Turan Dursun Sitesi Forumları
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 11-08-2012, 13:20
qlause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qlause qlause isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Standart Kızlık zarı

Bu konu hakkında sorucağım sorularda görüşlerinizi merak ediyorum.

1-) Kızlık zarı sizin için ne kadar önemli.

2-) Cinsel ilişki yaşamadan evlenince o evliliğin mutlu olucağına ve sizi cinsel açıdan tatmin ediceğine inanıyormusunuz

3-) Sizce namus cinayetlerinin ardında yatan nedir.

4-) Erkekler girdiği cinsel ilişkiyle övünürken kız böyle bişey dese neden öldürülür.

5-) Türkiyede cinsel özgürlük ne durumda. (sizin oralarda nasıl nerde yaşıyorsunuz)

6-)Kadına bu kadar şiddet uygulanmasının ardında cinsel eğitimsizlik, tatminsizlik ve bilgisizliğin rolü nedir?

7-) Evlilikten sonra zar esnek çıkınca karısını zorla hastaneye getirip etmediği küfür ve hakaret bırakmadan insanlık ayıbı denebilecek bir şekilde test yaptırıp evliliği başından yıkanlara ne diyorsunuz.

1-) Arkadaşlar şahsen ben bi zardan çok kişiliğe önem veririm. Benden önce kimlerle yattığı beni ilgilendirmez hayat onun hayatı, o an beni seviyorsa ve iyi bir kişi olduğuna inanıyorsam benim için bi problem yok.

2-) Cinsel ilişki yaşamadan ve en azından belli bi süre aynı evde yaşamadan evlenmenin saçmalık olduğunu düşünüyorum bu bireylerin birbirini tanıması için gerekli bişey aksi halde şiddete ve cinayete varan durumlar ortaya çıkıyor.

3-)Bence namus cinayetlerinin ardında cinsel eğitimsizlik ve bu konunun toplum tarafından aşırı abartılması yatıyor.

4-)Namusu çok basit bişeymiş gibi görüp erkek bunu kendi üzerinden tamamen kadının bacak arasına atıyor ve bu yükten kurtuluyor.

5-) Bizim buralarda iyi durumda yani isteyen istediğiyle kafelerde buluşabiliyor (ben trakyada yaşıyorum). hatta bi gece kız arkadaşımın evinde kalmıştım (ailesi evdeydi).

6-) En büyük neden olarak görüyorum.

7-) Protein, karbon ve su ziyanı.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil