Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 28-09-2017, 19:43
rainfall38 rainfall38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Küfür etmeseniz olmayacak

islama o kadar saygı duyuyorum adam geliyor bana küfür hakaret ediyor.Nasıl ilm-i tartışma yapabilirsinki böylesi adamlarla.
Herkesi suçlamıyorum küfür edenlere ve hakaret edenlere bu lafım.
Seviyeli tartışma yapılmıyor şu sitede adamın ağzı lağım gibi mübarek.
Ateist olmak suçmu arkadaş.Özellikle bu şahıslar ateistleri hedef alarak küfür hakaret tehdit ediyorlar demekki birkaç kişi toplanıp ateistleri dövecekler tehdit ettiklerine göre.

Lex Luthor: See, what we call God depends upon our tribe, Clark Jo, 'cause God is tribal. God takes sides. No man in the sky intervened when I was a boy to deliver me from Daddy's fist and abominations. I figured out way back if God is all-powerful, He cannot be all good. And if He is all good, then He cannot be all-powerful. And neither can you be.
Alt 28-09-2017, 19:50
al maarri al maarri isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Suç abi bu ülkede suç Bu herifler ikiyüzlü sabah allah peygamber deyip akşam gizli gizli zevk sefa partiler düzenleyen adamları savunur da sırf ateist olduğu için sırf müslüman olmadığı için ateistleri ahlaksızlıkla şerefsizlikle suçlar bütün ahlak dışı davranışlar kendilerinde ama suçlu yine ateistler neymiş onlar bizi tahrik ediyormuş.Ulan bütün adilik sizde bir de utanmadan burada her türlü küfrü edip sonra da utanmadan ahlak dersi veriyorsunuz.Bıktık artık sizin gibi cahil gerizekalı hadsiz insanlardan.

Tanrım, eğer varsan ruhumu kurtar benim, tabii bir ruhum varsa. (ERNEST RENAN)
Alt 28-09-2017, 19:54
rainfall38 rainfall38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

al maarri´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Suç abi bu ülkede suç Bu herifler ikiyüzlü sabah allah peygamber deyip akşam gizli gizli zevk sefa partiler düzenleyen adamları savunur da sırf ateist olduğu için sırf müslüman olmadığı için ateistleri ahlaksızlıkla şerefsizlikle suçlar bütün ahlak dışı davranışlar kendilerinde ama suçlu yine ateistler neymiş onlar bizi tahrik ediyormuş.Ulan bütün adilik sizde bir de utanmadan burada her türlü küfrü edip sonra da utanmadan ahlak dersi veriyorsunuz.Bıktık artık sizin gibi cahil gerizekalı hadsiz insanlardan.
ben tahrik falan etmedim adamın kendi öfkeli ne yapayım?
adam özellikle üyelik alıyor gelip sabahtan akşama kadar ateistlere sövüyor gidiyor.
tartışma ortamını bozuyor ne güzel izlenmez hale getiriyor.
at gözlüğü takmış şekilde hiç sorgulamayacakmıyız dinleri.

Lex Luthor: See, what we call God depends upon our tribe, Clark Jo, 'cause God is tribal. God takes sides. No man in the sky intervened when I was a boy to deliver me from Daddy's fist and abominations. I figured out way back if God is all-powerful, He cannot be all good. And if He is all good, then He cannot be all-powerful. And neither can you be.
Alt 28-09-2017, 19:58
al maarri al maarri isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Öyle kardeşim bu insanlar.ben de hepsi kötüdür ahlaksızdır demiyorum benim annem babam da müslüman niye söveyim her müslümana sırf benimle aynı fikirde değil diye.Ama bunlar için mubah müslüman olmayanlara küfür etmek hatta onların kafasını kesmek ama sorsanız barış elçileri bunlar.

Tanrım, eğer varsan ruhumu kurtar benim, tabii bir ruhum varsa. (ERNEST RENAN)
Alt 28-09-2017, 20:02
uykucu birader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uykucu birader uykucu birader isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Forum da yorumlar içinde bir moderasyon sistemi uygulanabilir mi diye düşünüyorum. Bildiğiniz gibi, forumda anlık bir mesajlaşma var. Yani bir mesaj gönderildiği zaman o anda denetimden geçmiyor. Ancak daha sonra müdahale edilebiliniyor. Bunun için trollere karşı, kıdemli üye statüsünde olanlar veya en azından klavyesine sahip çıkabilen üyeler dışında; (benim gibi) ilk adımlarını atanlar için; küfür, tehdit ve hakaretlere karşı beklemeli mesaj sistemi ile mesajlara bir ön denetim gerçekleşebilir.

Ne kadar böyle söylesem de, bunun için foruma gönderilen mesajlarla sık sık ilgilenecek insan da gerekiyor. Hem, forumun alışılmış bir düzeni de var. Böyle bir sisteme geçilmeye de bilinir. Yalnızca bir öneri...

"Ne kadar iyi bir insan olduğunun pek önemi yok, nasıl olsa ilk hatanda en kötü insan sen olacaksın." Charles Bukowski
Alt 28-09-2017, 22:16
"ictenlik" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
"ictenlik" "ictenlik" isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

tanrı ol buyruğundan sonra söv! buyruğunu da verdi..

yüzbin empatik işbirliği yapmalı gibi duruyor ..

İçtenlik yazıları ve yazarlığı açık/özgür kaynak kodlu yazılım mantığının ve duygusunun tam aynını paylaşarak, mülkiyetsiz, anonim, yazarca sahiplenilmeyen, isteyenin istediği gibi izinsiz alıp dağıtıp çoğaltabileceği ve isterse kendi geliştirebileceği, katabileceği imzasız yazımlar olma felsefesi taşır. Özel olarak kaynak kişi alıntı kaynağı belirti tutulmamışsa yayımsız basımsızdır. İnternette yazılmıştır. Dileyen kullanır.
Alt 29-09-2017, 00:10
Üye

Her başlıkta küfürler gördüğümüz için hepimiz adına sorayım; forum kaderine mi terk edildi? Bir an öyle hissettim. Gönderdikleri mesajlar silinse ve aday üye sıfatı taşıyan kullanıcıların mesajları da ancak bir moderatör tarafından denetlendikten sonra yayınlansa güzel olurdu. Böylece trollerin ilk saldırıları da hemen oracıkta püskürtülmüş olurdu.

"Ne kadar iyi bir insan olduğunun pek önemi yok, nasıl olsa ilk hatanda en kötü insan sen olacaksın." Charles Bukowski
Alt 29-09-2017, 00:14
SelGom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SelGom SelGom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

uykucu birader´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Her başlıkta küfürler gördüğümüz için hepimiz adına sorayım; forum kaderine mi terk edildi? Bir an öyle hissetim. Gönderdikleri mesajların silinmesi ve yeni üye sıfatı taşıyan kullanıcıların mesajları da ancak bir moderatör tarafından denetlendikten sonra yayınlansa güzel olurdu.
Maalesef moderatörler forumu takmıyor artık, forumun eski günleri yok. Yahu foruma nadir olarak girenleri moderatör yapıyorlar, forum moderatörsüz kalıyor ve forumda ne olduğunu bile bilmiyor bu moderatörler, yani kısaca forum başı boş kaldı. Yeni üye olanların ilk 10-15 mesajı moderasyondan geçtikten sonra yayınlansa ve bundan sonra moderasyonsuz yazabilseler iyi olur, veyahut cep telefonu aktivasyonu da yapabilirler, yoksa her önüne gelen üye olur takır takır yazar, bir düzeni olmalı forumun.
Alt 29-09-2017, 00:17
Üye

SelGom´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Maalesef moderatörler forumu takmıyor artık, forumun eski günleri yok. Yahu foruma nadir olarak girenleri moderatör yapıyorlar, forum moderatörsüz kalıyor ve forumda ne olduğunu bile bilmiyor bu moderatörler, yani kısaca forum başı boş kaldı. Yeni üye olanların ilk 10-15 mesajı moderasyondan geçtikten sonra yayınlansa ve bundan sonra moderasyonsuz yazabilseler iyi olur, veyahut cep telefonu aktivasyonu da yapabilirler, yoksa her önüne gelen üye olur takır takır yazar, bir düzeni olmalı forumun.
Hemen üstte düzelttiğim cümlemde de aynısını demiştim. Haklısınız.

Alt 29-09-2017, 00:29
SelGom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SelGom SelGom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Öncelikle üslubunuzu düzeltin tahr. Ben herhangi bir hakarette bulunmadım, insani saygı çerçevesinde forumda konuşmaya çalışıyorum. Elbette her yerde hakaret ve küfür eden oluyor, o kendini bağlar, beni değil. Hakaret ederek bir yere varılamıyor, sadece boşu boşuna kaygı ve stres yaratılıyor. Size tavsiyem saygı çerçevesinde yazın, yoksa yazmayın. Her önüne gelen hakaret edemez, hatta hiçkimse etmemeli. Düzgün bir şekilde sorun neyse ona dair yazarsınız, yapılması gereken bu. Fakat ortalığı kaos ortamına çevirmeye çalışıyorsunuz gördüğüm üzre, bunun kimseye faydası yok, önce hepimiz insani çerçevede kalalım, ondan sonra konuşulacak ne varsa forumda konuşulur.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil