Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 03-06-2013, 16:42
kafakeser kafakeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

NOLAN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Müslümanlar İslam tarihi boyunca her zaman gâvurların duacısı olmuşlar,gâvurlarla yatağa girmişler,kendi çocuklarını/babalarını/arkadaşlarını bir hiç uğruna katletmişler,gâvurlarla iktidar uğruna antlaşmışlar,hiç bir zaman tam bağımsız bir toplum olamamışlardır..Her zaman yardıma ihtiyaçları olmuş,çünkü üreten değil de tüketen bir toplum olmuşlardır..
Ortadoğuda her yerde kaos var ama Arabistan'da en ufak bir olay olmuyor..Neden acaba,hüç düşündün mü o cahil kafanla?
Çünkü rant var orada..Hem müslümanları uyutmak,hem de müslümanları soymak adına Arabistan'a Dünya'da hiç bir ülke dokunamaz..Arabistan'ın arkasında Ab-d gibi devasa bir güç var çünkü..
Şimdi bu kadar net gerçeklere rağmen,21.yüzyılda Vahdettin hainmiydi,yoksa değilmiydi tartışması yapan bir müslüman zırcahil değil de nedir?!
Ne yapacan Vahdettin'i sen..
Allah diye bir şey var mı,sen ona bak..
Muhammed nasıl bir insanmış,Muhammed yaşamış mı yoksa bir masal kahramanımıymış sen ona bak..
İslam tarihinde akan kanın hesabını araştır..
Kafayı takmışlar Vehdettin'e,Atatürk'e..Ulan hayatınız bir hiç uğruna heba oluyor,ne yapacan X/Y kişisinin tarihteki yerini..
Hep aynı hatayı yapıyorsunuz. İslam karşıtı olmanızın sebeplerinden biri de bu sanırım. İslam ile Müslümanları, İslam ile müslüman görünenleri bir tutuyorsunuz. tayyip ve suudlar abd'ye dua ediyorlarsa bu İslam'ın değil, onların sorunudur. Ben İslam değil, müslümanım. Benim de yanlışlarım olabilir. Bana bakıp da yaptıklarımı İslam'a mal etmeyin. Açın İslam'ın kaynaklarına bakın; yaptığım İslam'a uygun mu, değil mi?

Ben de (cahil olmayan kafamla) düşünüyorum ve suudi arabistan'ın ile akp'inin abd işbirlikçisi olduğunu görüyor ve eleştiriyorum. Bunu dile getirdiğim halde ısrarla aynı yerden vurmaya çalışmak, argüman yoksunluğunun bir tezahürü olsa gerek. Ancak abd ile yapılan her işbirliğinin tu kaka ilan edilmesini de yanlış buluyorum. abd'nin suudi arabistan'daki rejimi devirmesi konusunda abd ile "işbirliği" yapmayacak olan var mıdır aranızda? abd'nin taliban ile çatışmasına emperyalizm deyip karşı çıkan var mı peki? Bir görelim bakalım şu işbirlik karşıtı anti emperyalistleri.

Vahideddin hain miydi değil miydi? Bana kalırsa bu İslam'ın bir meselesi değildir. Vahideddin'in hain olması, tüm müslümanların hain olduğunu ve İslam'ın bir ihaneti dini olduğu anlamına gelmez ancak işin içine onun üzerinden İslam'ı ve Müslümanları suçlamak girince, insan ister istemez müdahale etme ihtiyacı duyuyor.
Alt 03-06-2013, 19:20
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

kafakeser´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hep aynı hatayı yapıyorsunuz. İslam karşıtı olmanızın sebeplerinden biri de bu sanırım. İslam ile Müslümanları, İslam ile müslüman görünenleri bir tutuyorsunuz. tayyip ve suudlar abd'ye dua ediyorlarsa bu İslam'ın değil, onların sorunudur. Ben İslam değil, müslümanım. Benim de yanlışlarım olabilir. Bana bakıp da yaptıklarımı İslam'a mal etmeyin. Açın İslam'ın kaynaklarına bakın; yaptığım İslam'a uygun mu, değil mi?

Ben de (cahil olmayan kafamla) düşünüyorum ve suudi arabistan'ın ile akp'inin abd işbirlikçisi olduğunu görüyor ve eleştiriyorum. Bunu dile getirdiğim halde ısrarla aynı yerden vurmaya çalışmak, argüman yoksunluğunun bir tezahürü olsa gerek. Ancak abd ile yapılan her işbirliğinin tu kaka ilan edilmesini de yanlış buluyorum. abd'nin suudi arabistan'daki rejimi devirmesi konusunda abd ile "işbirliği" yapmayacak olan var mıdır aranızda? abd'nin taliban ile çatışmasına emperyalizm deyip karşı çıkan var mı peki? Bir görelim bakalım şu işbirlik karşıtı anti emperyalistleri.

Vahideddin hain miydi değil miydi? Bana kalırsa bu İslam'ın bir meselesi değildir. Vahideddin'in hain olması, tüm müslümanların hain olduğunu ve İslam'ın bir ihaneti dini olduğu anlamına gelmez ancak işin içine onun üzerinden İslam'ı ve Müslümanları suçlamak girince, insan ister istemez müdahale etme ihtiyacı duyuyor.
Ben hata filan yapmıyorum..Ben bu konuları her açıdan değerlendirdim ve öyle ateist oldum..Keyfimizden ateist olmadık biz..

Kıstasımız kim olacak peki?
Tabi ki Muhammed olacak..Muhammed haricinde herkes için farklı şeyler söyleyebilirsiniz ama iş Muhammed'e geldi mi ya inkar edeceksiniz ya da kabul edeceksiniz..

Muhammed rüşvet vermiş mi?
Vermiş..
Muhammed insanları katletmiş mi?
Katletmiş..
Muhammed çocuklarla ilişkiye girmiş mi?
Girmiş..

Vahdettin hain olsa ne yazar,olmasa ne yazar..Anladınız mı kafakeser?
Alt 04-06-2013, 02:01
kafakeser kafakeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Sen öyle olmayabilirsin ancak dediğim türden olanlar da var.

Ben Muhammed'in eleştirilmesine açığım ancak aynı açıklığı Mustafa Kemal'in eleştirilmesi konusunda göremiyorum.
Alt 04-06-2013, 12:02
Üye

Sen öyle olmayabilirsin ancak dediğim türden olanlar da var.

Ben Muhammed'in eleştirilmesine açığım ancak aynı açıklığı Mustafa Kemal'in eleştirilmesi konusunda göremiyorum.
Nasıl bir müslümanlık bu?
Muhammed'in eleştirilmesini hoş görüyorsun yani..Tuhaf..!
Aynı şekilde Arabistan rejimine ve Akp hükümetine karşı olduğunu da söylüyorsun..!

Mustafa Kemal'e düşman olduğunuz kadar Ebu Cehil'e,Ebu Leheb'e düşman olamadınız..
Alt 05-06-2013, 19:21
MadScientist MadScientist isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

ALKA´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne tesadüf? Ben de bugüne kadar küfür etmeyen bir tane Müslüman görmedim. Tabi şu an küfür edemediğinden ve küfür edersen siteden kovulacağını bildiğinden takkiye ve ahlakçılık yapmakla yetiniyorsun. Sanki senin ahlakın çok güzel. Ama içinden köpürüyorsun ve ana avrat düz gidiyorsun. Senin ahlakının ne mal olduğunu ve ne sahte erdemlere sahip olduğunu çok iyi biliyoruz biz, merak etme sen. İlk değilsin son da olmayacaksın bu sitede. Gene Kemalistler küfür ve hakaret ederken adamın yüzüne direk söylüyorlar ve siteden kovulurlarsa onurlarıyla gidiyorlar ve bir daha uğramıyorlar ama sizin gibiler anca arkasından sövüp, onursuz ve şerefsiz şekilde siteyi terk ediyorlar, dayanamayıp sahte nickler alarak geri geliyorlar. Çünkü şeref ve haysiyet yok! Kafa kesen takiyeci demokrat.
Yanlış anlaşılmasın fakat kendini düzelten seviyeli ve üsluplu insanları bundan ayırmalıyız değil mi?Bu bahsettikleriniz hata üzerine hata yapan kesim.Yani sürekli yeni hesap alıp alıp küfür eden kesim.Buna bende katılıyorum bu açıdan baktığımızda.
Alt 06-06-2013, 03:44
ALKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ALKA ALKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Başarı Ödülü 

MadScientist´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yanlış anlaşılmasın fakat kendini düzelten seviyeli ve üsluplu insanları bundan ayırmalıyız değil mi?Bu bahsettikleriniz hata üzerine hata yapan kesim.Yani sürekli yeni hesap alıp alıp küfür eden kesim.Buna bende katılıyorum bu açıdan baktığımızda.
Evet öyle MadScientist, genel olarak dürüstlük önemli. Çoğu zaman küfür edip siteden kovduğumuz ama sahte nicklerle geri gelip aynı şekilde devam edenler attığımız o fanatik Müslümanlar oluyor. Küfür eden bir Kemalist olursa daha onurlu bir tavır sergiliyor. Benim de başıma geldi. İnternette daha yeniyken bir sözlükte başlamıştım ve orada kısa sürede moderatör olmuştum. Henüz çok hararetli tartışmalara karşı şimdiki gibi hazırlıklı ve deneyimli değildim. O zaman henüz Kemalistim ben de. Birisi Atatürk hakkında alıp vermeye ve belden aşağı şeyler anlatmaya başlamıştı ve patlamıştım. Çok ayıp küfürler etmiştim ve gerçekten ağza alınmayacak küfürlerdi bunlar. İstifa ettim ve üyeliğimi kendi elimle sildirdim, oysaki diğer Moderatör arkadaşlar davranışımın normal olduğunu, karşı tarafın bunu hak ettiğini söyleyip kalmamda ısrar etmişlerdi. Hatta sözlük sahibi bile. Ama ben bunu doğru bulmadım. Sözlük kurallarına açıkça ters düşmüş ve kontrolumu kaybetmiştim. O sözlükten çıktım ve bir daha geri dönmedim. Ve özür de dilemedim. Bugün biraz daha sabırlıyım sanırım.

Böyle davranış sergileyen Müslümanlar da var muhakak ama çok değil. Facebook'a , Twitter'e bakarsan Müslümanlar küfürün haram olduğunu söyleyip en iyi küfürleri yapmaktan geri kalmıyorlar.
Alt 01-01-2014, 22:28
RainFall RainFall isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Kemalizm hahaha sevsinler sizin o Kemalist karşıtlığınızı aslında o karşıtlık sadece ona değil de avrupaya yurtdışınada.

Gelişime kapalı beyinler ile uğraşmaya değmez.Yapmak gereken nedir biliyormusunuz şu söz doğru:
Özgürlüğün en büyük düşmanları halinden memnun kölelerdir.

Beyin olarak ne taşıyorsun sen biliyormusun?Bir hiç tıpkı diğer kandırılmışlar gibi birisin.
İslam diniymiş peh görende mükemmel bir şey sanacak.Batıda ne varsa tam tersi.
Özellikle insanları birbirine düşürmek için yaratılmış bir dine benziyor.
Biraz aklın varsa bu dini sorgularsın yoksa zaten yapacak bir şey yok yok olur gidersin.

Konu Neva tarafından (02-01-2014 Saat 00:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: ard arda atilan mesajlar birlestirildi.
Alt 03-01-2014, 22:10
marcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
marcos marcos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yıllardır forum köşelerinde yazarım. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki, bugüne kadar küfür etmeyen bir tane bile kemaliste tanık olmuş değilim. 1-2 tanesi böyle olsa münferittir diyeceğim ama 1 değil 2 değil, bunlar babadan oğula böyle sanırım. Ataları ne ki, izcileri ne olsun? (Bkz. Nutuk'taki inciler)

Bu kronik bir hastalık olabilir mi acaba? Doğuştan mıdır yoksa sonradan mıdır? Tedavisi mümkün müdür?
Tedavisinin mümkün olduğunu sanmıyorum.

http://bizimsokagincocuklari.com/wp-...EMES%C4%B0.pdf

" Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi." / W. Ralph Inge
Alt 04-01-2014, 01:05
Üye

marcos´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tedavisinin mümkün olduğunu sanmıyorum.
Doktorsunuz galiba
Alt 04-01-2014, 01:45
marcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
marcos marcos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

NOLAN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Doktorsunuz galiba
Gerçeklik diye birşey var.

Ateizm içerikli diğer forumlarda Kemalistlerin bolca hakaretlerine şahit olabilirsiniz.Ve bu Kemalistlerin o forumların yöneticileri tarafından kayırıldığına da şahitlik yapabilirsiniz.Ve de dün hakaretler yağdırdıkları uluslara/topluluklara/bireylere şimdi yalakalık yaptıklarınada şahitlik yapabilirsiniz.Tek yapmanız gereken istemek.

http://bizimsokagincocuklari.com/wp-...EMES%C4%B0.pdf

" Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi." / W. Ralph Inge

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil