Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Konu Kapatılmıştır

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 15-11-2005, 00:11
burkay
Üye Değil

Standart BÜTÜN ATEIST ARKADASLARDAN ÖZÜR DILEYECEGIM BIR SARTLA

DINLERE GÖRE ALLAH NIYE ACIZDIR DE MY ZONE ILE KISISEL BIR TARTISMAYA GIRDIK ... LÜTFEN BIR OKUYUN ... BANA KENDI IFTIRA ATTI BENIM YAZMADIGIM BIR CÜMLEYI YAZDIN DEDI ... GÖSTER DEDIM GÖSTEREMEDI ... YAZI SU : BARLARA GELEN HERKEZ NARA ATIYOR DIYE BIR CÜMLEM VARMI YOKMU EGER HERKEZ NARA ATIYOR DIYE BIR CÜMLEM GEÇIYORSA BEN BURDA BÜTÜN ATEIST VE DE BÜTÜN SITE YAZARLARINDAN ÖZÜR DILEYECEGIM ... AMA YAZMIYORSA O BAKAYIM ÖZÜR DILEYECEKMI ... HERKESIN GÖRÜSÜNÜ LÜTFEN BEKLIYORUM ... SAYGILARIMI SUNARIM ...
Alt 15-11-2005, 00:14
my-zone my-zone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

neyi yapmışın demişim bir copy paste yap insanlar daha iyi bilgilensin.(alıntılama yaparsan daha iyi olur) ama ben kişisel tartışma taraftarı değilim. bu siteye de o amaçla da girmiyorum. ama hiçbir şeyinde altında kalmam. asıl mühim olan fikir tartışmasıdır. fikir tartışmasına geri dönersen burkay kardeş sevinirim.
Alt 15-11-2005, 14:07
burkay
Üye Değil

OLAY ANLASILMISTIR SEN BANA BU SEKILDE IÇINDEKI KAREKTERI BELLI ETTIN ... SEN O SABIT FIKIRLILIKLE DEVAM ET KIMSENIN LAFININ ALTINDA KALMAM DEMENLE HATANI KABUL EDIYORSUN BUNDAN SONRA BANA NE CEVAP VER NEDE SORU SOR BEN ARTIK SORUCAGIN SORULARI YANITLAMAK ISTEMIYORUM ... SENINLE INSAN GIBI TARTISMAK YERINE KISISEL TARTISMAYA GIRDIK BENIM BASLATDIGIMI SÖYLEDIN ... SEN BILDIGIN GIBI YASA ... BANA O SANA ÇOKCA SORDUGUM CEVABA VAR VAYA YIK DIYECEGINE KIVIRMALAR YAPTIN SONRA KIVIRMIYORUM DEDIN ... EVET YAZAMADIGINA GÖRE BEN HAKLIYIM ... SENIN HAKLI OLABILMEN IÇIN O YAZIYI YAZIP YAZMADIGIMI GÖSTER ... SADECE SENDEN BUNU ISTIYORUM ... BENIM : HER BARLARA GIDEN NARA ATAR... DEDIGIM CÜMLEYI GÖSTER DEDIM BELKI 10 DEFA SORDUM HERSEFERINDE BASKA YANIT ALDIM ... ANLASILDI SEN BANA BU SORUNUN CEVABINI VEREMIYORSAN BEN HAKLIYIM BASKA MAZERET YAZMANA GEREK YOK ... SADECE BU SORUNUN CEVABINI ISTIYORUM ... EVET YAZDIN VEYA HAYIR YAZMADIN ... YAZDIYSAM BUYIR GÖSTER ...
Alt 15-11-2005, 14:49
Üye

konuyu ortaya atan sensin. ispatlamakla yükümlü olanda sensin. ama sen bazı seyleri işine geldiği gibi anlarsan senle anlaşmamız zor. ben altında kalmam derken sen bana haksızlık edersen ben de susmam gerekli cevabı veririm. o cevabı vermemin yanısıra fikir tartışmasına da devam ederim. ancak senin tek kaygın kişisel tartışma yapmak gibi görünüyor. fikirsel olarak benim yazdıklarıma bir cevap vermiyorsun. sabit fikirli olan kim bana göre herşey ortada.
Alt 15-11-2005, 15:24
burkay
Üye Değil

GENE CEVAP VERMEDIN ...
Alt 15-11-2005, 15:33
Üye

ben cevabımı verdim...
Alt 15-11-2005, 15:38
burkay
Üye Değil

VERMEDIN ... YAZDIGIMI ISBATLA TEKRAR YAZ BURAYA ... AMA YAZAMAZSSIN ... INKAR EDIYOR CEVAPLAMIYORSUN ...
Alt 15-11-2005, 15:46
Üye

ispatlamakla yükümlü olan sensin... ve hala fikir tartışmasından uzak görünüyorsun...
Alt 15-11-2005, 15:53
burkay
Üye Değil

FIKRIMI SENLE TARTISIRIM BANA O SORUNUN CEVABINI VERIRSEN
Alt 15-11-2005, 15:56
Üye

ben cevabımı verdim... fikir tartışması hala yok...
Konu Kapatılmıştır

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil