için hiç bir çaba göstermemesi.

Şimdi ben neler anlattım? Aylardır ne anlatıyorum? Dünyadaki fizik kurallarında fiziki hatalar var. Ne fizik doğru, ne geometri, ne kimya, ne coğrafya, hepsi sallamasyon. Ben bunu durup dururken araştırmadım. Şunun için, bu fiziki hataların ortaya çıkmasına neden olan mantık hataları var. Dünyanın bok gibi olması gibi.

Ben diyorum ki, mantık argümanı (dünyanın kasten bok gibi olması) gereği bu bir simülasyon olması lazım. Çünkü başıboş bıraksan insanlar bu kadar kötü değil. En azından ben değilim. Hayvanlar veya bitkiler açısından da en ideal evrilme, kendi kendine yetebileceği bir yaşam formuna dönüşmektir, başkalarını yemek değil. Bu hem daha keyifli, hem de daha etiktir. Bunun üstünden araştırınca bir sürü fiziksel hata çıkıyor. Bunun çözümü nedir? En baştan mantık argümanını çürütmek lazım, dünyanın bok gibi olmasını değiştirmek lazım. O zaman ben de bu işi deşmem, bana ne, ben eğlenceme bakarım der geçerim. Ama yok, baş simülasyoncu şizofren ergen, bunu yapmıyor. Onun yerine birilerini benim bulunduğum ortamlara gönderip (motive edip, kandırıp, vs, yani bir şekilde) "dünya simülasyon değil, dünya gerçek" diye sayıklayıp duruyor.

Normalde ne olması lazım? Diğer insanların da benim gibi "evet dünya bok gibi, bu simülasyoncu o. çocuğunun teki" tavrını alıp, benim gibi bu pije direnip, mantık argümanlarıma destek vererek, ergen simülasyoncuyu bu tavrından vaz geçirmeye yardım etmeleri lazım. Böylece dünya daha yaşanılır bir yer olacaktır. Bu şekilde olacaktır, yoksa dünya kendiliğinden daha yaşanılır bir yere evrilmeyecek. Ama onlar ne yapıyor? Hiç bir şey. Çünkü simülasyoncu ergen yemiyor içmiyor insanlara "gidin Levh'in olduğu ortamlarda dünya simülasyon değildir diye sayıklayıp durun" diye içses gönderip duruyor. Çünkü en iyi yaptığı iş bu.

Tam bir ergen tavrı, tam bir geri zekalı tavrı. Öyle kopyala yapıştır yaparak simülasyoncu olunmuyor. Adam olacaksın adam!

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 21-02-2022, 10:32
Üye

Şimdi sen orda simülasyoncusun, ve bu hayatı bana rezil edip ordan eğleniyorsun. Ben de senin ne kadar pislik, geri zekalı, şizofren, pijin biri olduğunu yazıyorum. Ne oluyor? Layığını buluyorsun.

Bak senin bütün imkanların var. İstesen bu hayatı benim ve başkaları için daha çekilir hale getirebilirsin, her şey daha güzel olabilir. O zaman sana hakaret etmem, teşekkür ederim. Derim ki "yaa nasıl adam gibi adam simülasyoncumuz var, şöyle adil, böyle şerefli, şöyle vicdanlı, böyle namuslu,..." Akıllı ol akıllı. Bak benim tavrımda adalet var, kısas var. Senin tavrında eziklik var, mallık var. Sen bu salaklığa devam edersen ben de senin salak olduğunu bu şekilde sana haykırır dururum. Bundan keyif alıyor musun? Hiç zannetmiyorum!

Bana birileri eliyle hakaret etmeyi kes! Dingil! Malsın olum sen. Karşıma çıkmaya toton yemiyo dimi? Korkak senii. Ezik pislik. İkimizden hangimizim cesur olduğunu, hangimizinse ödleğin teki olduğunu cümle alem görüyor. Alem bilecek ha, buyur alem görüyor işte. Senin açından bir klavye tuşu ya da bir maus hareketi kadar gücüm olduğu halde (sözde) itibarını yerden yere vuruyorum, tık yok, yarıdan çoğu boşa gidiyor. Şimdi birini motive edersin gelip bana senin adına hakaret eder, sende o cesaret yok çünkü. Ödlek senii.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 21-02-2022, 10:53
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

" isyan ateşiyiz biz yanarız alev alev "
Alt 22-02-2022, 15:28
Üye

Elif gibi dosdoğru ol diyorsun ya. Lan senin elifin bile dümdüz değil ki. En önce onu düzelt, dingil.

Bu ne ya? "۱" bunun gibi mi dosdoğru olalım. Ha demek ki dosdoğru olmayalım, azcık yamuk yumuk mu olalım yani?

Sadece eski adamlar da değil. Günümüz profesörleri böyle anlı şanlı, konuşuyor sayıyor sayıyor, sonra, ee? "Elif gibi dosdoğru olunmalı hayatta". Hadi diyelim ebu bilmemkim dünyayı görmemişti, Arap Alfabesinden başka alfabe, kargadan başka kuş tanımıyordu. Size ne demeli, yazdığınız alfabede bile eliften daha doğru harf var.

Hadi I gibi dosdoğru ol desen neyse, kastettiğim, Ispanağın I'sı. Bak o dümdüz. Sen Arapçadan başka alfabe bilmiyon mu arkadaş, tüm simülasyon elinden geçmiş hâlâ ne cahil adamsın sen ya?

Simülasyoncu ve (sözde) din adamları adeta cehalette ve mallıkta yarış halindeler. Bakalım kim geçecek?

Neyse, gene sana geleyim simülasyoncu, kıssadan hisse. Elinde her türlü teknolojik imkan var, Elif'i düzeltemiyorsan adam değilsin olum, Godsün bak cümle alem duysun.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 23-02-2022, 14:31
Üye

Bugünün saydırılanları:

Bu bok gibi hayatı düzeltiyon mu düzeltmiyon mu. Ne oldu ergen inadın mı tuttu? Gerçekleri duymak zoruna mı gitti? Ne oldu, yok edemiyon dimi? İmkansız dimi. Artislenirken iyiydi ama dimi.

Bak ergencan.

Varlık yokluktan gelebilir ama yokluk varlıktan gelemez. Yani, yokken var olabilirsin ama varken yok olamazsın.

0= +1-1 bak yokluk ikiye ayrıldı ve birbirine karşıt iki tane 1 oldu.

Bak şimdi,

1 = 0 x? Burada soru işareti yerine hiç bir şey gelemiyor. Yani 1, tek başına sıfır olamıyor. Yanına başka bir karşıt şey lazım sıfır olabilmesi için, mesela:

1-1 =0. Burda 1'in yanına karşıt bir 1 geldi.

1x0 = 0. Burda birin yanına sıfır geldi. Bunlar pratik olarak imkansız. Öyle bir dünya yok yani.

Yani 1, yani varlık, yokluğa dönüşemiyor. Sen bunu anlamazsın ki. Sen anca, kopyala yapıştır, ondan anlarsın. Hadi bilmiyon, bari bilene saygı göster. Sen şimdi ergen bir simülasyoncu olarak, tam bir mal gibi davranarak kendini Tanrı olarak okutabileceğini mi sanıyon? Assstrre olum bee, kimi işliyon la sen? Sen metaversin sahibi ZikerBerk kadar Tanrı olabilirsin anca. Zikerberk ne kadar ibadeti hak ediyorsa sen de o kadar hak ediyon, God! ZikerBerk bile senden daha fazla Tanrı olmayı hak ediyor. En azından adamın ismi seninkinden daha karizma, adam Ziker'Berk, sen nesin? God. Kafaya bak. Ulan bir de diyon ki her ismim güzel, God diye isim mi olur minanyum.

Ne dedim sana? Olum ben sana sen simülasyon yapamazsın demedim ki, adam olamazsın dedim adam!

Aaah, ah, gençlerde hiç saygı kalmamış.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 25-02-2022, 09:15
Üye

Eğri oturalım doğru konuşalım şimdi. Dün sabah iyi başladın, sonradan gene bozdun. Senden ricam, bu bozulmaya neden olan şey her neyse onu düzeltmen. Bu bozulmaya neden olan şey senin dostun değil, aramızı bozmaya çalışıyor. Bak gerek yok buna. Sen aslında içinde iyi bir çocuksun, ben bunu biliyorum. Bu içindeki iyiliği, güzelliği beraber ortaya çıkarabiliriz. Böylece alemlerin en kral simülasyoncusu olarak nam salabilirsin. Senin ne kadar iyi, ne kadar adil, ne kadar kaliteli birisi olduğunu her yerde söylerim. Acaip bak, nam salarsın böyle. Büyüğün olarak, abin olarak ben sana yol gösteririm. O konuda rahat ol.

Allaha emanet ol ergencan. İsmini de bilmiyom ama, neyse.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 13-05-2022, 14:49
Üye

1 Katrilyon dolar borç versene pampa.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Alt 30-05-2022, 14:42
Üye

Aynen de öyle oldu var ya. Demiştim ya hani:

LEVH´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçi bende bu şanssızlık varken gökten Tanrı yağsa benim başıma şeytan düşer aw.
Tam da aynen, aradım taradım, meşhur youtuber'lerdan birisi şeytanlardan biriyle röportaj yapmış. Şeytan işte anlatıyor insanları yoldan çıkarma görevimiz var, çok sayıda insanı yoldan çıkarınca level atlıyorlarmış filan. Bize Tanrıyla röportaj yapan denk gelecek değil ya. Bize Tanrı denk gelse gelse uyuşturucuyu fazla kaçırıp Tanrıdan vahiy alan denk gelir zaten.

Herneyse. Uzun lafın kısası, adamsan karşıma teke tek eşit silahlarla çıkarsın. Öyle her çeşit luminal ve subluminal silahlarla saldırmak, etrafımdaki insanları provoke etmek filan yok. Adam gibi, geleceksen erkek gibi karşıma çık, ya da yapmaya cesaretin yoksa hiç karışma o zaman. Özellikle de masumlara zarar vererek filan benle uğraşma bak, yakışmıyor sana. Ne dedim? Sen her şeyi güzel yaparsan bak senin için güzel şeyler söylerim, nasıl kaliteli bir simülasyon olduğunu anlatırım, herkes tatilini senin simülasyonunda geçirmek ister. Yoksa, bak benden sıfır alıyon haberin olsun.

Yazık. O kadar da emek vermişsin. Hiç bir şey bilmiyorsan bırak Tanrıcılık oynamayı, random at. Komutlara rasgele bas, en azından ekşın olur. Deriz ki ya işte, dünya kurgusu berbat, olsun, en azından çocuk eğleniyor. En azından birimiz eğlenmiş olur. Böyle eğlence olmuyor bence. Bence eğlenmiyorsun. Bir şey saçmalıyorsun, tedbir alıyorum, bir şey saçmalıyorsun, beni etkiler sanıyorsun, basıyorum küfürü seni ifşa ediyorum. Bundan ne haz alınır ki, elbette canın sıkılıyor. Gerek yok, random at, en azından eğlencesini çıkar, en azından senin adına sevinelim, şizofreniden kurtulmuş, kimseyi takmıyor, eğlencesine bakıyor diyelim, senin adına iyi bir gelişme olur bu.

Hadi çav bella, yallah tazyik, astalavista.

Neden bu yazıyı böyle random yazdım? Çünkü asi me gusta me. Hehehe! Ezik seni. Küçül küçül de cebime gir, bakalım daha ne kadar küçüleceksin.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil