Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 20-11-2013, 22:48
Alim52 Alim52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

AbdullahAbdal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
S

Sen varolduğuna dair Tek kanıt bile sunamazsın...
Dinler Tanrının olmadığının kanıtını verirler..Tüm sapıklıkları tanrı yaptı dedikleri için..

Doğa Tanrının olmadığı kanıtını verir..
Erkeğe meme ucu koyarmısın?

Bir Erkek robot yapsan Erkeğine Meme ucu koyarmısın?

Eğer erkeksen, bak memene ve İmalat hatası olduğunu kabul etme
Sevgili Abdal kardesim,
Gecmis yillara kadar aynen ben de senin gibi dusunuyordum,fakat yasadigim bir olay karsisinda bazi dusuncelerimin degismesine neden oldu.
Olayi anlatayim,yorumunu sen yap....
Bir tarihte kapima yavru bir kedi geldi,cok ufak. Acidim,iceri aldim,sut verdim,ekmek verdim. Yavrucak,sutu icti,ekmegi yedi, gece koynuma girdi ve bir baktim ki,gobegimi emmeye calisiyor....Sasirdim bir erkek olarak,sonra elimle yukari getirdim ve meme ucumu agzina verdim. Koca kedi oldu, hep koynuma girdi, sut gelmese bile gece mememi emip durdu,miriltilarla uyudu....Cok dusundum bu olaydan sonra,sanirim sende bilirsin eczanelerde sahte plastik memeler satilir (Emzik) ve hemen her cocuk emmistir...Benim icin de imalat hatasiydi erkekte meme.Bu olaydan sonra dusundum ki,cook gecmis yillarda (hatta gunumuzde bile)Anne bir sekilde oldugunde yavru bebeye (sut gelmese bile) onu oyalayacak,huzura erdirecek bir meme lazim...
Ben bir Robot yapacak olsam (bu olayi yasadigim icin),mutlaka meme yapardim.Daha da ileri gider, yaptigim robotlarda (disi ya da erkek) hepsinin sut vermesini saglardim...
Simdi, birde bu acidan bakalim Tanri hata yapmis derken...Evet, Tanri erkege meme vermis hata yapmis diyorsun da,esas hata memeyi vermis de sutu niye vermemis diye dusunmuyorsun????
O kadar ince dusunuyorsun, bir erkek olarak bende niye meme var,Tanri hata yapmis diye dusunuyorsun da, niye bende meme var,sut'u gelmiyor diye Tanriyi yargilamiyorsun???Atomu parcalamak kolay,Atomun ve Atom alti seylerin ne bok oldugunu aciklamak zor.....
Alt 20-11-2013, 23:30
inferno inferno isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

O ateistler olmasa atomdan ne haberin olacaktı?
camide 5 vakit namaz kılıp her mahalleye cami kurmakla ve ömrünü vaaz vermekle öğrenilmiyor bilim.
Bize cevap verebilmek için bir ateistin bulduğu bilgisayarı kullanıyorsun.
ve ateistlerin bulduğu bilimleri okuyorsun.

Ben içimdeki vicdanımın bana söylediklerini yaparım. Bunu bana Tanrı yasaklamış olsa bile.
Alt 20-11-2013, 23:43
Sesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sesli Sesli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Ezanın da 250 yıllık olduğunu ispat etsin bu arkadaş hani var ya, MUHAMMED peygamber değil diyen. Ezandaki- LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULALLAH- nasıl oluyor da, kimin tarafından konulmuş oluyor. İslamcılara sormuş ama bu kadar bilgiden yoksunca yazılan yazıya herkes yanıt verebilir.

Müslümanlara bu denli düşman kesilen bir ateist ancak inanç sahibi olabilir. Ateist filan değil yani, kendini ateist sanan biri...
Alt 13-12-2013, 21:33
RainFall RainFall isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Ben aslında dinlerinde evrim geçirdiğini düşünüyorum.Öncelikle bilinenden taşa toprağa tapan insan sonra canlı olarak kendisine insanı tanrı olarak gördü tıpkı hristiyanlar gibi sonra sonuç değişti böyle bir şey mümkün olamaz daha sonra islam dini ortaya çıktı.Tanrı şu şekilde ortaya konuldu.
Tanrı cansız nesnelerdir.Daha sonra o kadar canlı arasında insan akıllı olduğu için insan tanrı olarak görüldü daha sonra ise bir bilinmeyene doğru süreç gelişim gösterdi.
Cansız nesneler sonra insan sonra ise tüm evren tanrı olarak görüldü sonra ise evrenin tanrı olamayacağı yönünde bir takım iddialar ortaya atıldı sonra ise evrenin dışında bir tanrı düşünüldü.İnsan kendi çıkış amacını mantıklı bir sebebe bağlayabilmek için böyle bir fikir inşa etti.Sonrasında ise bütün kitleleri etkisi altına almak için din adı altında kullanıldı.Kuran başarısız bir kitap sonucunu çıkarabiliriz.İçerisindeki ayetlere dikkat ettiğimizde muhammedin elinde su fışkırtması kurana göre yanlış.Önceki mucizelerin yalanlanması insanlar tarafından.

Konu RainFall tarafından (13-12-2013 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.
Alt 14-06-2018, 22:01
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

.......

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil