Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Multimedya

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 25-05-2020, 19:39
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Destur De Dinsiz Köpek

Tv kanalları arasında gezinirken,Kemal Sunal'ın bir filmine denk geldim ve 10 dakika kadar baktım filme..İlginç/önemli bir cümle kuruluyor filmde;
''Destur De Dinsiz Köpek''
Türkiye'de RTÜK'ün,en ufak bir şeyden rahatsız olup,gereken kişilere/kurumlara CEZA verdiği bir ortamda,DİNSİZ olan insanların bu kadar ALENİ bir şekilde aşağılanması,kimsenin dikkatini çekmediği gibi kimsenin umurunda da değil..
Dinsiz insanlar köpekle bir tutuluyor..
Film de şu;
https://tr.wikipedia.org/wiki/Yüz_Numaralı_Adam

Rtük'e,bu filmi ve filmi bugün yayınlayan SİNEMA YERLİ kanalını şikayet ettim az önce..
Replikte şu;
Alt 25-05-2020, 20:26
Turdur Turdur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Tarikatçıdan ateistçik olursa böyle olur. Sen git Hollwwood filmleriyle zamanını öldür sana böyle filmler gelmez cımbızcı Ahlaksız. Filmi de cımbızlamışsın. Bu filmde Ali Şen'in canlandırdığı karakter önce dinsizlik gereksizlik gördüğü konuya sonra kendisi meylediyor çünkü işin ucunda para var, para için saf duygularla oynayan bir kadının kadınlığını nasıl istismar ettiğini ve sonradan pişmanlık duyduğunu, bir zengin iş adamının para için neler yapabileceğini anlatıyor. Git daha ciddi şeyler için uğraş Ahlaksız, Kemal Sunal filmlerinden sana malzeme çıkmaz. Ne Ali Şen'i ne Kemal Sunal filmlerini hakaretçi olarak gösteremezsin.

"İçinde ışığı olmayan insanlar, kalabalığa karışıp ışık edinmeye çalışırlar."
Arthur Schopenhauer
-
"İtin kuyruğuna basma, arkandan havlar durur."
Tecrübe
Alt 25-05-2020, 20:35
Üye

Turdur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tarikatçıdan ateistçik olursa böyle olur. Sen git Hollwwood filmleriyle zamanını öldür sana böyle filmler gelmez cımbızcı Ahlaksız. Filmi de cımbızlamışsın. Bu filmde Ali Şen'in canlandırdığı karakter önce dinsizlik gereksizlik gördüğü konuya sonra kendisi meylediyor çünkü işin ucunda para var, para için saf duygularla oynayan bir kadının kadınlığını nasıl istismar ettiğini ve sonradan pişmanlık duyduğunu, bir zengin iş adamının para için neler yapabileceğini anlatıyor. Git daha ciddi şeyler için uğraş Ahlaksız, Kemal Sunal filmlerinden sana malzeme çıkmaz. Ne Ali Şen'i ne Kemal Sunal filmlerini hakaretçi olarak gösteremezsin.
Ne yapmaya çalışıyorsun?
Dürüstçe söyler misin?
Alt 25-05-2020, 20:42
Üye

Ahlaksız´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne yapmaya çalışıyorsun?
Dürüstçe söyler misin?
Sen ne yapmaya çalışıyorsun, başka bir yerden vurarak neyin intikamını almaya çalışıyorsun?

- Baba film çekiyorlar hani günahtı?
- Sus kapa çeneni zındık seni!

Filmde ki ironiyi, canlandırmayı bile anlamayacak kadar zırtosun sen. Hangi Kemal Sunal filmi ateistlere hakaret ediliyor diye şikayet edilebilir, böyle bir şeyi iddia edebilmen için ekrana kıçınla bakman gerekir.

Arthur Schopenhauer
-
Tecrübe
Alt 25-05-2020, 20:51
Üye

Sen ne yapmaya çalışıyorsun, başka bir yerden vurarak neyin intikamını almaya çalışıyorsun?

- Baba film çekiyorlar hani günahtı?
- Sus kapa çeneni zındık seni!

Filmde ki ironiyi, canlandırmayı bile anlamayacak kadar zırtosun sen. Hangi Kemal Sunal filmi ateistlere hakaret ediliyor diye şikayet edilebilir, böyle bir şeyi iddia edebilmen için ekrana kıçınla bakman gerekir.
Ne intikamı,ne zırtosu?
Ne diyorsun Turdur?

DİNSİZ KÖPEK söyleminden rahatsız olmamdan bile,rahatsız oluyorsun..

Tekrar soruyorum sana..
Ne yapmaya çalışıyorsun?
Alt 25-05-2020, 20:54
Üye

Ne intikamı,ne zırtosu?
Ne diyorsun Turdur?

DİNSİZ KÖPEK söyleminden rahatsız olmamdan bile,rahatsız oluyorsun..

Tekrar soruyorum sana..
Ne yapmaya çalışıyorsun?
Sallaaaa. Anlayan anlar zaten filmin ne anlatmaya çalıştığı.

Arthur Schopenhauer
-
Tecrübe
Alt 25-05-2020, 21:04
Üye

Sallaaaa. Anlayan anlar zaten filmin ne anlatmaya çalıştığı.
Filmin ne anlatmaya çalıştığından banane..Ben filmdeki bir sözden rahatsızım,o kadar..
DİNSİZ KÖPEK,sence normal bir ifade mi?
Evet,sence normal bir ifade bu,çünkü bu ifadeyi anormal bulan birisinin ifadelerinden rahatsız oluyorsun..
Alt 25-05-2020, 21:09
Üye

Filmin ne anlatmaya çalıştığından banane..Ben filmdeki bir sözden rahatsızım,o kadar..
DİNSİZ KÖPEK,sence normal bir ifade mi?
Evet,sence normal bir ifade bu,çünkü bu ifadeyi anormal bulan birisinin ifadelerinden rahatsız oluyorsun..
Evet normal bir ifade, çünkü bunları gerçek hayatta da itham ediyorlar ama kendi kötülediklerini menfaatleri için kendileri yapıyorlar. Filmin içinde o karaktere bürünmüş baba rolünde ki Ali Şen başkaları içinde benzer lafları ediyor. Senaryoda ne Kemal Sunal ne bir din veya dinsizlik üzerinden bir görüş belirtiyor ne de bir film de oynamak din ile alakalı bir şey. Baba rolünde ki adam bağnaz birisini canlandırıyor. Bunu anlamayacak kadar zırtosun dedim sana.

Ben ateistim buna saldırıyorlar ayaklarını da geç, trolün tekisin sen. Senelerce bu tip sayfalarda trollük yapan bir çarpık görüşlüsün. Bu konu da trol konularına bir örnek.

Ali Şen olsun Kemal Sunal olsun ve hatta Ali Şen'in oğlu Şener Şen olsun genellikle filmlerinde dincilik yapan ve dini, saf duyguları istismar eden kişileri anlatmışlardır.

Bu kadroların filmlerinde dinsizlere hakaret ediliyor diye şikayet eden ilk kişi sen olmalısın, bunu yapmak zaten trollüktür onuda sen resmen başarmışsın.

Al sana kupa;

Arthur Schopenhauer
-
Tecrübe
Alt 25-05-2020, 21:31
Üye

Evet normal bir ifade, çünkü bunları gerçek hayatta da itham ediyorlar ama kendi kötülediklerini menfaatleri için kendileri yapıyorlar. Filmin içinde o karaktere bürünmüş baba rolünde ki Ali Şen başkaları içinde benzer lafları ediyor. Senaryoda ne Kemal Sunal ne bir din veya dinsizlik üzerinden bir görüş belirtiyor ne de bir film de oynamak din ile alakalı bir şey. Baba rolünde ki adam bağnaz birisini canlandırıyor. Bunu anlamayacak kadar zırtosun dedim sana.

Ben ateistim buna saldırıyorlar ayaklarını da geç, trolün tekisin sen. Senelerce bu tip sayfalarda trollük yapan bir çarpık görüşlüsün. Bu konu da trol konularına bir örnek.

Ali Şen olsun Kemal Sunal olsun ve hatta Ali Şen'in oğlu Şener Şen olsun genellikle filmlerinde dincilik yapan ve dini, saf duyguları istismar eden kişileri anlatmışlardır.

Bu kadroların filmlerinde dinsizlere hakaret ediliyor diye şikayet eden ilk kişi sen olmalısın, bunu yapmak zaten trollüktür onuda sen resmen başarmışsın.

Al sana kupa;

Seni anlıyorum tabi..
3 sene önce AKP'YE SEMPATİM VAR diye konu açan ve aynı çizgide devam ettiğini,bu konuda (3 sene sonra da) bana karşı duruşunla istikrara bağlayan birisisin..
Ne olduğun ortada senin..

Şu basit konuda bile,konuyu kişiselleştirip(zırto filan),konuyu sulandırma peşindesin..Cımbızlama filan..
Karşına birisi geçip,sana güzel cümleler kursa ama arada bir küfürlü kelime etse,tepkin ne olur?
Sen bu kafayla küfürlü kelimeye takılmazsın..Çünkü cımbızlama yapmıyorsun ya..
Çocuk musun sen?
Filmde şu anlatılıyormuş filan..Banane ne anlatıldığından..Banane kelimesini de anlamıyor musun?
Filmde ne anlatılırsa anlatılsın,DİNSİZ KÖPEK söylemi kabul edilemez ama sen ortaçağda yaşadığın için,ne demek istediğimi anlamıyorsun..

Bu ülkede bugün birisi çıkıp,islam ve müslümanlar aleyhine tek kelime edemez..Anında hapse atılır..
Böyle bir ülkede yaşıyoruz Turdur..Sen neredesin,Somali'de filan mısın?
Böyle bir ülkede,bir tv kanalında,bir filmde DİNSİZ KÖPEK söylemi ediliyor..Dinsizliğin köpeklikle aynı şey olduğu söyleniyor..Hatta bu söylemden önce komünizme de laf ediliyor..

Sen de bundan rahatsız olmuyorsun,ÇÜNKÜ AKP'LİSİN..
Alt 25-05-2020, 21:46
Üye

Seni anlıyorum tabi..
3 sene önce AKP'YE SEMPATİM VAR diye konu açan ve aynı çizgide devam ettiğini,bu konuda (3 sene sonra da) bana karşı duruşunla istikrara bağlayan birisisin..
Ne olduğun ortada senin..

Sen de bundan rahatsız olmuyorsun,ÇÜNKÜ AKP'LİSİN..
Evet Kemal Kılıçdaroğlu-Erdoğan aday olursa Akparti'ye sempatim var oy kullanamama kararıma rağmen gider oy atarım. Ama ben senin gibi gidip hiç bir zaman Akparti'ye oy atmadım, oy atıp iktidara getirdiniz bu sitede de kendi hırsınız başkalarınca da taşınmasını bekliyorsunuz ve bunu yapan tek kişide sen değilsin. Çatır çatır bizzat Erdoğan'a oy atıp iktidarı veren sensin, senin sülalen ailen çevren. Kendi yaptığın saçmalığı başkalarına yüklemeye kalkışma trol. Senin yaptıkların senin için bile o kadar büyük bir ayıp ki karşına çıkan herkesi Akpartili veya dindar olmakla suçluyorsun. Bu sitede ki herkese bunu yaptın. Geçen günde birisine yapıyordun. Ben hiç bir zaman Akpartili olmadım oy atmadım ama sen Akpartiliydin ve oy atıp iktidar yaptın bunları. Şimdide burada trollük yapıyorsun. Kim bilir hangi menfaatine dokundular.

Evet rahatsız olmuyorum, Kemal Sunal ve Ali Şen filmlerinin hiç bir sahnesinden rahatsız olmuyorum.

Filmde ne anlatılırsa anlatılsın,DİNSİZ KÖPEK söylemi kabul edilemez ama sen ortaçağda yaşadığın için,ne demek istediğimi anlamıyorsun..
Orta çağı bizzat yaşamış olan sensin sarıkla cübbeyle tarikat yuvalarında yıllarını harcayan sensin, eşek s..en akrabalarını anlatanda sendin, kendi yaşadıklarını başkalarına yamamaya kalkışma.

Filmde şu anlatılıyormuş filan..Banane ne anlatıldığından..Banane kelimesini de anlamıyor musun?
Sana neyse neden gidip Kemal Sunal filmini RTÜK'e şikayet ediyorsun? Geçen gün AKP'Lİ dediğin RTÜK'e gidip şikayet ediyorsun? Hemde dinsizlere hakaret ediliyor diye, ulan film zaten dini istismar edenleri de anlatıyor.

Bu ülkede bugün birisi çıkıp,islam ve müslümanlar aleyhine tek kelime edemez..Anında hapse atılır..
Böyle bir ülkede yaşıyoruz Turdur..Sen neredesin,Somali'de filan mısın?
Trol, sarığını çıkarda gel. Bu sayfalar senin İslam ve Müslümanlara, kadınlara hakaretlerinle dolu. Yalancı trol. Seni kim hapise atmış?

Böyle bir ülkede,bir tv kanalında,bir filmde DİNSİZ KÖPEK söylemi ediliyor..Dinsizliğin köpeklikle aynı şey olduğu söyleniyor..Hatta bu söylemden önce de komünizme de laf ediliyor..
Film zaten bunu yapan bağnaz insanı baba rolünde ki Ali Şen üzerinden anlatıyor, adam zaten bunları yapanları canlandırıyor zırto. Adam insanlara dinsiz köpek diyen bağnaz kişiyi canlandırıyor. Filmi bütünlüğünden koparıp insanlara çamur atma, cımbızcı trol.

Bu ülkede hangi ateist Kemal Sunal filmlerinde ki anlatılardan rahatsız olmuş, var mı böyle bir kaç kişi? Rahatsız olanlar kafa derisinde senin gibi sarık izi kalanlar olmalılar.
Sen git Holywood filmleri için aylarını yıllarını ayır. Felsefe, edebiyat, sanat, demokrasi düşmanı ve komple insanlık düşmanı trol.

Arthur Schopenhauer
-
Tecrübe

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil